Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
wirusowe człowiekobójstwo

macie tak?

Polecane posty

na przykład przerwa w pracy, wychodzicie sobie na słońce i panuje kompletna cisza, ewentualnie wietrzyk sobie wieje albo ptaszki ćwierkają. może pada deszcz i szumi, ale nie ma żadnych odgłosów ludzkich - głosów, samochodów, maszyn. nic co jest człowiekiem ani nic co stworzył człowiek przez chwile nie daje o sobei znać.

 

to jest najlepsze góówno jakiego w życiu można doświadczyć. wtedy się uświadamia sobie że chce się tego aby cała ludzkość poza osobą doświdczająca zwyczajnie wzięła i zdechła. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, wirusowe człowiekobójstwo napisał:

na przykład przerwa w pracy, wychodzicie sobie na słońce i panuje kompletna cisza, ewentualnie wietrzyk sobie wieje albo ptaszki ćwierkają. może pada deszcz i szumi, ale nie ma żadnych odgłosów ludzkich - głosów, samochodów, maszyn. nic co jest człowiekiem ani nic co stworzył człowiek przez chwile nie daje o sobei znać.

 

to jest najlepsze góówno jakiego w życiu można doświadczyć. wtedy się uświadamia sobie że chce się tego aby cała ludzkość poza osobą doświdczająca zwyczajnie wzięła i zdechła. 

krasnal nie mamy bo nie jesteśmy dzikusami jak ty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, wirusowe człowiekobójstwo napisał:

zgadza się, większość z was jest tylko ciałem bez duszy. 

twoją duszą zawładnął szatan

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Mloda mamaa napisał:

twoją duszą zawładnął szatan

nie, to ja jestem duszą i zawładnąłem ciałem. nie masz pojęcia o czym piszesz, bo jesteś tylko ciałem którym każda dusza gardzi i wybiera inne na swoje pojazdy. 

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

moim fantastycznym marzeniem jest obudzić się któregoś dnia w tym samym świecie ale żeby wszyscy ludzie zniknęli bez śladu. wtedy bym wiedział że to koniec i wygrałem, będę mógł przez resztę życia obserwować jak wszystko wraca do przyrody, jak natura powoli miażdży wynaturzano twory człowieka. jak wszystko na powrót obrasta roślinością, a budynki się rozpadają i gniją, maszyny są pożerane przez korozję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, wirusowe człowiekobójstwo napisał:

dażę w tym kierunku. 

krasnoludek będziesz jak ten z filmu Cast Away

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, wirusowe człowiekobójstwo napisał:

moim fantastycznym marzeniem jest obudzić się któregoś dnia w tym samym świecie ale żeby wszyscy ludzie zniknęli bez śladu. wtedy bym wiedział że to koniec i wygrałem, będę mógł przez resztę życia obserwować jak wszystko wraca do przyrody, jak natura powoli miażdży wynaturzano twory człowieka. jak wszystko na powrót obrasta roślinością, a budynki się rozpadają i gniją, maszyny są pożerane przez korozję.

a moim żeby takie genetyczne spierrdolenie jak ty nie marnowało tlenu 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, wirusowe człowiekobójstwo napisał:

ale ja nie potrzebuję tlenu do istnienia. to tylko ciało w którym aktualnie rezyduję. 

Trzeba było se wybrać ciało człowieka do rezydowania a nie krasnoludka

Edytowano przez Mloda mamaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×