Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Niburdiama

W XXI wieku erze robotyzacji są ludzie, którzy nie potrafią wysiąść z auta

Polecane posty

4 minuty temu, Ktoś całkiem obcy napisał:

Nic się nie martw😊 i o nowinki technologiczne również, bo jak koło wynaleziono , a później internety to pewnie też ludzie myśleli co to będzie. Mam tylko pożądanie że istota humanoidalna nie będzie więcej kosztować niż beemka.😁

Pamietasz Georgia Guidestones ?  W 2022 r. wybuchł ładunek wybuchowy i niestety miejsce zamkniete na stałe.

Co za koincydencja 😎

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
15 minut temu, Niburdiama napisał:

I tak temat się rozkręcił, można by rzec od..pasa ..do lasa 😛 Ale pewnie dlatego, że sporo osób czuje wewnatrz takie zmieszanie i konsternacje na mysl o przyszlosci...

To ludzie zawsze tworzą klimat. Whatewa tylko na początku chciała tu zmienić tor dyskusji , ale nie z nami takie numery  i następnym razem z psami przyjdę 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Ktoś całkiem obcy napisał:

Piraty też pewnie będą taniej jak na PlayStation, bo człowiek będzie szukał alternatyw zawsze tak było. 

Martwi mnie to, że to będzie coraz chorsze, że kąkutery beda czytac w myslach, oczywiscie wszystko w trosce o dobro człowieka. Troche jak w filmie Raport mniejszosci😎 czy w tym filmie o dwoch niesmiertelnych kobietach, ktore nawzajem sobie pudrowały twarze i plecy...

Edytowano przez Niburdiama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Niburdiama napisał:

Pamietasz Georgia Guidestones ?  W 2022 r. wybuchł ładunek wybuchowy i niestety miejsce zamkniete na stałe.

Co za koincydencja 😎

Chodzi o te kamienie okultystyczne w Stanach 🤔

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Ktoś całkiem obcy napisał:

To ludzie zawsze tworzą klimat. Whatewa tylko na początku chciała tu zmienić tor dyskusji , ale nie z nami takie numery  i następnym razem z psami przyjdę 😄

Z psami-robotami oczywiscie 😛

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Niburdiama napisał:

Martwi mnie to, że to będzie coraz chorsze, że kąkutery beda czytac w myslach, oczywiscie wszystko w trosce o dobro człowieka. Troche jak w filmie Raport mniejszosci😎 czy w tym filmie o dwoch niesmiertelnych kobietach, ktore nawzajem sobie pudrowały twarze i plecy...

Mnie się wydaje że inwigilacja zawsze była tak jak różne dziwności. Tylko dopiero w dobie internetu/mas mediów mamy tego świadomość i zmieniły się tylko technologie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Niburdiama napisał:

Z psami-robotami oczywiscie 😛

Żywe obronne typowo i jeszcze jedną sztukę będę dokupywał za niedługo, bo mam warunki i niezła kasa jest z młodych jeżeli porządne rasy i z papierami. 

Edytowano przez Ktoś całkiem obcy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Ktoś całkiem obcy napisał:

Chyba zostaliśmy sami Artystko ...lubię takie momenty jak jest mniej ludzi 😊

Właśnie 😛

Wyglada na to, że nawet James Bond został pokonany..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Ktoś całkiem obcy napisał:

Mnie się wydaje że inwigilacja zawsze była tak jak różne dziwności. Tylko dopiero w dobie internetu/mas mediów mamy tego świadomość i zmieniły się tylko technologie.

Ja z moja bujna wyobraźnią wyobrażam to sobie w ten sposób, że to dziwne, że są takie zmiany klimatyczne skoro od lat już są technologie, ktore ograniczają emisje. I co to nic nie dało? Aha 😎

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Niburdiama napisał:

Właśnie 😛

Wyglada na to, że nawet James Bond został pokonany..

Mój flagowiec zobowiązuje do takich  rzeczy gdzie James Bond jakiś wysiada bo jest za cienki 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Ktoś całkiem obcy napisał:

Mój flagowiec zobowiązuje do takich  rzeczy gdzie James Bond jakiś wysiada bo jest za cienki 😄

Dla mnie to było straszne. Tak jakby bohater zostal pokonany. Albo Superman 😩

I mysle tak sobie, że to bardzo dziwne, że są takie zmiany klimatyczne i alternatywne metody pozyskiwania energii, a tu ładowanie samochodów...

Czujesz, że tu jest cos nie tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam sie skad bedzie tyle energii na cala komputeryzacje, roboty, samochody...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Niburdiama napisał:

Ja z moja bujna wyobraźnią wyobrażam to sobie w ten sposób, że to dziwne, że są takie zmiany klimatyczne skoro od lat już są technologie, ktore ograniczają emisje. I co to nic nie dało? Aha 😎

Po uderzeniu asteroidy czy co to było jak wyginęły dinozaury ziemia nie z takim problemem sobie poradziła i odrodziła się. 

Chyba mogą już jakoś skutecznie ograniczać tą emisję. 

Mamy tutaj trochę turystyki i gadałem z fanami eko bo mi dogryźli że nie jeżdżę elektrykiem Mówię "a państwo czym przyjechało dieslami i z czego korzystacie, z laptopów, telefonów i to ma być eko ", Zamknęli się 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Niburdiama napisał:

Dla mnie to było straszne. Tak jakby bohater zostal pokonany. Albo Superman 😩

I mysle tak sobie, że to bardzo dziwne, że są takie zmiany klimatyczne i alternatywne metody pozyskiwania energii, a tu ładowanie samochodów...

Czujesz, że tu jest cos nie tak?

Ale co ja mogę tylko wiedzieć że na pogodę można wpływać. Ba już dawno to robiono....

Superman? Ten gość w obcisłym i śmiesznym ubraniu😁 Bond miał lepszy gust co do strojów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Ktoś całkiem obcy napisał:

Ale co ja mogę tylko wiedzieć że na pogodę można wpływać. Ba już dawno to robiono....

Superman? Ten gość w obcisłym i śmiesznym ubraniu😁 Bond miał lepszy gust co do strojów.

Wyczytałam, że po wystąpieniu niekontrolowanej reakcji termicznej chodzi o wybuch baterii ktorej nie sposob ugasic, pozostają jedynie sekundy na uniknięcie wdychania śmiertelnego koktajlu gazów, takich jak fluorowodór, chlorowodór i cyjanowodór, a także tlenek węgla, dwutlenek siarki i metan, w tym szczególne zagrożenia związane z fluorowodorem, ktory może być łatwo wchłaniany przez skórę i płuca, obniżając poziom wapnia i magnezu, co może skutkować poważnymi i potencjalnie śmiertelnymi skutkami ogólnoustrojowymi. To jest dla dobra ludzi i żeby oszczedzić prąd? 😎

Edytowano przez Niburdiama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Ktoś całkiem obcy napisał:

Elektrownie jądrowe.

A nie powstają promieniotwórcze odpady gazowe i ciekłe? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Ktoś całkiem obcy napisał:

Dobra teraz to już idę pod pled. Bywaj zdrowa Podróżniczko😊

Milych snow 😊🌛Ty ròwnież 😘

Wiadomo, wszystko dla dobra planety i ludzi, żeby było Eldorado 😎

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
21 minut temu, Ktoś całkiem obcy napisał:

Elektrownie jądrowe.

Bardzo to dla mnie jest logiczne, że są takie porady w necie jak ograniczyc emisje - nie pozostawiaj urzadzen wlaczonych w stanie czuwania, a tu tak po prostu masowe ładowanie...😎 Napisame jest, że wysoka temperatura i susze sprzyjają pożarom, które są źródłem kolejnych emisji CO2, czyli gdyby hipotetycznie tak masowo wybuchały baterie to też beda zrodlem emisji CO2, tak? 😎 i powiedzmy sobie szczerze ludzie troszcza sie o planete i wylaczaja swiatlo, chodza w ubraniach z drugiej reki, nawet zjedza swierszcze, wiecej roslin, ale tak szczerze to kto bedzie chcial mieszkac kolo elektrowni? 😎

Bardzo to wszystko spójne...i na pewno w trosce o planete i ludzi 😎

Edytowano przez Niburdiama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×