Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Polecane posty

Przed chwilą, klaudiurz_from_mencikal napisał:

Ale serio, przyglądalibyście się czy to uczuciowe i jaki ma nick? 😆

No pewnie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, klaudiurz_from_mencikal napisał:

Ale serio, przyglądalibyście się czy to uczuciowe i jaki ma nick? 😆

Wyjęłabym telefon i założyła temat "kim jesteś sąsiedzie z autobusu?".

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, klaudiurz_from_mencikal napisał:

Jakbyście jechali autobusem i ktoś obok na tel miał otwartą kafeterię i nawalał 😄

Założyłabym okulary i podpatrzyła jaki ma nick 😛

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, klaudiurz_from_mencikal napisał:

A przedstawilibyście sie? Hej to ja babka boża blu nice to meet you 😂🤣

Albo od razu w ryj i przystanek na żądanie :classic_ninja:

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Caryca z czubrycą napisał:

Ja się boję otwierać kafeterię w długiej kolejce do kasy, bo nie wiem kto mi zagląda przez ramię.

Mówisz serio? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
21 minut temu, klaudiurz_from_mencikal napisał:

Jakbyście jechali autobusem i ktoś obok na tel miał otwartą kafeterię i nawalał 😄

zlapal go za szmaaty i wypierrdolil z autobusu na najblizszym przystanku, pozniej obydwiema nogami skoczyl mu na klatke piersiowa. zszedl i zaczal kopac po pysku, az bym go zajeebal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Caryca z czubrycą napisał:

Ja się boję otwierać kafeterię w długiej kolejce do kasy, bo nie wiem kto mi zagląda przez ramię.

Ja też się zawsze boję i jak gdzieś podróżuje w Polsce to modle sie żeby usiadła przy mnie jakaś stara baba / facet żebym mogła nawalać bez wykrzywiania nadgarstków 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Caryca z czubrycą napisał:

Pół żartem, pół serio.

Pytam, bo nigdy nie przeglądam internetu poza domem. Chodzi o pocztę czy konta gdzieś tam łoj. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, klaudiurz_from_mencikal napisał:

Ja też się zawsze boję i jak gdzieś podróżuje w Polsce to modle sie żeby usiadła przy mnie jakaś stara baba / facet żebym mogła nawalać bez wykrzywiania nadgarstków 😄

A tu niespodzianka. Ta stara baba to przewr(l)otna 🤣

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, klaudiurz_from_mencikal napisał:

Ja też się zawsze boję i jak gdzieś podróżuje w Polsce to modle sie żeby usiadła przy mnie jakaś stara baba / facet żebym mogła nawalać bez wykrzywiania nadgarstków 😄

Przecież przewrócona to stara baba. Bój się. A wszystkie onany z ero to stare dziadki.

 

2 minuty temu, przewr(l)otna napisał:

Pytam, bo nigdy nie przeglądam internetu poza domem. Chodzi o pocztę czy konta gdzieś tam łoj. 

Jak jest jakiś hot temat to sobie zajrzę między szejkomatem a kasowaniem. Albo w aucie jak Misiak tankuje na stacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, przewr(l)otna napisał:

Pytam, bo nigdy nie przeglądam internetu poza domem. Chodzi o pocztę czy konta gdzieś tam łoj. 

Ja dzisiaj podczas dyskusji o murzynskich palach miałam w ręku torebkę , ciężką torbę na zakupy, wypadła mi słuchawka na ulicę i próbując ją podnieść spadła mi ta torba z zakupami 😄

Edytowano przez klaudiurz_from_mencikal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szkoda ze nie można se nałożyć jakiejś skórki na kafe. Bo trochę siara jak ktoś podejrzy za tobą że napjerdalasz na kafeterii jako poważna kobieta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, Caryca z czubrycą napisał:

Przecież przewrócona to stara baba. Bój się. A wszystkie onany z ero to stare dziadki.

 

Jak jest jakiś hot temat to sobie zajrzę między szejkomatem a kasowaniem. Albo w aucie jak Misiak tankuje na stacji.

No ale ci na których ja trafiam nie wyglądają na erotomanów gawędziarzy z ero. A jeśli to oni to jest gorzej niż myślałam 😄

w sumie racja to młodych się powinnam mniej bać. Pewnie pomyśla ze To jakiś roblox dla boomerow 😄

Edytowano przez klaudiurz_from_mencikal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi się wydaje że te gen zety to w ogole

nie kumają co to jest i że to taka siara. Bardziej pewnie może wiedzą że istnieje ale nie mają świadomości tego syfu i co tu się dzieje 😛 chociaż bawidamek to gen zet i tu trafil

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, Caryca z czubrycą napisał:

Przecież przewrócona to stara baba. Bój się. A wszystkie onany z ero to stare dziadki.

 

Jak jest jakiś hot temat to sobie zajrzę między szejkomatem a kasowaniem. Albo w aucie jak Misiak tankuje na stacji.

Jeszcze nigdy tego nie praktykowałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wstydzić nie ma się czego, bo kto nie zna forum, to przyjmie to neutralnie, ot jakieś forum jak facebook. A kto zna ten swój człowiek. Jedynie można się obawiać widmoków stalkerów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×