Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Polecane posty

Hej, potrzebuje obiektywnej opinii. Jestem z moich chlopakiem w zwiazku od 5 miesiecy, postanowilam zaproponowac, zebysmy drugi dzien swiat Bozego Narodzenia spedzili razem, jednak uslyszlalam, ze to o wiele za wczesnie, a to jest czas dla rodziny, ktora ja jeszcze nie jestem, dodal ze moze za rok to bedzie mialo wiekszy sens, ale najlepiej dopiero jak bedziemy narzyczenstwem. Dodam, zejestesmy z dwoch roznych koncow Polski i w moim rodzinnym domu 2 dzien swiat jest poswiecany znajomym/drugim polowka. co myslicie? Czy to rzeczywiscie za szybko i chlopak ma racje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
18 minut temu, Forevergood143 napisał:

Czy to rzeczywiscie za szybko i chlopak ma racje?

Nie. 5 miesięcy to już jakiś staż i okres, w którym klarują się zamiary. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na tym etapie to zakochani wola spedzac czas ze soba niz z rodzina, swieta czy nie swieta i gdyby mu zalezalo to by znalazl na to czas.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak jakby twój chłopak wolał spędzić ten dzień z rodziną niż z tobą. Ja rozumiem że to święta ale ma czas dla rodziny w wigilię i pierwszy dzień świąt więc drugi mógłbyś poświęcić tobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, Żaba Monìka napisał:

Na tym etapie to zakochani wola spedzac czas ze soba niz z rodzina, swieta czy nie swieta i gdyby mu zalezalo to by znalazl na to czas.

Według mnie to byłby sygnał, że nie jest zbytnio zaangażowany i mniej niż ona. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×