Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Peedal Schizofrenik

Na ile lat wygladam z ryja? FOTO

Polecane posty

ChatGPT

Powiedziałeś(-aś):

Na ile lat wyglądam z ryja i czy jestem atrakcyjny memusiu?

ChatGPT powiedział:

ChatGPT

Ocenić wiek na podstawie wyglądu twarzy może być subiektywne, ale na tym zdjęciu wydajesz się być w przedziale wiekowym 25-30 lat. Co do drugiego pytania – atrakcyjność zależy od wielu indywidualnych preferencji i różnych czynników, takich jak wyraz twarzy, osobowość, czy sposób, w jaki się prezentujesz. Sam wyraz twarzy wydaje się dość poważny i może sprawiać wrażenie chłodnej pewności siebie.

Czy to dokładnie to, co chciałeś usłyszeć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wpadlem sie pochwalic ze dzisiaj pierwszy raz w zyciu wskoczylem do rzeki, niezla zimna woda jest teraz w polskich rzekach, a ja zmowilem paciorek i hop haha ale radosc 😄

zawsze najpierw zanurzam stopki, potem wchodze do pasa a dzisiaj od razu hop, fajnie tak na dno poleciec haha 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wlasnie sie boje tego ze zagadam do samicy, zrobimy sobie dobrze, a potem mnie wpakuje w goowno, to moze lepiej jednak trzymac sie z daleka i zapomniec o samicy 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ahh to byly czasy gdy kwikernes mi dala swoj nr tel i blagala zebym zadzwonil do niej

albo bylem na koncercie mastodon w birmingam i napisalem jej smsa, ze jestem na koncercie, a ona ze mi zazdrosci xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

teraz pytasz o nr tel jakies sraudixy albo sreosie a one jeszcze laske robia i ci nie podadza, pff, a kwikernes to sama mi podala i jeszcze blagala, zebym dzwonil do niej, to byla dziewczyna, ale sie zabujalem wtedy xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ok xD

 

ogole sobie brode xD bez brody mlodziej wygladam xD

kiedys poszedlem po piwko w dzokejce a dwie sprzedawczynie ile mam lat a ja ze 29 a one wow a wygladam na 20, i do siebie gadaly, ze jestem lucky, bo tak mlodo wygladam xD ale to bez brody :D 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×