Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Wszechświata internetu!

Dlaczego lachony są takie głupie

Polecane posty

Przed chwilą, E̗̭̝͜ḽ̖̭͜c̜͇̗̪̭͢i̱͙̙͍͖͜a͢ napisał:

Ci hindusi których ja widuje pracują po 3 etaty żeby jak najwięcej kasy zagarniać.

a co im pozostało? ich kraj to zassrana dziura, uciekają stamtąd jak mogą. obawiam się że to samo zrobią z resztą świata, chyba tylko chińczycy ich nie wpuszczają za bardzo. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Wszechświata internetu! napisał:

Ja to kupowałem na handel jako inwestycje alternatywne 

Ale jesli nic z tym nie robisz to tylko smieci, ktore zabieraja miejsce. Za samo posiadanie smieci nikt nie placi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, p. diddy łyszkowice napisał:

a co im pozostało? ich kraj to zassrana dziura, uciekają stamtąd jak mogą. obawiam się że to samo zrobią z resztą świata, chyba tylko chińczycy ich nie wpuszczają za bardzo. 

Dlatego nawet w głupim kfc wolą przyjąć hindusa niż роlaka bo jest bardziej pracowity i nie cwanikuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Żaba Monìka napisał:

Ale jesli nic z tym nie robisz to tylko smieci, ktore zabieraja miejsce. Za samo posiadanie smieci nikt nie placi.

Robię tak specjalnie żeby ominąć zus i nfz, nskupilem trzymałem 8lat ter mogę sprzedać 5-10x drożej bez podatku dochodowego i haraczy 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, p. diddy łyszkowice napisał:

a co im pozostało? ich kraj to zassrana dziura, uciekają stamtąd jak mogą. obawiam się że to samo zrobią z resztą świata, chyba tylko chińczycy ich nie wpuszczają za bardzo. 

Wiekszosc wcale nie ucieka, nie zdajesz sobie sprawy ilu jest Hidndusow, niedlugo przescigna Chinczykow. Nawet gdyby milion Hindusow przyjechalo do Polski to w Indiach nikt by nawet nie zauwazyl.

Edytowano przez Żaba Monìka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, E̗̭̝͜ḽ̖̭͜c̜͇̗̪̭͢i̱͙̙͍͖͜a͢ napisał:

Dlatego nawet w głupim kfc wolą przyjąć hindusa niż роlaka bo jest bardziej pracowity i nie cwanikuje.

i za mniej zapierrdala jak robocik. witamy w nowym niewolnictwie. sam bym tak przyjmował hindusów jakbym był przedsiębiorcą. skoro państwo pozwala na migrację...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Żaba Monìka napisał:

niedlugo przescigna Chinczykow.

pfrhahhahahahahahha

 

w czym prześcigną? w byciu niewolnikiem europejczyka, czy w sraaniu na ulicy? a może w statystykach niezgłoszonych gwałtów? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, p. diddy łyszkowice napisał:

pfrhahhahahahahahha

 

w czym prześcigną? w byciu niewolnikiem europejczyka, czy w sraaniu na ulicy? a może w statystykach niezgłoszonych gwałtów? 

W ilosci mieszkancow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

pisać że indie "prześcigną" chiny w czymkolwiek to jak pisać że rasija "prześcignie" stany. tak jakby istniał jakiś wyścig poza głowami tych którzy o nim piszą. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Żaba Monìka napisał:

W ilosci mieszkancow.

fajnie, więcej curry czarnuchów żyjących w biedzie i najgorszych sanitarnych warunkach na świecie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Żaba Monìka napisał:

smieci

To nie są smiecie jak kupiłem przykładowo oryginalny pad ps2 w blister za 129 to teraz na ebay mogę pogonic go za 500 bo nowy nie do kupienia a niektórzy kolekcjonerzy zbierają oryginalne akcesoria. Albo mogę sobie odpakowac i mieć dla siebie a sprzedać używany za 150.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Wszechświata internetu! napisał:

To nie są smiecie jak kupiłem przykładowo oryginalny pad ps2 w blister za 129 to teraz na ebay mogę pogonic go za 500 bo nowy nie do kupienia a niektórzy kolekcjonerzy zbierają oryginalne akcesoria. Albo mogę sobie odpakowac i mieć dla siebie a sprzedać używany za 150.

Moze i mozesz, ale jesli tego nie robisz to masz 0zl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Śmieć to coś co nie ma wartości jak wystawisz od 1 i nikt nie kupi można nazwać śmieciem ale może też akurat nie być klienta. Minimalist mówi że rzeczy poniżej wartości 20zl i do dostania od ręki to śmieć. A nie wszystko kupisz od ręki. Np podstawka pod tablet sony z2 oryginalna z napisem sony jak puscisz za 20 a warta ze 150 może akurat nikt nie kupić ale to nie znaczy że nie jest warta 20-150 i że to śmieć. Śmieci to coś z aliexpres no name czy espetanza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Żaba Monìka napisał:

Moze i mozesz, ale jesli tego nie robisz to masz 0zl.

Ale jak będę miał ochotę to wystawię w 5 minut i mam 500 w ciągu pół roku albo 250 w ciągu tygodnia. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, Wszechświata internetu! napisał:

Ale jak będę miał ochotę to wystawię w 5 minut i mam 500 w ciągu pół roku albo 250 w ciągu tygodnia. 

Tylko ciekawe kiedy bedziesz mial ochote skoro nawet teraz wolisz biedowac i wydawac oszczednosci niz sprzedac cos na ebayu.

Moja ciotka tez tak zbiera smieci, bo kiedys sie przydadza, ale rzeczywistosc jest taka, ze zyje cale zycie ze smieciami, z ktorymi nic nie robi albo nawet nie pamieta, ze je ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Żaba Monìka napisał:

Tylko ciekawe kiedy bedziesz mial ochote skoro nawet teraz wolisz biedowac i wydawac oszczednosci niz sprzedac cos na ebayu.

Moja ciotka tez tak zbiera smieci, bo kiedys sie przydadza, ale rzeczywistosc jest taka, ze zyje cale zycie ze smieciami, z ktorymi nic nie robi albo nawet nie pamieta, ze je ma.

Jak miałem urzędowe i mam pokój do zrobienia a dzisiaj np ogarniam software ps2, mam wszystko rzucić powiedzieć sis nie załatwię notariusza bo robię zdjęcia ... slubnej jesteś chora na głowe 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Żaba Monìka napisał:

Tylko ciekawe kiedy bedziesz mial ochote skoro nawet teraz wolisz biedowac i wydawac oszczednosci niz sprzedac cos na ebayu.

Moja ciotka tez tak zbiera smieci, bo kiedys sie przydadza, ale rzeczywistosc jest taka, ze zyje cale zycie ze smieciami, z ktorymi nic nie robi albo nawet nie pamieta, ze je ma.

Ja zbieram na handel już raz zarobiłem 50tys czego nie rozumiesz? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Żaba Monìka napisał:

wydawac oszczednosci niz sprzedac cos na ebayu

Bo najpierw muszę skompletowac swój setup i rtv co mi potrzebne a wszystko inne wtedy sprzedam a nie sprzedam a potem będę musiał kupić jeszcze raz drożej 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×