Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Klitek

Gdyby kobiety (te młodsze niż 35-letnie) nie istniały, to prawdopodobnie byłbym szczęśliwym człowiekiem

Polecane posty

Bo nie poznawszy najsilniej na świecie uzależniającego mnie narkotyku, bez którego cały czas jestem na narkotycznym głodzie, miałbym szansę dostrzec i docenić inne ciekawe i piękne aspekty świata

A tak, przez istnienie kobiet, już na zawsze jestem nałogowcem odstawionym od narkotyku, ale niestety widzącym go cały czas wszędzie na ulicach, w sklepach i przeżywającym katusze, a jednocześnie, nie mogącym zobaczyć niczego innego na tym świecie - cała reszta wydaje się szara i nieciekawa

Edytowano przez Klitek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Albo jakiś trolling osoby zaburzonej, albo dzienniki przyszłego gwałciciela...to co piszesz. Ogarnij się typie, bo skończysz jak inne zwierzęta z tej strony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Największą zbrodnię popełniają kobiety, które hodują na siłowniach większe i seksowniejsze niż występujące w naturze pośladki i węższe talie, zakładające na tak wyrzeźbione ciała obcisłe legginsy i atakujące mnie tymi pośladkami!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Crossroads napisał:

Albo jakiś trolling osoby zaburzonej, albo dzienniki przyszłego gwałciciela...to co piszesz. Ogarnij się typie, bo skończysz jak inne zwierzęta z tej strony.

A jak skończyły inne zwierzęta z tej strony?

A ciebie nie pociągają zgrabne kobiece ciała?

Tylko może po prostu masz partnerkę, która ma takie ciało i dlatego nie jesteś na głodzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, Crossroads napisał:

Albo jakiś trolling osoby zaburzonej, albo dzienniki przyszłego gwałciciela...to co piszesz. Ogarnij się typie, bo skończysz jak inne zwierzęta z tej strony.

Poza tym zapomniałem o kluczowym szczególe - ja jestem impotentem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, Klitek napisał:

A jak skończyły inne zwierzęta z tej strony?

A ciebie nie pociągają zgrabne kobiece ciała?

Tylko może po prostu masz partnerkę, która ma takie ciało i dlatego nie jesteś na głodzie?

Nie wiem jak skończyły, ale każdy widzi niestety ich agonię. Jesteś do tego bardzo wścibski Mam może normalne podejście do tego, to są prywatne sprawy....jeśli już jest ktoś inny nawet, to to powinno być między tymi ludźmi tylko. Tak, jak powinno być, a ty wszystko wywlekasz, narzekasz...słabo się robi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Crossroads napisał:

Nie wiem jak skończyły, ale każdy widzi niestety ich agonię. Jesteś do tego bardzo wścibski Mam może normalne podejście do tego, to są prywatne sprawy....jeśli już jest ktoś inny nawet, to to powinno być między tymi ludźmi tylko. Tak, jak powinno być, a ty wszystko wywlekasz, narzekasz...słabo się robi.

Dlatego, że nie mam tej bliskiej osoby

Gdybym miał, to bym nawet na kafeterię nie zaglądał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, PacjętkaChoroszczy napisał:

Czemu?

Wiele czynników - stres, strach, lęki, depresja, no i brak partnerki, która by mi się podobała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Klitek napisał:

Wiele czynników - stres, strach, lęki, depresja, no i brak partnerki, która by mi się podobała

To nie masz szans na atrakcyjna. Nawet brzydkie chca się bzykac. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Klitek napisał:

Dlatego, że nie mam tej bliskiej osoby

Gdybym miał, to bym nawet na kafeterię nie zaglądał

Inni ludzie też nie mają, ale jakoś nie nadają o tym każdego dnia...to co robisz tylko zadziała odwrotnie niestety. Napewno są w życiu rzeczy nad którymi możesz dokonać jakiegoś rodzaju podstawy, na tym się skup. Są też inne normalne portale randkowe, czy coś...tam lepiej szukaj. Tutaj jest Titanic, bo walnięciu już w górę lodową.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, Klitek napisał:

Dlatego, że nie mam tej bliskiej osoby

Gdybym miał, to bym nawet na kafeterię nie zaglądał

znalazłbyś sobie inny powód do narzekania albo byś tu narzekał na tę osobę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
16 minut temu, Klitek napisał:

Dlatego, że nie mam tej bliskiej osoby

Gdybym miał, to bym nawet na kafeterię nie zaglądał

Raczej obstawiam że byś też tutaj wchodził i narzekał na swoją partnerkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
45 minut temu, Klitek napisał:

Bo nie poznawszy najsilniej na świecie uzależniającego mnie narkotyku, bez którego cały czas jestem na narkotycznym głodzie, miałbym szansę dostrzec i docenić inne ciekawe i piękne aspekty świata

A tak, przez istnienie kobiet, już na zawsze jestem nałogowcem odstawionym od narkotyku, ale niestety widzącym go cały czas wszędzie na ulicach, w sklepach i przeżywającym katusze, a jednocześnie, nie mogącym zobaczyć niczego innego na tym świecie - cała reszta wydaje się szara i nieciekawa

Mega zadbane milfy by ciebie brały wtedy 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×