Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Res YYY555

Silne wzburzenie, usprawiedliwione okolicznościami.

Polecane posty

To okoliczność łagodząca, powodująca znaczne zmniejszenie wymiaru kary. Więc jeśli laska podniecała faceta, a on ją później zgvvalcil, to pojawiają się okoliczności łagodzące. Oczywiście sąd powinien przeanalizować wszystkie okoliczności, czyli właśnie wypytać, jak była ubrana, jak się zachowywała. Czyli zrobić to, przed czym bronią feminazistki. Bo nie ma tak, że zachowanie ofiary nie ma wpływu na wymiar kary. Ma i to jak najbardziej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mozna wyciągnąć kolejny wniosek, iz skąpo ubrana, uwodziła, robiła awanse do faceta, korzystala z drinków na jego koszt, zgodzila sie pojechac do niego na kwadrat a potem zmienila zdanie, co spowodowalo gwalt. Ja widze tutaj dodatkowo oszustwo, wyludzenie,  swiadome wprowadzenie w błąd co do intencji, namawianie do przestępstwa gwaltu. Takie przestępczynie powinny byc karane. Faceci tak nie robią.

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Nemesio Cervantes napisał:

Mozna wyciągnąć kolejny wniosek, iz skąpo ubrana, uwodziła, robiła awanse do faceta, korzystala z drinków na jego koszt, zgodzila sie pojechac do niego na kwadrat a potem zmienila zdanie, co spowodowalo gwalt. Ja widze tutaj dodatkowo oszustwo, wyludzenie,  swiadome wprowadzenie w błąd co do intencji, namawianie do przestępstwa gwaltu. Takie przestępczynie powinny byc karane. Faceci tak nie robią.

To już pole do popisu dla dobrego adwokata. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Res YYY555 napisał:

To już pole do popisu dla dobrego adwokata. 

uwazam,.ze taki czas nastanie niedlugo. sądy zaczely już karać lachony ktore fałszywymi zeznaniami o rzekomy gwalt, doprowadzaly do skazania niewinnego faceta. na to te przyjdzie czas..a mogly sobie życ jak pączki w maśle w patriarchacie, wolaly feminizm wiec dostaną go z calym inwentarzem.

Edytowano przez Nemesio Cervantes

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Nemesio Cervantes napisał:

uwazam,.ze taki czas nastanie niedlugo. sądy zaczely już karać lachony ktore fałszywymi zeznaniami o rzekomy gwalt, doprowadzaly do skazania niewinnego faceta. na to te przyjdzie czas..a mogly sobie życ jak pączki w maśle w patriarchacie, wolaly feminizm wiec dostaną go z calym inwentarzem.

Pożyjemy, zobaczymy. 

A znasz jakieś konkrety dotyczace ukarania kobiet, za fałszywe zeznania o rzekomy gwałt?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po co maniaku zakładasz kolejny ten sam temat i spamujesz forum? Trzeba było podbić poprzedni, skoro nie zyskał uwagi 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, ZłyKróliczek napisał:

Po co maniaku zakładasz kolejny ten sam temat i spamujesz forum? Trzeba było podbić poprzedni, skoro nie zyskał uwagi 🙂

Bo lubię. I co mi pindo zrobisz? Nie ty tu ustalasz reguły.

Edytowano przez Res YYY555
  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, ZłyKróliczek napisał:

Po co maniaku zakładasz kolejny ten sam temat i spamujesz forum? Trzeba było podbić poprzedni, skoro nie zyskał uwagi 🙂

Każdemu zbokowi marzy się normalizacja jego dewiacji, nie karm go, niech się ociera pindolami z drugim takim jak on. 😉

  • Like 1
  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Chochlik napisał:

Każdemu zbokowi marzy się normalizacja jego dewiacji, nie karm go, niech się ociera pindolami z drugim takim jak on. 😉

Najlepszy przykład mało to mądre baby, które chcą by wszystkie były równie głupie jak one.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Res YYY555 napisał:

Najlepszy przykład mało to mądre baby, które chcą by wszystkie były równie głupie jak one.

Popłacz się i zgłoś mnie już teraz dziadziu 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się. Jak telewizor ładnie do nas mruga z wystawy to też powinna to być okoliczność łagodząca gdy ktoś zbije szybę i go wyniesie pod pachą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Śliwka Jukońska napisał:

Zgadzam się. Jak telewizor ładnie do nas mruga z wystawy to też powinna to być okoliczność łagodząca gdy ktoś zbije szybę i go wyniesie pod pachą.

To zgłoś taki pomysł, tym co ustanawiają prawo. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
41 minut temu, Chochlik napisał:

Popłacz się i zgłoś mnie już teraz dziadziu 😉

No coś ty? A ty już stoisz w kącie i życzysz? To mam dołączyć i robić to co ty, bo tak chcesz, jak wszystkie zboki? A co do zgłoszenia, to jak sobie życzysz.

Edytowano przez Res YYY555

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
39 minut temu, ZbanowanaSalowa napisał:

Autor tego tematu musi być wyjątkowy poryty, odpychający i pewnie mało przystojny 😅

No zgadlas. Mam 130cm wzrostu, 130kg wagi, ale za to 13cali w korzeniu. Więc mam czym ryć siksy podobne do ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zaburzenia psychiczne są często okolicznością łagodząca nawet dla morderców a co dopiero dla babek flirtujących bez świadomości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
48 minut temu, Res YYY555 napisał:

Pożyjemy, zobaczymy. 

A znasz jakieś konkrety dotyczace ukarania kobiet, za fałszywe zeznania o rzekomy gwałt?

Eleonor Williams 8.5roku wiezienia, tępa dzida bila sie mlotkiem po ryju a i tak poszla siedziec 😅

W UK jest to penalizowane. W PL lachony jeszcze ciesza się tradycyjną ochroną w sądach,  post komusistyczną, gloryfikująca kobiety. To sie tez zmieni. Poki co policja robi za szczelny filtr na mitomanki szukające poklasku. 😅

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Vlad Srakula napisał:

Zaburzenia psychiczne są często okolicznością łagodząca nawet dla morderców a co dopiero dla babek flirtujących bez świadomości.

Rzeczywiście, gotów to jestem uznać, że okoliczność łagodząca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Vlad Srakula napisał:

Zaburzenia psychiczne są często okolicznością łagodząca nawet dla morderców a co dopiero dla babek flirtujących bez świadomości.

bez swiadomosci? hehe.. czeba dorosnąć do picia pifka...kobiety mają spory problem z brakiem swiadomosci, dlatego za starych dobrych czasow nie mialy prawa wyborczego.😅

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
47 minut temu, ZbanowanaSalowa napisał:

Autor tego tematu musi być wyjątkowy poryty, odpychający i pewnie mało przystojny 😅

a co ma aparycja autora do tematu? jak ktos napisze o wypadku samochodowym przez pijaną laske tez musi byc trollem z malym penem? 😅😅  żal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, E̗̭̝͜ḽ̖̭͜c̜͇̗̪̭͢i̱͙̙͍͖͜a͢ napisał:

Co wy z tymi feministkami, ja osobiście nie znam ani jednej.

ruda, chochlik, babka masz 3 sztuki od ręki..XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Podniecenie nie zalicza sie do silnego stanu emocjonalnego lagodzacego kare. Podniecenie mozna kontrolowac.

To moze do kazdej kary dodajmy okolicznosci lagodzace wynikajace z emocji, np. ukradlem, bo bardzo czegos chcialem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, Res YYY555 napisał:

No zgadlas. Mam 130cm wzrostu, 130kg wagi, ale za to 13cali w korzeniu. Więc mam czym ryć siksy podobne do ciebie.

Kolejny 13-sty na forum? 😅

Z Leżakiem powinieneś się umówić, bo macie te same rozmiary, mentalność i podejście do kobiet 😁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
57 minut temu, Res YYY555 napisał:

Bo lubię. I co mi pindo zrobisz? Nie ty tu ustalasz reguły.

Ja tobie, a po co? Sam się wysprzęgasz ze swoich obsesji, dziadku :) Gotowy jesteś nawet dotykać się pe.nisami na forum o kupie z drugim takim jak ty pantoflem i pipą w życiu, żeby tylko wyładować swoje napięcie, związane z niemożliwością gwałcenia bez konsekwencji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Nemesio Cervantes napisał:

ruda

 

1 godzinę temu, ZłyKróliczek napisał:

uwagi

Być jednocześnie podręczną i feministką to zaiste wyczyn.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Caryca z czubrycą napisał:

Być jednocześnie podręczną i feministką to zaiste wyczyn.

mentalnosc kobiety upadlej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Caryca z czubrycą napisał:

 

Być jednocześnie podręczną i feministką to zaiste wyczyn.

Feministką jestem tylko dla facetów, których mam za nic 😄 Dziwnym trafem dla jednego jestem grzecznym kociakiem (zazwyczaj) 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×