Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gn00Y

ciesze sie, ze pisalismy z Leosia, bo w sumie zdjela ze mnie urook wiedzmy sranulki goownojeernes, i sie lepiej psychicznie czuje

Polecane posty

a ona gdy pisalismy byla umierajaca na raka, polskie szpitale podobno beznadziejne, a potem przyleciala do Anglii sie ze mna spotkac, ale zamiast sie ze mna spotkac, to wyladowala w szpitalu niedaleko mojego miasteczka, i lekarze ja tam wzieli, i Leosia pisala, ze szpitale w UK a tam w Krakowie jeden z lepszych to jak niebo a ziemia, i sie skonczylo na tym, ze guza jej zamrozilo podobno i rak sie przestal rozrastac, i ja wyleczyli tam troche, a bliscy sie na pewno ciesza, jee :D

ja tez B)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

przejalem jej bool, ona wyzdrowiala a ja ze zdrowa reka przejalem energie jej guza w kosci i sobie zlamalem nadgarstek i teraz mam blizne, ale nic nie szkodzi xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Gn00Y napisał:

a ona gdy pisalismy byla umierajaca na raka, polskie szpitale podobno beznadziejne, a potem przyleciala do Anglii sie ze mna spotkac, ale zamiast sie ze mna spotkac, to wyladowala w szpitalu niedaleko mojego miasteczka, i lekarze ja tam wzieli, i Leosia pisala, ze szpitale w UK a tam w Krakowie jeden z lepszych to jak niebo a ziemia, i sie skonczylo na tym, ze guza jej zamrozilo podobno i rak sie przestal rozrastac, i ja wyleczyli tam troche, a bliscy sie na pewno ciesza, jee 😄

ja tez B)

To dobrze. Ale ona już cie nie chce znać na szczęście

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a jak sie dowiedzizalem, ze wyladowala w szpitalu, to ja z milosci i uczucia zlamalem sobie sam nadgarstek, zebym tez wyladowal w szpitalu, ale niestety nie byla tam gdzie ja, tylko 15 mil obok FAK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Gn00Y napisał:

a jak sie dowiedzizalem, ze wyladowala w szpitalu, to ja z milosci i uczucia zlamalem sobie sam nadgarstek, zebym tez wyladowal w szpitalu, ale niestety nie byla tam gdzie ja, tylko 15 mil obok FAK

złamałeś bo mieliście gay party za speedami 

Edytowano przez Mloda mamaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, Gn00Y napisał:

a ona gdy pisalismy byla umierajaca na raka, polskie szpitale podobno beznadziejne, a potem przyleciala do Anglii sie ze mna spotkac, ale zamiast sie ze mna spotkac, to wyladowala w szpitalu niedaleko mojego miasteczka, i lekarze ja tam wzieli, i Leosia pisala, ze szpitale w UK a tam w Krakowie jeden z lepszych to jak niebo a ziemia, i sie skonczylo na tym, ze guza jej zamrozilo podobno i rak sie przestal rozrastac, i ja wyleczyli tam troche, a bliscy sie na pewno ciesza, jee 😄

ja tez B)

Nie pieprz, prostytutko, masz tylko jedną miłość i jest nią Vikernes xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Codziennie sie modlilem z lzami w oczach na kolanach, zeby Leosia wyzdrowiala i jej guz ustapil i nowotwor, a ona wyladowala w szpitalu niedaleko mnie, i zamrozili jej guza, bo tutaj w regionie sa dobre szpitale, i lekarze, i moje modlitwy zostaly wysluchane, a ja juz nie placze i sie nie stresuje wiecej B) a w Polsce chemioterapie i mozliwa amputacja reki, ja bylem taki zalamany, ze szkoda gadac, ale modlilem sie, i Bog wysluchal moich modlitw B)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Gn00Y napisał:

przejalem jej bool, ona wyzdrowiala a ja ze zdrowa reka przejalem energie jej guza w kosci i sobie zlamalem nadgarstek i teraz mam blizne, ale nic nie szkodzi xD

To dobrze, że wyzdrowiała. Przynajmniej lepa ją co najwyżej zamroczy i nikt nie pójdzie siedzieć jak za człowieka xD

Edytowano przez czeski film

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a teraz w nagrode za to zaczalem brac kapiele w lodowatych wodach codziennie, super sie czuje, nie pragne juz sranulki srikernes, ktora mnie ojszczala, tylko mam zamiar sobie znalezc fajna dziewice z pieknymi stopkami w realu i bedziemy szczesliwi i bedzie fajnie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

gdy pisalismy, to ja plakalem i bylem zrozpaczony czemu taka fajna dziewczyna, ktora mnie pokochala i w ogole jakis cud, pierwsza dziewczyna ktora mnie polubila w zyciu musi umierac na raka i ja reka boli i zdycha z boolu, ale sie naplakalem nie wiedzialem czemu tak jest, i modlilem sie na kolanach, bo mi tak ziomeczki na irc radzili i leosia przyjechala sie ze mna spotkac, ale nie spotkalismy sie za to ona wyladowala niedaleko w szpitalu, bo jadac do mnie z londynu ja troche rozlozylo i ja tam wyleczyli jeee ;D

dziekuje Boze <3

dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Gn00Y napisał:

Codziennie sie modlilem z lzami w oczach na kolanach, zeby Leosia wyzdrowiala i jej guz ustapil i nowotwor, a ona wyladowala w szpitalu niedaleko mnie, i zamrozili jej guza, bo tutaj w regionie sa dobre szpitale, i lekarze, i moje modlitwy zostaly wysluchane, a ja juz nie placze i sie nie stresuje wiecej B) a w Polsce chemioterapie i mozliwa amputacja reki, ja bylem taki zalamany, ze szkoda gadac, ale modlilem sie, i Bog wysluchal moich modlitw B)

beka, ciekawe czy po tym jak jej frajer sie rozbil i dostala raka nadal modli sie do fjutina 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mozliwe, ze dostala raka przez to ze sie rozbil i ze stresu i placzu, ale zobaczyla na moje foto jak tu wrzucilem, i pisala, ze mialem kiedys sobowtora, i mozliwe, ze przez to rak ustapil i fajnie xD

tutaj w realu jest fajniej niz na tamtym swiecie xD

ja gdy umre to juz sobie nie poleze na trawce, nie poslucham cwierkania ptaszkow, nie wskocze do lodowatej rzeki... ^^

dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

spoko ja tez jej nie chce znac, troche za duzo mi o sobie napisala, na poczatku gdy pisalismy, to tyle nie wiedzialem, i wolalem zakonczyc ta znajomosc... xD

spadam spac i myslec o Gaji vel Nadii wow, narka ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ale masakra jakas, mloda dziewczyna a tutaj guz i nowotwory, i nieszczescie, codziennie chyba co noc plakala, masakra jakas, ale mi jej szkoda bylo, bedzie co wspominac xD

dobra odchodze nara :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, Gn00Y napisał:

spoko ja tez jej nie chce znac, troche za duzo mi o sobie napisala, na poczatku gdy pisalismy, to tyle nie wiedzialem, i wolalem zakonczyc ta znajomosc... xD

spadam spac i myslec o Gaji vel Nadii wow, narka ^^

Jesteś rozchwiany z laskami mocno, co chwilę myślisz o innej xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Gn00Y napisał:

ale masakra jakas, mloda dziewczyna a tutaj guz i nowotwory, i nieszczescie, codziennie chyba co noc plakala, masakra jakas, ale mi jej szkoda bylo, bedzie co wspominac xD

dobra odchodze nara 😄

Młoda bardzo, taka pod 50

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nie wiem o kim mysle, wiem, ze od dawna marze o dziewczynie ktora nie miala nigdy chlopaka, a w sumie to dla leosi zaczalem byc okropny, bo mialem dosyc czytania nekrologu jej zmarlego chlopaka 10 razy dzienie, ktory miala w sygnaturce, a ja klikalem codziennie w ten link i mnie to przeroslo za bardzo, a ze mi bardzo duzo napisala o sobie i w ogole, to mialem juz dosc tego wszystkiego co czytalem, i jeszcze ze zemdlala i guz, a w avatarze jej zdjecie bylo chyba i miala wkuurwiona mine i po prostu chcialem sie od tego uwolnic chyba, pamietam ze raz wypilem dwa piwa i pisalem ancientwisdomowi, ze chce o niej zapomniec, jakby nie to ze miala chlopaka to pewnie byloby ok ale sie wkurzyla ze wyjeebalem nekrolog z sygnatury, bo ja mialem dosc czytania codziennie o jakims zmarlym typie, i w sumie sobie pomyslalem i chuuj mnie to interesuje ja pieerdole, juz sie wkurzylem, bo ciagle jakas drama i zmarle osoby, nowotwory, szpitale omdlenia, a ja tylko lzy stres i w ogole, a ta sie jeszce na mnie tylko wkurzyla i zaczela mnie obrazac masakra jakas, bo ja sygnaturke jej zmienilem to ta juz wrogo nastawiona nagle do mnie, bo wyjeebalem jej zmarlego chlopaka z sygnaturki i to taki powod do gniewu, dlatego wole babe, ktora nie miala nigdy chlopaka, przynajmniej nie bedzie takich sytuacji i klotni o przeszlosc, to normalne ze tak mysle i ze tego dla siebie chce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

po prostu juz mialem dosc, i jeszcze te wyjazdy do Polski, codziennie mi tylko mozg prula tymi obietnicami, za chwile ze mam cos wpsolokatorowi powiedziec albo cos a ja wez sie juz odpieerdol ode mnie, no nie wytrzymalem psychicznie, jak wyladowala w szpitalu i ja zaczeli tam leczyc, to w sumie zaczelismy sie oddalac od siebie no a teraz mnie nie chce znac, a ja jej i dobrze, ja sobie znajde fajna dziewczyne mlodziutka z pieknymi stopkami xD zasluguje na to xD

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ryczy ciagle bo chlopak 13 lat ja sobie msle ja prdl wez zapomnij w ogole, ale oczywiscie dla mnie nie mogla zapomniec, aledla nastepnego gacha sobie zapomni, i beda razem, ale dla mnie nie i tak to jest z tymi babami w necie, jeebal je pies, ja sobie szukam dziewczyny w realu mlodziutkiej i fajnej, dla ktorej bede naj, a te ktore mialy chlopaka to niech sobie inni biora xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, James Sunderland✓ napisał:

No i? Ty w tym wieku prostytuty odwiedzasz swoim Oplem Astrą ha ha 

Tylko twoją matkę i nie Oplem. 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ta w kurtce czarnej north face w klapkach to sie tak na mnie gapila ja prdl a ona byla dla mnie ideal i taka mlodziutka, widac ze jeszcze niedoswiadczone to i bolca nigdy nie widzialo a tak sie na mnie patrzylo ja prdl xD To cudo dalo mi wiare w siebie xD wiem, ze moge miec taka piekna slicznotke jak ona xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

dobra ide lulu nara xD

w realiu dziewczyny sa fajniejsze niz w necie xD usmiechaja sie gapia xD jak zagadam to sie usmiechaja do mnie i ciesza sie, ze zagadalem xD mile i fajne xD

raz do jednej angielki usmiechniety macham hello a ta mnie za szmaty bierze i mnie porywa, a potem mi mowi, ze jak mnie widziala pierwszy raz w pubie, bo siedzialem z kumplem angolem na kawie to ze miala na mnie taka ochote hahah a ja myslalem kilka lat temu ze lysieje, a teraz sobie wlosy zapuszczam i jakos kurde cos nie jest zle xD

ciekawe czy bede mial loczki, jak kiedys gdy bylem w gimbazie xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja sobie znajde 16-20, bo takie jeszcze maja fajne stopki smakowite cudo, po 20 to juz nie maja takich fajnych stopek xD

ta w kurtce north face to byl dla mnie ideal dziewczyny, i jakie miala stopcie male drobniutkie o ja prdl oszalalem a ta sie gapi jeszcze na mnie, teraz chyba bede jeszcez wiecej plywal w lodowatej rzece i ro bil sie coraz bardziej piekniejszy i umiesniony, a potem bede nosil swoja ukochana jedna reka heheh B)

nara B)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
16 minut temu, czeski film napisał:

Tylko twoją matkę i nie Oplem. 😉

Spokojnie nie jesteś w stanie mnie obrazić. A teraz idź do tego czegoś z mącikału

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

aha jeszcze na koniec xD

wiem, ze jak pisalem Leosi o kwikernes, to ona do mnie ze mnie potraktowala kwikernes jak koorwa xD

a sama mnie tak potraktowala xD

wyjeebala i olala mnie i ghosting i zaczela pieerdolic o innych facetach, kogo to nie poznaje ciagle i nie spotyka, a ze mna sie miala spotkac i jeszcze niedawno wielka milosc, a teraz mnie traktuje jak psa, i to tez jak kuurwa sie zaczela zachowywac xD. jak mowilem potem kumplom co ona do mnie pisze, to ze jest zwykla slag xD

i praavik ktory wymysla bajeczki o geejach tak samo jak srun tez wymyslal bajeczki, zeby kwikernes z nim gadala a mnie olala, pravik robi to samo xD tez wymysla bajeczki xD obie kuurwy i oby dwa przemki frajery oszusci xD

takze jak widac sreosia i srikernes takie same koorwy xD. poki co to dla mnie i srikernes jest koorwa i sreosia tez xD. watpie, zeby mi sreosia udowodnila kiedys, ze nie jest, ale poki co to wszystko wskazuje na to ze jest, bo zostalem przez nia tak samo potaktowany jak przez kwikernes xD. pokazywalem dobro i za to dobro jak zawsze ucierpialem i mi zaczela pieerdolic o innych typach xD

dla mnie to juz byl koniec xD. wiec dobrze ze mnie koorwa nie chce znac xD

to tyle xD moze to moj ostatni post na srafe juz kiedykolwiek

elo B)

Edytowano przez Gn00Y

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Gn00Y napisał:

aha jeszcze na koniec xD

wiem, ze jak pisalem Leosi o kwikernes, to ona do mnie ze mnie potraktowala kwikernes jak koorwa xD

a sama mnie tak potraktowala xD

wyjeebala i olala mnie i ghosting i zaczela pieerdolic o innych facetach, kogo to nie poznaje ciagle i nie spotyka, a ze mna sie miala spotkac i jeszcze niedawno wielka milosc, a teraz mnie traktuje jak psa, i to tez jak kuurwa sie zaczela zachowywac xD. jak mowilem potem kumplom co ona do mnie pisze, to ze jest zwykla slag xD

i praavik ktory wymysla bajeczki o geejach tak samo jak srun tez wymyslal bajeczki, zeby kwikernes z nim gadala a mnie olala, pravik robi to samo xD tez wymysla bajeczki xD obie kuurwy i oby dwa przemki frajery oszusci xD

takze jak widac sreosia i srikernes takie same koorwy xD. poki co to dla mnie i srikernes jest koorwa i sreosia tez xD. watpie, zeby mi sreosia udowodnila kiedys, ze nie jest, ale poki co to wszystko wskazuje na to ze jest, bo zostalem przez nia tak samo potaktowany jak przez kwikernes xD. pokazywalem dobro i za to dobro jak zawsze ucierpialem i mi zaczela pieerdolic o innych typach xD

dla mnie to juz byl koniec xD. wiec dobrze ze mnie koorwa nie chce znac xD

to tyle xD moze to moj ostatni post na srafe juz kiedykolwiek

elo B)

Jesteś psycholem i one ciebie traktowały normalnie a to tobie coś odpierrdalało i się kończyła znajomość 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×