Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Res YYY555

Silne wzburzenie, usprawiedliwione okolicznościami.

Polecane posty

3 minuty temu, Caryca z czubrycą napisał:

Tak, ponieważ jako osoba kulturalna, inteligentna i towarzyska, staram się dostosować do rozmówcy.

To jako taka osoba, powinnaś wiedzieć, że nikt tu ciebie w tym celu nie zapraszał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Res YYY555 napisał:

Ja też nie mam. Uznaje, że masz dokładnie taki sam ból doopy jak i ja.

Masz prawo do wlasnej opinii 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Żaba Monìka napisał:

Masz prawo do wlasnej opinii 🙂

Moja opinia jest taka, że twój bol doopy w tym temacie jest dużo większy. I mam argumenty na poparcie tej opinii.

Edytowano przez Res YYY555

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Res YYY555 napisał:

To jako taka osoba, powinnaś wiedzieć, że nikt tu ciebie w tym celu nie zapraszał.

 

2 godziny temu, Res YYY555 napisał:

Bo lubię. I co mi pindo zrobisz? Nie ty tu ustalasz reguły.

A w którym poście są wymienione osoby, które mogą zabrać głos? Ustalasz reguły na forum?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, Żaba Monìka napisał:

Mocne slowa jak na kogos, kto w tym samym wpisie nazywa mnie frustratka 😄

Stosuje takie same zabiegi jak Ty i inne manipulantki XD. Widac byłaś swiadoma swoich zagrywek, wbrew temu co niektore pogubione w mgle twierdzą o waszym tzw. braku swiadomosci co robicie i mówicie...To jesne, ze Was triggeruje facet ktory uwypukla kobiece zyebbanie.😁

Edytowano przez Nemesio Cervantes

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Caryca z czubrycą napisał:

 

A w którym poście są wymienione osoby, które mogą zabrać głos? Ustalasz reguły na forum?

Osoby kulturalne itd., do których podobno się zaliczasz, wiedzą, że głupie teksty nie są potrzebne w żadnej dyskusji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Nemesio Cervantes napisał:

Stosuje takie same zabiegi jak Ty i inne manipulantki XD. Widac byłaś swiadoma swoich zagrywek, wbrew temu co niektore pogubione w mgle twierdzą o waszym tzw. braku swiadomosci co robicie i mówicie...To jesne, ze Was triggeruje facet ktory uwypukla kobiece zyebbanie.😁

Napisz wprost o co Ci chodzi i jaka mysl chcialbys przekazac, bo nie bardzo sie lapie w tych Twoich pretensjach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Res YYY555 napisał:

Osoby kulturalne itd., do których podobno się zaliczasz, wiedzą, że głupie teksty nie są potrzebne w żadnej dyskusji.

Szkoda, że ty nie jesteś taką osobą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Caryca z czubrycą napisał:

Szkoda, że ty nie jesteś taką osobą.

Aha, zabrakło argumentów merytorycznych, to przejscie do babskiej specjalności: insynuacji personalnych😄.

Jestem, bo nie wchodzę w dyskusje, które uważam za glupie. Choćby na tym forum, o jakimś tam Leżaku.

Edytowano przez Res YYY555

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Żaba Monìka napisał:

Napisz wprost o co Ci chodzi i jaka mysl chcialbys przekazac, bo nie bardzo sie lapie w tych Twoich pretensjach.

Choćby o to, że ponieważ nie macie argumentów merytorycznych, to przechodzicie do insynuacji personalnych. W Twoim przypadku odbyło się to w momencie gdy zaczęłaś pisać o "bólu doopy". Co konkretnie chciałaś przekazać tym tekstem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Res YYY555 napisał:

Aha, zabrakło argumentów merytorycznych, to przejscie do babskiej specjalności: insynuacji personalnych😄.

Jestem, bo nie wchodzę w dyskusje, które uważam za glupie. Choćby na tym forum, o jakimś tam Leżaku.

Pisaliśmy o kulturze. Nie sądzę by ktoś zaliczał do zachowań kulturalnych nazywanie kobiet pindą i machanie im przed nosem wirtualnym ku.tasem. I na tym skończę, bo 3 strony to wystarczające do wykarmienia trolla.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Poranny obchòd  w zakładzie psychiatrycznym na oddziale zamkniętym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Res YYY555 napisał:

Choćby o to, że ponieważ nie macie argumentów merytorycznych, to przechodzicie do insynuacji personalnych. W Twoim przypadku odbyło się to w momencie gdy zaczęłaś pisać o "bólu doopy". Co konkretnie chciałaś przekazać tym tekstem?

To, ze Ty i leks zawsze macie bol doopy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Za kilka dekad gdy wielodzietne rodziny spoza kultury zachodu zdominują populację jakiegoś kraju europejskiego tak, że ich reprezentanci będą stanowić większość w rządzie, w sądach i innych urzędach, wtedy bardzo możliwe, że okoliczności tj strój, zachowanie (w np. tym chodzenie w pojedynkę), będą miały wpływ na wyroki sądów. Będzie to upadek praw kobiet w skutek upadku kultury zachodu wyrosłej z chrześcijaństwa, przeciw któremu tak występują skrajne feministki tzw wściekłe macice. Tak ich głupota zatoczy koło w imię powiedzenia "kto mieczem wojuje..".

Edytowano przez Hebee
  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, Caryca z czubrycą napisał:

Pisaliśmy o kulturze. Nie sądzę by ktoś zaliczał do zachowań kulturalnych nazywanie kobiet pindą i machanie im przed nosem wirtualnym ku.tasem. I na tym skończę, bo 3 strony to wystarczające do wykarmienia trolla.

Co ty sądzisz, to akurat kupę mnie obchodzi, bo nie jesteś żadnym autorytet, wprost przeciwnie. Ale oczywiście solidarność macic, nie pozwala ci ocenić babsztylipiszących o mnie per "stary dziad" czy o tym, że muszę mieć odrażający wygląd. One są niezwykle kulturalne, dokladnie jak ty. Wolno im to ja też mogę. Czy może stwierdzisz, że kobieta może zachowywać się jak ścierka, a i tak facet ma ja szanować? 

Edytowano przez Res YYY555

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
17 minut temu, Żaba Monìka napisał:

Napisz wprost o co Ci chodzi i jaka mysl chcialbys przekazac, bo nie bardzo sie lapie w tych Twoich pretensjach.

wiem ze nie lapiesz....nie tylko Ty XD ... moglbym napisac "domysl się" 😁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Hebee napisał:

Za kilka dekad gdy wielodzietne rodziny spoza kultury zachodu zdominują populację jakiegoś kraju europejskiego tak, że ich reprezentanci będą stanowić większość w rządzie, w sądach i innych urzędach, wtedy bardzo możliwe, że okoliczności tj strój, zachowanie (w np. tym chodzenie w pojedynkę), będą miały wpływ na wyroki sądów. Będzie to upadek praw kobiet w skutek upadku kultury zachodu wyrosłej z chrześcijaństwa, przeciw któremu tak występują skrajne feministki tzw wściekłe macice. Tak ich głupota zatoczy koło w imię powiedzenia "kto mieczem wojuje..".

Argumenty oparte na przykladach wyczytanych z krysztalowej kuli, tudziez z fusow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Res YYY555 napisał:

Na szczęście nie taki jak ty i inne obecne tu pindy.

Nie wiem dlaczego tak sie denerwujesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, Żaba Monìka napisał:

Argumenty oparte na przykladach wyczytanych z krysztalowej kuli, tudziez z fusow.

Argumenty o tym, że do końca dekady, będziecie mogły tłumaczyć zoldakom Putina, że macie prawo mówić "nie", nie są wzięte z kuli ani z fusów. I kto stanie wtedy między nimi a zgraja feministek, to odpowiedz sobie sama.

Edytowano przez Res YYY555

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Żaba Monìka napisał:

Nie wiem dlaczego tak sie denerwujesz.

Nie wiem dlaczego przypisujesz mi swoje emocje😄. Jakieś bóle doopy, denerwowanie? Wypij meliske albo coś mocniejszego i opanuj się. 

Edytowano przez Res YYY555

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Res YYY555 napisał:

Argumenty o tym, że do końca dekady, będziecie mogły tłumaczyć zoldakom Putina, że macie prawo mówić "nie", nie są wzięte z kuli ani z fusów. I kto stanie wtedy między nimi s zgraja feministek, to odpowiedz sobie sama.

No chyba nie Ty?

Jak na razie to rodzimi gwal.ciciele bardziej mi zagrazaja niestety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Żaba Monìka napisał:

No chyba nie Ty?

Jak na razie to rodzimi gwal.ciciele bardziej mi zagrazaja niestety.

A niby czemu nie ja? Sprzęt na którym szkoliłem się w wojsku, jest dalej w użyciu. Wystarczy parę godzin na przypomnienie.

To, się może zmienić nawet szybciej niż przypuszczasz. I to nie jest wróżenie z fusów, tylko oceny poważnych ludzi.

Edytowano przez Res YYY555

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, Żaba Monìka napisał:

Argumenty oparte na przykladach wyczytanych z krysztalowej kuli, tudziez z fusow.

"W niedzielę w Hamburgu odbyła się demonstracja, podczas której, jak podają świadkowie, wzięło udział ponad dwóch tys. muzułmanów. Imigranci domagali się wprowadzenia w Niemczech islamskiego prawa szariatu. Przypomnijmy, że szariat nie rozróżnia życia świeckiego i religijnego. Sprawy rozstrzygane są przed sądy religijne, obowiązują kary cielesne, w tym m.in. biczowanie. Za cudzołóstwo kobiety są kamienowane, homoseksualiści zabijani, a złodziejom odcina się ręce. Za bluźnierstwo wobec Allaha i Koranu grozi powieszenie."

Teraz jest dwutysięczna manifestacja, z której możesz się pośmiać. Demografia w połączeniu z demokracją wprowadzi szariat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Caryca z czubrycą napisał:

"W niedzielę w Hamburgu odbyła się demonstracja, podczas której, jak podają świadkowie, wzięło udział ponad dwóch tys. muzułmanów. Imigranci domagali się wprowadzenia w Niemczech islamskiego prawa szariatu. Przypomnijmy, że szariat nie rozróżnia życia świeckiego i religijnego. Sprawy rozstrzygane są przed sądy religijne, obowiązują kary cielesne, w tym m.in. biczowanie. Za cudzołóstwo kobiety są kamienowane, homoseksualiści zabijani, a złodziejom odcina się ręce. Za bluźnierstwo wobec Allaha i Koranu grozi powieszenie."

Teraz jest dwutysięczna manifestacja, z której możesz się pośmiać. Demografia w połączeniu z demokracją wprowadzi szariat.

Watpie. 

Wiekszosc muzulmanow na Zachodzie ma w doopie szariat i nie sa zradykalizowani.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
41 minut temu, Res YYY555 napisał:

To jako taka osoba, powinnaś wiedzieć, że nikt tu ciebie w tym celu nie zapraszał.

Na kobiece forum kobieta musi mieć zaproszenie? Weź dziadzia leki i skończ gwiazdorzyć 😁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Caryca z czubrycą napisał:

"W niedzielę w Hamburgu odbyła się demonstracja, podczas której, jak podają świadkowie, wzięło udział ponad dwóch tys. muzułmanów. Imigranci domagali się wprowadzenia w Niemczech islamskiego prawa szariatu. Przypomnijmy, że szariat nie rozróżnia życia świeckiego i religijnego. Sprawy rozstrzygane są przed sądy religijne, obowiązują kary cielesne, w tym m.in. biczowanie. Za cudzołóstwo kobiety są kamienowane, homoseksualiści zabijani, a złodziejom odcina się ręce. Za bluźnierstwo wobec Allaha i Koranu grozi powieszenie."

Teraz jest dwutysięczna manifestacja, z której możesz się pośmiać. Demografia w połączeniu z demokracją wprowadzi szariat.

w polsce w warszawie odbyla sie kilkutysieczna manifestacja podobnych czubów chcących intronizacji jezusa na króla polski. byl tam natanek czy posel braun i wielu innych znanych oszolomów. czym to sie rozni od tego w hamburgu ?

 

mam nadzieje ze ja ja jestes za tym zeby chorych psychciznie wylapywac na takich spedach i poddawac przymusowemu leczeniu

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Żaba Monìka napisał:

Watpie. 

Wiekszosc muzulmanow na Zachodzie ma w doopie szariat i nie sa zradykalizowani.

grozni sa tylko incele i oni faktycznie radykalizuja sie czesto pod wplywem wiary bo licza ze im prorok da babe w zamian za poswiecenie 😄

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, sebix libedowsky napisał:

grozni sa tylko incele i oni faktycznie radykalizuja sie czesto pod wplywem wiary bo licza ze im prorok da babe w zamian za poswiecenie 😄

 

Nie powiedzialabym, ze tylko oni. Grozni potrafia byc rozni radykalowie, w zasadzie bez roznicy jakie maja poglady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, ZbanowanaSalowa napisał:

Na kobiece forum kobieta musi mieć zaproszenie? Weź dziadzia leki i skończ gwiazdorzyć 😁

Weź pindzia okulary i przeczytaj dokładnie, ze zrozumieniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, Żaba Monìka napisał:

Watpie. 

Wiekszosc muzulmanow na Zachodzie ma w doopie szariat i nie sa zradykalizowani.

Jasne. A większość żołdaków Putina jest alkoholikami i im nie staje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×