Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Wszechświata internetu!

Dlaczego lachony są takie głupie

Polecane posty

3 minuty temu, Wszechświata internetu! napisał:

Ty tak na poważnie? Siostrzeniec skończył studia it pracuje i ma drugą dziewczynę oszczedza na dom.

Wystarczy jakies zanieczyszczenie środowiskowe które wpłynie na układ nerwowy i masz powtórkę z twojej matki. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, p. diddy łyszkowice napisał:

historia choroby psychicznej dziedziczonej w linii żeńskiej. już samo to cię wyklucza z prokreacji, chyba że chcesz kaleki takie same jak ty płodzić aby cierpiały tak samo. 

Ja jestem nieśmiały bo wychowany bez ojca w zasadzie to przypadek że nie mam rodziny i życia nie trafiłem na żywo na zainteresowana mną anastazje bo się nie wluczylem po klubach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, p. diddy łyszkowice napisał:

Wystarczy jakies zanieczyszczenie środowiskowe które wpłynie na układ nerwowy i masz powtórkę z twojej matki. 

U ciebie wystarczy genty żeby urodzic kaleke 1,6m

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, E̗̭̝͜ḽ̖̭͜c̜͇̗̪̭͢i̱͙̙͍͖͜a͢ napisał:

To czy któreś z dzieci nie ma schizofrenii najczęściej wychodzi dopiero między 20 a 30 rokiem życia, czasami nawet później jeżeli ktoś lekceważy objawy.

ciekawe czy leżakowi się zbieractwo np uaktywni... huh... albo nerwica natręctw po matce śp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, p. diddy łyszkowice napisał:

Wystarczy jakies zanieczyszczenie środowiskowe które wpłynie na układ nerwowy i masz powtórkę z twojej matki. 

Żeby zaniczyszczenie środowiskowe to pierwsze słyszę ale najczęściej jakieś złe doświadczenie z życia i traumy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, Wszechświata internetu! napisał:

Ty tak na poważnie? Siostrzeniec skończył studia it pracuje i ma drugą dziewczynę oszczedza na dom.

A Ty czemu tak nie mozesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Wszechświata internetu! napisał:

Ja jestem nieśmiały bo wychowany bez ojca w zasadzie to przypadek że nie mam rodziny i życia nie trafiłem na żywo na zainteresowana mną anastazje bo się nie wluczylem po klubach

pojmij że nie mogłeś nic zrobić ze słabymi genami, a przez to zostałeś wykluczony z prokreacji w wieku do tego przeznaczonym. mógłbyś stanąć na głowie, a i tak żadna samica by nie chciała mieć z tobą dzieci. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Rym Cym + napisał:

ciekawe czy leżakowi się zbieractwo np uaktywni... huh... albo nerwica natręctw po matce śp.

Zbiractwo to juz mu sie uaktywnilo przeciez.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Vlad Srakula napisał:

Są gorsze tragedie niż brak baby / zaganiacza i dzieciorexow

to prawda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Żaba Monìka napisał:

Zbiractwo to juz mu sie uaktywnilo przeciez.

no, ale na razie jakieś tam gadżety elektroniczne, a zbieracze to dosłownie wszystko gromadzą, łącznie ze śmieciami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

prokreacja to nie jest coś o czym ludzie sami decydują, a wszelkie manipulacje w tym zakresie przez jednostki które są wykluczone na tym tle kończą się tragicznie. egzysteujemy w świecie w którym wiekszość ludzi nie powinna się rozmnażać, a mimo to robi to. natomiast ci którzy powinni nie robią tego. będzie tylko gorzej, a hitler miał racje. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, p. diddy łyszkowice napisał:

pojmij że nie mogłeś nic zrobić ze słabymi genami, a przez to zostałeś wykluczony z prokreacji w wieku do tego przeznaczonym. mógłbyś stanąć na głowie, a i tak żadna samica by nie chciała mieć z tobą dzieci. 

Same napisaly spotykalem się mając 18 później zrezygnowałem wybrałem wolność finansowa 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ludzie się zabezpieczają a nie jakaśtam prokreacja w ogóle jest ujemny przyrost naturalny teraz 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, Żaba Monìka napisał:

A Ty czemu tak nie mozesz?

Bo mnie wychowala samotna matka która nienawidzila mężczyzn i własne dziecko że ją ojciec zostawil i mam wgrany program niesmialosci

A jego dwoje bogatych rodziców i widział wszystkie zachowania nawet sexy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Wszechświata internetu! napisał:

Same napisaly spotykalem się mając 18 później zrezygnowałem wybrałem wolność finansowa 

no to teraz nie płacz że są głupie, po prostu twoje wybory były głupie, a nie samice skoro teraz ich żałujesz. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, p. diddy łyszkowice napisał:

no to teraz nie płacz że są głupie, po prostu twoje wybory były głupie, a nie samice skoro teraz ich żałujesz. 

Nie żałuję ale drugie pół życia chciałbym inaczej 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, Rym Cym + napisał:

no, ale na razie jakieś tam gadżety elektroniczne, a zbieracze to dosłownie wszystko gromadzą, łącznie ze śmieciami

Przeciez on trzyma w zsypie nawet suknie slubna siostry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Wszechświata internetu! napisał:

Nie żałuję ale drugie pół życia chciałbym inaczej 

czyli chciałbyś odwrotnie niż w naturze, chciałbyś seksy starczego ciała i płodzenie słabych dzieci. jesteś obrzydliwy. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, p. diddy łyszkowice napisał:

czyli chciałbyś odwrotnie niż w naturze, chciałbyś seksy starczego ciała i płodzenie słabych dzieci. jesteś obrzydliwy. 

Dokładnie bo to głupie odpoczywac na emeryturze lepiej gdy jest się młodym 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×