Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gn00Y

ciesze sie, ze pisalismy z Leosia, bo w sumie zdjela ze mnie urook wiedzmy sranulki goownojeernes, i sie lepiej psychicznie czuje

Polecane posty

Przed chwilą, Mloda mamaa napisał:

Pisałeś wiele razy że się ruuchaliście i robiłeś mu lody 

nie pisalem a jesli pisaem to prosze o dowody, bo wymyslasz caly czas mitomanie i nie wierze, ze leosia jest taka glupia, ze wierzy we wszystko co jej pieerdolisz i srasz do glowy xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Mloda mamaa napisał:

Tak było, jak najeebał się cydru to często miał takie wpisy gdzie się tym przechwalał 

Ale że jest gejem i przez kilka lat mu stawiał posiłki w restauracji to potwierdził. 

Oczywiście robił to wszystko z dobrego serca xD kolejna matka Teresa k7rwa jego Mać xZd kto w to uwierzy nikt normalny 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Gn00Y napisał:

nie pisalem a jesli pisaem to prosze o dowody, bo wymyslasz caly czas mitomanie i nie wierze, ze leosia jest taka glupia, ze wierzy we wszystko co jej pieerdolisz i srasz do glowy xD

Nic nie wymyślam. Bardzo dużo osób to widziało i pamięta. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, James Sunderland✓ napisał:

Ale że jest gejem i przez kilka lat mu stawiał posiłki w restauracji to potwierdził. 

Oczywiście robił to wszystko z dobrego serca xD kolejna matka Teresa k7rwa jego Mać xZd kto w to uwierzy nikt normalny 

no tak, mial  bardzo duzo pieniedzy i oboje nie mielismy co robic, wiec sie bawilismy fajnie na miescie codzienie i zabieral mnie na wycieczki xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Mloda mamaa napisał:

Nic nie wymyślam. Bardzo dużo osób to widziało i pamięta. 

nikt nic nie widzial, wiec nie mitoman xD bo nikt nic nie mogl widziec, czegos co nigdy sie nie wydarzylo, mitomanie xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

powinienes pravic klekac na kolanach i przepraszac sreosie za to ze jej tyle naklamales na moj temat, mitomanie, a ja mam to w duupie, bo dziewczyn w realu nie brakuje slicznych xD

a w miedzyczasie koncze ta zalosna i arna dyskusje, bo juz mnie to nudzi xD

papa i piszcie sobie beze mnie, bo mnie to kolo wora lata co wy myslicie i sreosia tez, wyjeebane mam na was xD

hahah nara XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Gn00Y napisał:

nikt nic nie widzial, wiec nie mitoman xD bo nikt nic nie mogl widziec, czegos co nigdy sie nie wydarzylo, mitomanie xD

Akurat ja to widziałem. Nie wnikam w szczegóły bo nie jest to dla mnie przyjemnie ale pisałeś że mieliście sex z kolegą gejem i już nie będę powtarzał 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Gn00Y napisał:

powinienes pravic klekac na kolanach i przepraszac sreosie za to ze jej tyle naklamales na moj temat, mitomanie, a ja mam to w duupie, bo dziewczyn w realu nie brakuje slicznych xD

a w miedzyczasie koncze ta zalosna i arna dyskusje, bo juz mnie to nudzi xD

papa i piszcie sobie beze mnie, bo mnie to kolo wora lata co wy myslicie i sreosia tez, wyjeebane mam na was xD

hahah nara XD

Nigdy w życiu yciu jej nie okłamałem. Pisałem jej zawsze prawdę żeby ją uchronić przed tobą 

Edytowano przez Mloda mamaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

prawda czy nie prawda, uprawialem czy nie uprawialem, to nie wasza sprawa, bo jestescie dla mnie nikim, i nie wasza sprawa co robie albo co robilem ze swoja doopa, wiec wszystko sobie w waszych domyslach urajajcie, a ja juz spadam, i odchodze stad xD

za duzo ludzi sie tutaj interesuja widze moja doopa, i mnie to zaczyna juz wkuurwiac xD

wiec spadam, a wy sobie tu siedzcie do usranej smierci

pa xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Mloda mamaa napisał:

Nigdy w życiu yciu jej nie okłamałem. Pisałem jej zawsze prawdę żeby ją uchronić przed tobą 

oklamales oklamales, caly czas ja oklamujesz, ale ja mam to w duupie, wyjeebane mam, nie bede z wami sie uzeral i piosal z wami, bo szkoda mojego czasu i zycia na glupich mitomanow z forum dla bab

i spieerdalaj pravik ode mnie juz, bo ... na was, i na sreosie tez bo jest jeebnieta tak jak ty xD

odchodze pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Mloda mamaa napisał:

Nigdy w życiu yciu jej nie okłamałem. Pisałem jej zawsze prawdę żeby ją uchronić przed tobą 

widze ze dawno ciotki u ciebie nie bylo 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

sreosia tez jest dla mnie zwyklym zerem, nikim specjalnym dla mnie nie jest, i tez nie jej sprawa co robilem albo co robie z doopa, bo to nie wasza sprawa xD

ciesze sie, ze Bog mnie ochronil przed mitomanami i klamcami falszywymi xD

dziekuje Boze

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, Gn00Y napisał:

prawda czy nie prawda, uprawialem czy nie uprawialem, to nie wasza sprawa, bo jestescie dla mnie nikim, i nie wasza sprawa co robie albo co robilem ze swoja doopa, wiec wszystko sobie w waszych domyslach urajajcie, a ja juz spadam, i odchodze stad xD

za duzo ludzi sie tutaj interesuja widze moja doopa, i mnie to zaczyna juz wkuurwiac xD

wiec spadam, a wy sobie tu siedzcie do usranej smierci

pa xD

To nie kłam 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×