Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Niburdiama

W XXI wieku erze robotyzacji są ludzie, którzy nie potrafią wysiąść z auta

Polecane posty

1 minutę temu, Niburdiama napisał:

Ryksze trojkołową i jak cos to niestety jak chca jechać muszą krecic kolkami 😁

Jednak mam żądza że  doczekam i będzie mnie stać nabyć jak auto istotę humanoidalną która chodzi po domu i coś z sensem gada 🤔

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Ktoś całkiem obcy napisał:

Ja to bym chciał to zobaczyć i zdarza mi się kogoś podwozić, ale to są ludzie na poziomie 😁

Też ta takich ich miałam, ale to co zobaczyłam wprawiło mnie w osłupienie 😲

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Niburdiama napisał:

Ryksze trojkołową i jak cos to niestety jak chca jechać muszą krecic kolkami 😁

No raczej nie, ale samochodem starej daty na paliwo jeszcze pojedziesz samemu. Niedługo już nawet prowadzenie zostanie wyłączone, auta automatycznie będą dowozić w wybrane miejsca tylko. Do tego elektryki, niezła śmierć przy wybuchu baterii, ile już było systuacji, gdzie ktoś chciał hamować itp...a fura dawała gazu i kaput.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Ktoś całkiem obcy napisał:

Jednak mam żądza że  doczekam i będzie mnie stać nabyć jak auto istotę humanoidalną która chodzi po domu i coś z sensem gada 🤔

Pewnie tak, ale czy to bedzie bezpieczne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Crossroads napisał:

No raczej nie, ale samochodem starej daty na paliwo jeszcze pojedziesz samemu. Niedługo już nawet prowadzenie zostanie wyłączone, auta automatycznie będą dowozić w wybrane miejsca tylko. Do tego elektryki, niezła śmierć przy wybuchu baterii, ile już było systuacji, gdzie ktoś chciał hamować itp...a fura dawała gazu i kaput.

 I jak podoba Ci sie taki swiat 4.0?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Niburdiama napisał:

Zwlaszcza, że biznes jest biznes, wiec nawet by sie pewnie ucieszyli, że maja takich klientow i zapraszali ponownie 😁

Karanie zdemoralizowanego społeczeństwa to nadal i zawsze kopalnia złota. 😁Gminy dzięki temu już z samych mandatów kupują Lamborghini ciągniki takie bo nie auta,  ale biznes się kręci. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Crossroads napisał:

No raczej nie, ale samochodem starej daty na paliwo jeszcze pojedziesz samemu. Niedługo już nawet prowadzenie zostanie wyłączone, auta automatycznie będą dowozić w wybrane miejsca tylko. Do tego elektryki, niezła śmierć przy wybuchu baterii, ile już było systuacji, gdzie ktoś chciał hamować itp...a fura dawała gazu i kaput.

pewnie i tak mniej, gdy przypadki że coś odpadało i nie dało się kierować, bo właściciel jeździł takim złomem, że szok. Ja generalnie w ogóle lubię auta i lubię jeździć. Część rzeczy rozumiem, ale dużo mnie irytuje z tym co wolno i czego nie.. i sposobem w jaki to się zmienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Niburdiama napisał:

 I jak podoba Ci sie taki swiat 4.0?

Nie...chyba potrafisz czytać ze zrozumieniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Ktoś całkiem obcy napisał:

Karanie zdemoralizowanego społeczeństwa to nadal i zawsze kopalnia złota. 😁

To akurat nie do końca prawda. Wystarczy sprawdzić jak łamane są przepisy o parkowaniu, zastawianiu chodników i ścieżek rowerowych. Każda służba mogłaby w każdym większym mieście, wystawić w ciągu godziny tysiące mandatów.. ale tego nie robi, bo my jeździmy autami i będzie afera 😛

W konfrontacji Władza i Lud.. nawet Neron musi podnieść kciuk i uwolnić idola tłumów 😜

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Ktoś całkiem obcy napisał:

Karanie zdemoralizowanego społeczeństwa to nadal i zawsze kopalnia złota. 😁Gminy dzięki temu już z samych mandatów kupują Lamborghini ciągniki takie bo nie auta,  ale biznes się kręci. 

I zachęca do wzmożonej kontroli, czyż nie? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Niburdiama napisał:

Pewnie tak, ale czy to bedzie bezpieczne?

Myślę że bardziej niż niektórzy ludzie i będzie wyposażone w jakiś zawór bezpieczeństwa. Też kwestia przyzwyczajenia będzie jak PlayStation kolejne edycje 😁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Crossroads napisał:

Nie...chyba potrafisz czytać ze zrozumieniem.

To chyba się domyślasz jak to się skończy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Niburdiama napisał:

I zachęca do wzmożonej kontroli, czyż nie? 

Nie. Im więcej osób popełnia wykroczenia, tym mniej kontrolują

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, mk777 napisał:

pewnie i tak mniej, gdy przypadki że coś odpadało i nie dało się kierować, bo właściciel jeździł takim złomem, że szok. Ja generalnie w ogóle lubię auta i lubię jeździć. Część rzeczy rozumiem, ale dużo mnie irytuje z tym co wolno i czego nie.. i sposobem w jaki to się zmienia

No jeśli właściciele niewolników narzucają im kolejne specyficzne kajdany, to chyba nigdy nie jest dobre dla tych drugich. W większości krajów z biegiem lat są narzucane te same projekty jakieś 2030, 2035 itp...to się tyczy nie tylko branży motoryzacji, ogrzewanie mieszkań, energetyka, jedzenie itp...cały kurs nawet pseudo nowej technologii jest pod dyktando brania za mordę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Ktoś całkiem obcy napisał:

Myślę że bardziej niż niektórzy ludzie i będzie wyposażone w jakiś zawór bezpieczeństwa. Też kwestia przyzwyczajenia będzie jak PlayStation kolejne edycje 😁

A ja sadze, że sie wymknie spod kontroli i zacznie żyć wlasnym życiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, mk777 napisał:

Nie. Im więcej osób popełnia wykroczenia, tym mniej kontrolują

Bezsens bo to właśnie kary odstraszają od popełnienia jakiegoś zabronionego czynu. Gdyby nie to , to miałbyś rzeki krwi na ulicach i nawet we własnym domu nie był bezpieczny 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Ktoś całkiem obcy napisał:

Bezsens bo to właśnie kary odstraszają od popełnienia jakiegoś zabronionego czynu. Gdyby nie to , to miałbyś rzeki krwi na ulicach i nawet we własnym domu nie był bezpieczny 😄

Widzisz, ty o rzekach krwi.. ale to drastyczny przykład, więc nie o tym mówimy. Mówimy o takich wykroczeniach, które są wykroczeniami.. ale nie prowadzą do ofiar.. a przynajmniej nie za często. Wówczas służby możesz sobie powiadamiać i czekać do usłanej śmierci 😛

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Niburdiama napisał:

A ja sadze, że sie wymknie spod kontroli i zacznie żyć wlasnym życiem.

Częściowo pewnie tak i będą wersję odblokowane, ale homo sapiens już nie z takimi przeciwnościami sobie radził. 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, mk777 napisał:

Nie. Im więcej osób popełnia wykroczenia, tym mniej kontrolują

Mniej kontroli mowisz? a coraz wiecej kamer na ulicy i nawet korki do butelki przytwierdzone na sztywno, że nie można urwać i trzeba korek przykładać do twarzy? 😕

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, Ktoś całkiem obcy napisał:

Teraz to drony mają na piratów drogowych 😁

A w przyszłosci i roboty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Niburdiama napisał:

Mniej kontroli mowisz? a coraz wiecej kamer na ulicy i nawet korki do butelki przytwierdzone na sztywno, że nie można urwać i trzeba korek przykładać do twarzy? 😕

No i co ci się przydarzyło w związku z tymi kamerami? Dostałaś jakiś mandat za przejście w niedozwolonym miejscu? Za papierosy? Parkowanie lub śmiecenie? Przecież te kamery mają tylko aspekt psychologiczny. Takiej ilości danych nikt nie obrobi. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, Crossroads napisał:

No jeśli właściciele niewolników narzucają im kolejne specyficzne kajdany, to chyba nigdy nie jest dobre dla tych drugich. W większości krajów z biegiem lat są narzucane te same projekty jakieś 2030, 2035 itp...to się tyczy nie tylko branży motoryzacji, ogrzewanie mieszkań, energetyka, jedzenie itp...cały kurs nawet pseudo nowej technologii jest pod dyktando brania za mordę.

A kiedy tak naprawde to sie zaczeło na fulla jak myslisz? Kiedy był taki pierwszy moment, gdzie ludzie sie ockneli i stwierdzili, że ze swiatem jest cos nie tak?

Edytowano przez Niburdiama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, mk777 napisał:

Widzisz, ty o rzekach krwi.. ale to drastyczny przykład, więc nie o tym mówimy. Mówimy o takich wykroczeniach, które są wykroczeniami.. ale nie prowadzą do ofiar.. a przynajmniej nie za często. Wówczas służby możesz sobie powiadamiać i czekać do usłanej śmierci 😛

 

Mała szkodliwość czynu więc szkoda nawet na paliwo żeby gnać do jakiegoś wykroczenia, bo jak coś poważnego gnają na bąbаch tak jak do wypadków...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Ktoś całkiem obcy napisał:

Częściowo pewnie tak i będą wersję odblokowane, ale homo sapiens już nie z takimi przeciwnościami sobie radził. 

 

Patrzac na biegajace roboty zastanawiam sie jakie sa szanse ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, PacjętkaChoroszczy napisał:

Przyszedł uposledzony klaskacz i już odejdź. Cała ty. 

A to o to chodzi że jak jestem to ty zawsze idziesz w odstawkę i masz żal do niej o to 😁 Bo się narzucasz jak łajza i musisz się ogarnąć 😄 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, mk777 napisał:

No i co ci się przydarzyło w związku z tymi kamerami? Dostałaś jakiś mandat za przejście w niedozwolonym miejscu? Za papierosy? Parkowanie lub śmiecenie? Przecież te kamery mają tylko aspekt psychologiczny. Takiej ilości danych nikt nie obrobi. 

Chodzi o to, że kiedys świat był...normalny. A teraz jest jakis inny standard normalnosci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Ktoś całkiem obcy napisał:

Mała szkodliwość czynu więc szkoda nawet na paliwo żeby gnać do jakiegoś wykroczenia, bo jak coś poważnego gnają na bąbаch tak jak do wypadków...

właśnie często na bombach lecą do ...yzmów, a omijają to co naprawdę powinni robić. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Ktoś całkiem obcy napisał:

A to o to chodzi że jak jestem to ty zawsze idziesz w odstawkę i masz żal do niej o to 😁 Bo się narzucasz jak łajza i musisz się ogarnąć 😄 

Nazwali mnie juz nawet Twoją zona w sasiednim topiku i teraz przyszla tutaj do mnie znowu 😁

Edytowano przez Niburdiama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×