Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Dumbino

WP niby można nie dotykać, ale jednak korci ;p

Polecane posty

4 godziny temu, Hawthorne Heights napisał:

Dzisiaj gdy szłam do sklepu to widziałam faceta z goła klatą sobie chodził

widmo do banku sie wybieral 😄

 

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bo mnie kwikernes prosila, zebym do niej zadzwonil, a ze ja nie mialem numeru polskiego bo przylecialem wlasnie z UK to zadzwonilem od babci telefonu, a srikernes bala sie odebrac, a potem wyslalem jej z 80 mejli milosnych w tydzien czasu i ze srunem dzwonili do babki zebym sie odjeebal a srun mi grozil caly czas i w ogole, ababcia u ktorej teraz jestem wkuurwiona byla na sruna ze sie odszczekuje i mnie poniza xD

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Hawthorne Heights napisał:

Na takie specjalne okazje on ma garnitur od Armaniego xD

no tak sobie wyobrazam wlasnie goscia pokroju widmoka w garniaku swiecacym jak jajka jego psa

 

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, Ojciec3BombelkaElci napisał:

Bo mnie kwikernes prosila, zebym do niej zadzwonil, a ze ja nie mialem numeru polskiego bo przylecialem wlasnie z UK to zadzwonilem od babci telefonu, a srikernes bala sie odebrac, a potem wyslalem jej z 80 mejli milosnych w tydzien czasu i ze srunem dzwonili do babki zebym sie odjeebal a srun mi grozil caly czas i w ogole, ababcia u ktorej teraz jestem wkuurwiona byla na sruna ze sie odszczekuje i mnie poniza xD

Ale ostatnio nie dzwonił więc się zabrałeś za lizanie jego brudnej pały ha tfu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

normalnie juz powiedzialem ze po moich przygodach z katiuszkami nie chce juz trzeci raz przechodzic tego samego i sie zakochiwac przez neta, ale z klaudiuszem pisalismy kiedys na wykop, zanim jeszcze katiuszka mnie porwala na forum, i mi sie z nia fajnie pisalo, to co do klaudiusza jeszcze zrobie wyjatek, ale ja juz nie chce zadnej baby przez neta poznawac i sie 'zaprzyjazniac' xD

ide na spacer w ogole nad wode troche sie zrelaksuje i popodziwiam widok i wejde sobie poplywam moze albo do pasa, narka xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, James Sunderland✓ napisał:

Ale ostatnio nie dzwonił więc się zabrałeś za lizanie jego brudnej pały ha tfu

nie lize niczyjej paly, bo mam swoja a w ogole to klaudiusz mnie lubi a ja mam wyjeebke co robi ze srunem, i tak na pol roku teraz do UK wylatuje i mnie nie nbedzie w Polsce XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

gorzej jak katiuszka sie pojawi w UK i mnie porwie, bo wie gdzie mieszkam, wtedy znikne i bajbaj, ale watpie, bo pravik pisal, ze mnie katiuszka nienawidzi, nie chce mnie znac a katiuszka ze mi nigdy nie wybaczy, nie wiem czego mi nie wybaczy w ogole, ale no nigdy mi nie wybaczy XD

spadam nara

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jest to calkiem mozliwe, ze dzisiaj kladuisuz oh ah i srun a jutro mnie katiuszka porwie i przestane tu wchodzic a praavik sie bedzie smial wtedy z klaudiusza i ze sruna XDD

BEKA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×