Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Klitek

W jaki sposób obecni nastoletni chłopcy są w stanie zorientować się która dziewczyna im się podoba a która nie?

Polecane posty

11 minut temu, klaudiurz_from_mencikal napisał:

No cóż Klaudia to obecnie moja psiapsi więc pewnych zachowań być może pożałujesz jak połączymy siły 😉 ale póki co no stress promynio, jesteś krystalicznie dobrym i uczciwym człowiekiem a tacy przecież śpią spokojnie 😉

Nie strzelaj teraz na oślep o co chodzi bo zaraz się wzruszę 

Aha czyli nadal go kocha i stad mam isc precz? 😁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, klaudiurz_from_mencikal napisał:

Ten jak się samo pociesza i robi sobie furtki na ‚w razie wu’ 😄 bekowo się patrzy jak się ślizgasz nawet jakbym nic nie miała to urocze samozaoranie

Bo nic nie masz. I obydwie to wiemy 😁

Chcesz tylko mnie nabić w butelke 😁

Gdybys cos miała to już byś zapodała bez gry wstępnej 😁

Edytowano przez Niburdiama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Niburdiama napisał:

To widac na pierwszy rzut oka brak entuzjazmu i że nie pała sympatia sadzac że nie widać 😁

Obserwuj uśmiechaj się i daj znać , bo to bekowe może być do rozkminek psychologicznych 😁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Niburdiama napisał:

Aha czyli nadal go kocha i stad mam isc precz? 😁

Klaudia nie ma nic z tym wspólnego xD naposalamn ‚Jak’ połączymy 

dobra bo dywagacje wielostronicowe zgadywanki, bez sensu , jak będzies chciala to my name is Klaudiusz ja muszę uciekać bo nie żyje w czasie jukonskim 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
13 minut temu, Ktoś całkiem obcy napisał:

No jak można być tak ograniczoną intelektualnie żeby strzelić sobie we własne kolana zaczynając od obrażania Cię i licząc że przeciągnie Cię na swoją stronę i poróżni Cię z kimś. 😄

Niektore osoby lubia byc wladcze. Ale ja pochodze z okolic gdzie rzadzi powiedzienie: nie mow mi co mam robic 😁

Edytowano przez Niburdiama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Niburdiama napisał:

Bo nic nie masz. I obydwie to wiemy 😁

Może mieć fotę mojego prawka od tamtej,bo utarłem nosa że jednak mam prawko . To najwyżej zobaczysz kawałek mnie 😊 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Niburdiama napisał:

Bo nic nie masz. I obydwie to wiemy 😁

Chcesz tylko mnie nabić w butelke 😁

Gdybys cos miała to już byś zapodała bez gry wstępnej 😁

Nie zwykłam kontynuować na nieodwzajemniona grę wstępną 😄 nie to żeby często mi się zdarzał brak odwzajemnienia 😄 nie odpisałaś to się nie wpjerdalam dalej ale my door is still open jak coś 😄 ma porte est toujours ouverte pour toi ma chérie 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, Chochlik napisał:

Kolędzy się zorientują, a śliniacym się starym dziadom nie muszą sie podobać. 

Takim dziadom to nawet we worku się będziesz podobać 😜

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, klaudiurz_from_mencikal napisał:

Klaudia nie ma nic z tym wspólnego xD naposalamn ‚Jak’ połączymy 

dobra bo dywagacje wielostronicowe zgadywanki, bez sensu , jak będzies chciala to my name is Klaudiusz ja muszę uciekać bo nie żyje w czasie jukonskim 😄

Napisałaś że to teraz twoja psiapsi i to tak jakbyś dała do zrozumienia że tamta ci coś prześlę na mój temat i tym oto sposobem zostane zaorany. 😁 Za krótkie jesteście żeby mi zaszkodzić 😁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, klaudiurz_from_mencikal napisał:

To jak mam wysłać obraz ?

Weż klej w tubce i wklej 😁

Edytowano przez Niburdiama
  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, klaudiurz_from_mencikal napisał:

Każdy wie że Megadeth to ty bicu multikonciarzu

Jaki każdy? Nikt mnie tu za bica nie wziął, nigdy. Widzę, że przebywanie z libedkiem zbiera już swoje żniwo, aż nadto. Niedługo też w każdym koncie będziesz widzieć "pisowca" "wróbelka" lub "bica" właśnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, Ktoś całkiem obcy napisał:

No przecież post wyżej wygadałaś się że połączyłaś siły z kupką i teraz to twoja psiapsi to dopiero pokażesz jak mnie zaoracie we dwie 🤣🤣🤣🤣

Nie chciałeś się umówić z nimi czy co? 😛

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Niburdiama napisał:

Niektore osoby lubia byc wladcze. Ale ja pochodze z okolic gdzie rzadzi powiedziec: nie mow mi co mam robic 😁

Ale to jest słabe i co jej się stało przecież ma podobno libeda. 😁

W moich stronach jest takie powiedzenie "albo wszyscy albo razem"  jeżeli chodzi o swojaków i to jest fajne w małych społecznościach, bo w liczebności silniejsi jesteśmy 😊

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Gretta_ napisał:

Takim dziadom to nawet we worku się będziesz podobać 😜

No właśnie wymagania teraz mają bo dużo strugaja swoje ołówki chyba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

daria to widmok albo klaudia  a ten mega i croatian to jeden to bicu a drugi ten od nimfy łysy z kudłatym brzuchem ale nie wiem który jest ktory bo juz nie pamietam

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, Ktoś całkiem obcy napisał:

Obserwuj uśmiechaj się i daj znać , bo to bekowe może być do rozkminek psychologicznych 😁

Kolejne klitusiowe historie 😁 oby nie 😁

Edytowano przez Niburdiama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Niburdiama napisał:

Nie chciałeś się umówić z nimi czy co? 😛

Ja nie chcę z nimi , bo jedna sprzedaje prywate i zamula, a druga tylko by się kłóciła i afery kręciła. A więc uciekłem tam gdzie mam lepiej proste 😄 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, Megadeath_ napisał:

Jaki każdy? Nikt mnie tu za bica nie wziął, nigdy. Widzę, że przebywanie z libedkiem zbiera już swoje żniwo, aż nadto. Niedługo też w każdym koncie będziesz widzieć "pisowca" "wróbelka" lub "bica" właśnie.

Przeciez widać że to ty. Spuszczanko jak zobaczysz jakiś nowy damski awatar z nadzieją że to może jakaś nowa łania  ‚kim jest słodziutka kto wie’ 😄 musisz się bardziej kontrolować bo z różnych nicków piszesz to samo. I zawsze w tego typu inbach obrona widmoka. Zawsze go bronisz i ciśniesz tym którzy obnażają jego zyebanie;)

jestes przewidywalny.

chyba że każdy z was jest tutaj ‚kopiuj wklej’ to zwracam honor. Ale ja stawiam pieniądze że to ty cycku;)

Edytowano przez klaudiurz_from_mencikal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, sebix libedowsky napisał:

daria to widmok albo klaudia  a ten mega i croatian to jeden to bicu a drugi ten od nimfy łysy z kudłatym brzuchem ale nie wiem który jest ktory bo juz nie pamietam

 

Daria to wiDmok zgadzam sie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, lobotomia napisał:

widomo, banda chama silna. jak masz problemy z myśleniem to musisz kompensować.

Jedność to też bezpieczeństwo oznacza i mnie się podoba 😁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, sebix libedowsky napisał:

daria to widmok albo klaudia  a ten mega i croatian to jeden to bicu a drugi ten od nimfy łysy z kudłatym brzuchem ale nie wiem który jest ktory bo juz nie pamietam

 

Croatian to ktoś inny nie bicu ale megadeath śmierdzi mlekiem z cycka  na kilometr 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, Ktoś całkiem obcy napisał:

Może mieć fotę mojego prawka od tamtej,bo utarłem nosa że jednak mam prawko . To najwyżej zobaczysz kawałek mnie 😊 

To fajnie 😛 Ale tak bez Twojej zgody to jednak niefajnie 😕

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, klaudiurz_from_mencikal napisał:

Nie zwykłam kontynuować na nieodwzajemniona grę wstępną 😄 nie to żeby często mi się zdarzał brak odwzajemnienia 😄 nie odpisałaś to się nie wpjerdalam dalej ale my door is still open jak coś 😄 ma porte est toujours ouverte pour toi ma chérie 😄

Jak chcesz mi prawić o Promyku to naprawdę dziekuje, ale nie skorzystam. I dziekuje za dobre chęci 😁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Niburdiama napisał:

Kolejne klitusiowe historie z piekła rodem 😁

To są momentami jak scenariusze do czarnych komedi zwłaszcza baba która naśladuje Twój styl odzieżowy i jest wielowątkowość 😁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Croatian wydaje się normalny i zabawny a bicu wygłasza irracjonalne obrony świrów i wiecznie sie dopjerdala do mnie 😄

Edytowano przez klaudiurz_from_mencikal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, lobotomia napisał:

widmok to totalna spierrdolina z mondrościami ludowymi z duupy. ja generalnie ludziom nie cisnę tylko ich miesiącami obserwuję zanim wyrobię sobie opinię i stwierdzam że te kocopoły które pierrdoli ten stulejarz to jest wyższa liga spierrdolenia umysłowego. 

🤣🤣🤣
czemu mu ciśniesz ! Na pewno jesteś zazdrosny o zażyłość niby i widmoka! Albo widmok nie chciał się z tobą umówić? 🤣

Edytowano przez klaudiurz_from_mencikal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, klaudiurz_from_mencikal napisał:

Croatian wydaje się normalny i zabawny a bicu wygłasza irracjonalne obrony świrów i wiecznie sie dopjerdala do mnie 😄

to zle ci sie wydaje

jeden i drugi to swir chyba croatian to bicu jednak a ten drugi to z erotycznego i chyba to ten dawid czy jak mu tam bylo

obaj prawicowi fanatycy dlatego ci sie zlewaja w jedno bo pisza te same pisowskie brednie

\

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
34 minuty temu, Megadeath_ napisał:

I Dumbo ma rację. Śmieszne jest to "matkowanie" co niektórych tutaj. Nibu (i wszyscy inni piszący tutaj, nie mający IQ na granicy upośledzenia) doskonale i w pełni świadomie zdaje sobie sprawę z tego z kim gada i widocznie w d. ma jego wszelkie odpały - a czego przeżyć nie możecie.

W punkt 😁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

zreszta bicu sam z jednego nicku jest dla kogos mily a z drugiego jedzie tej samej osobie.

nie wiem czemu ale on mi sie zawsze z niby normalnym myli

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Niburdiama napisał:

To fajnie 😛 Ale tak bez Twojej zgody to jednak niefajnie 😕

No to mówię będzie pretekst żebym pokazał aktualne 😊 Fajnie jest wykorzystać broń wroga dla własnych pozytywnych celów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×