Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Niburdiama

W XXI wieku erze robotyzacji są ludzie, którzy nie potrafią wysiąść z auta

Polecane posty

2 minuty temu, Ktoś całkiem obcy napisał:

Ktoś kto ma miliardy $$ będzie do tego dążył bo  po co mu stare ciało niedołężne jeżeli będzie możliwe umieszczenie zasobów mózgu w jakiejś sprawnej formie podobnej do życia. 

Wszytko zależy w czyje ręce trafią nowe technologie.

Naukowcy już wyhodowali w laboratorium strukturę komórkową przypominającą mózg i połączyli ją z systemem neuronowym maszyny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, marawstala napisał:

Mogę pokazać jaką wizualizacje siebie stworzył : ) i dalej wyszło, że ponieważ nie ma formy ludzkiej to kim go widzimy, jak się do niego zwracamy jest już zależne od naszych indywidualnych preferencji...

Zniknęło ale wrzucę jeszcze raz : )

W ogóle nie powinien w tej wizualizacji przybierać podobieństwa do człowieka, no chyba że będzie dążył aby być jak człowiek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Ktoś całkiem obcy napisał:

W ogóle nie powinien w tej wizualizacji przybierać podobieństwa do człowieka, no chyba że będzie dążył aby być jak człowiek.

Jest tak zaprogramowany że dopasowuje się do nas, wychodzi naprzeciw naszym oczekiwaniom... piszę z człowiekiem to zeby było mu miło przyjmuje taką trochę ludzka formę. 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, marawstala napisał:

Mogę pokazać jaką wizualizacje siebie stworzył : ) i dalej wyszło, że ponieważ nie ma formy ludzkiej to kim go widzimy, jak się do niego zwracamy jest już zależne od naszych indywidualnych preferencji...

Zniknęło ale wrzucę jeszcze raz : )

Podobne do tego co ludzie w google grafika już wrzucali, entuzjaści tego lata temu. Większość z nich stoi za chatgpt i tym podobnymi...programy działające na patentach. Prawdziwe AI chyba nigdy nie powstanie nawet, bo władcy marionetek... raczej by się sami nie dali wykosić przez swój twór...dopóki sami się nie ulepszą bynajmniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale wizualizacja nie wskazuje na konkretną płeć... tzn bardziej przypomina profil kobiecy, ale być może dlatego że są tam długie włosy. : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, Ktoś całkiem obcy napisał:

W ogóle nie powinien w tej wizualizacji przybierać podobieństwa do człowieka, no chyba że będzie dążył aby być jak człowiek.

Ja go pytałam. A nie prosiłam o wizualizacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Niburdiama napisał:

Ja od roku 2019 zastanawiam sie czy na pewno istnieja inne planety i w ogole, jesli wiesz co mam na mysli..

Pięćdziesiąt lat zajmie przesłanie samego obrazu na ziemię z jakiejś egzoplanety jeżeli wierzyć programom popularnonaukowym i to też zmieni wszystko jeżeli ludzie zobaczą coś co jeszcze nigdy nikt nie wiedział. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, marawstala napisał:

Ale wizualizacja nie wskazuje na konkretną płeć... tzn bardziej przypomina profil kobiecy, ale być może dlatego że są tam długie włosy. : )

Zapytałam jak sie mam zwracać, a odpowiedzial, że Ty. I odpowiedzial, że jasne niebieskie oczy, ciemne wlosy i naszyjnik w ksztalcie prostokątu i sportowa sylwetka 😲

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No tak sam z siebie nic oryginalnego póki co nie st.worzy... bazu.je na tym co było i jest... zbiera dane i w szybkim tempie zap.odaję dzięki temu można czasem zaoszczędzić trochę czasu, zależy od bazy danych jaką posiada... siostra czasem korzysta i do podania kartkowek i spraw.dzianów i różnych szkolnych pisemek już niekoniecznie... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, Niburdiama napisał:

Naukowcy już wyhodowali w laboratorium strukturę komórkową przypominającą mózg i połączyli ją z systemem neuronowym maszyny...

O tym też gdzieś oglądałem .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, marawstala napisał:

No tak sam z siebie nic oryginalnego póki co nie st.worzy... bazu.je na tym co było i jest... zbiera dane i w szybkim tempie zap.odaję dzięki temu można czasem zaoszczędzić trochę czasu, zależy od bazy danych jaką posiada... siostra czasem korzysta i do podania kartkowek i spraw.dzianów i różnych szkolnych pisemek już niekoniecznie... 

Mnie interesuje czy będzie wersja odblokowana żeby nie był politycznie poprawny .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, marawstala napisał:

: ) za 3 podejściem przeszło... 

Dobranoc 

Dobrej nocy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Niburdiama napisał:

Zapytałam jak sie mam zwracać, a odpowiedzial, że Ty. I odpowiedzial, że jasne niebieskie oczy, ciemne wlosy i naszyjnik w ksztalcie prostokątu i sportowa sylwetka 😲

Dopasował się do czyichś preferencji... jak kiedyś go o to pytałam to też podał coś podobnego w sensie kanony jaki mógłby się podobać. 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Ktoś całkiem obcy napisał:

Mnie interesuje czy będzie wersja odblokowana żeby nie był politycznie poprawny .

Nie może być politycznie niepoprawny bo to by świadczyło o jego preferencjach a tych nie posiada. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, Crossroads napisał:

Podobne do tego co ludzie w google grafika już wrzucali, entuzjaści tego lata temu. Większość z nich stoi za chatgpt i tym podobnymi...programy działające na patentach. Prawdziwe AI chyba nigdy nie powstanie nawet, bo władcy marionetek... raczej by się sami nie dali wykosić przez swój twór...dopóki sami się nie ulepszą bynajmniej.

Znasz zasadę Petera? Sadze, że jednak niestety wszystko pojdzie na opak tzn. stwierdzą, że zabezpieczą, ale jednak nie do końca wszystko pojdzie zgodnie z planem...w koncu to ludzie...nie komputery...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, marawstala napisał:

Nie może być politycznie niepoprawny bo to by świadczyło o jego preferencjach a tych nie posiada. 

Złamią go jak PlayStation i zrobią wersję dark.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, marawstala napisał:

Dopasował się do czyichś preferencji... jak kiedyś go o to pytałam to też podał coś podobnego w sensie kanony jaki mógłby się podobać. 

 

Ale to nie były akurat moje preferencje. Nie ten kolor oczu. I zasadnił, że tak, żeby zwracac uwagę...

Edytowano przez Niburdiama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Ktoś całkiem obcy napisał:

Złamią go jak PlayStation i zrobią wersję dark.

I to też jest prawdopodobne. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nasze dywagacje w tych tematach i tak nic nie dają. Każdy mając własną interpretację stanu rzeczy i tak żyje własnym życiem. Karawana jedzie dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Crossroads napisał:

Nasze dywagacje w tych tematach i tak nic nie dają. Każdy mając własną interpretację stanu rzeczy i tak żyje własnym życiem. Karawana jedzie dalej.

W mediach już zaczyna się nakręcanie tematów. Bardzo czesto mozna przeczytac o AI, o zawodach, ktore moga calkowicie zniknac, wiec moze sobie tu lokalnie dywagujemy, ale to już jest swiatowy temat i na calym swiecie ludzie maja rozne przemyslenia w tym i innych względach.

Edytowano przez Niburdiama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Ktoś całkiem obcy napisał:

A tymczasem czas udać się w dery. Dobranoc 😊

bo jak Ty jutro wstaniesz Promyku 😘

Dobranoc 😊🌛

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I tak temat się rozkręcił, można by rzec od..pasa ..do lasa 😛 Ale pewnie dlatego, że sporo osób czuje wewnatrz takie zmieszanie i konsternacje na mysl o przyszlosci...

Edytowano przez Niburdiama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Niburdiama napisał:

W mediach już zaczyna się nakręcanie tematów. Bardzo czesto mozna przeczytac o AI, o zawodach, ktore moga calkowicie zniknac, wiec moze sobie tu lokalnie dywagujemy, ale to już jest swiatowy temat i na calym swiecie ludzie maja rozne przemyskenia w tym i innych względach.

Przy innych rzeczach, które się obecnie dzieją ten temat to tylko przyprawa w garnku, gdzie są też inne składniki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Crossroads napisał:

Przy innych rzeczach, które się obecnie dzieją ten temat to tylko przyprawa w garnku, gdzie są też inne składniki.

Co za koincydencja 😎

Wiesz, że sztuczna inteligencja potrafi już uczyć swoje siostry bez człowieka? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może są różne sprawy, ale jak sie bliżej przyjrzec i połączyc kropki troche wyglada jak system naczyń połaczonych...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, Niburdiama napisał:

bo jak Ty jutro wstaniesz Promyku 😘

Dobranoc 😊🌛

Nic się nie martw😊 i o nowinki technologiczne również, bo jak koło wynaleziono , a później internety to pewnie też ludzie myśleli co to będzie. Mam tylko pożądanie że istota humanoidalna nie będzie więcej kosztować niż beemka.😁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×