Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Niburdiama

Nie napisałam tu nigdy ani jednego negatywnego

Polecane posty

5 minut temu, kiii napisał:

Melinie naprzyklad każdy jest atrakcyjny, jak ma z litra wòdy. I każdy bije brawo się napije. Atrakcyknosć pojęcie względne. Nawet w bu.rdelu może być atrakcyjna ma więcej klijentòw i kasy według innych koleżanek po fachu. Sama widzisz jaka jest atrakcykność i do czego 

Mnie to wisi, jak wyglądasz. Ale snujesz się za kobietami ze swoimi bzdurami oraz nieustannie kreujesz na alfę, przed którym kobiety mdleją. Po czym okazuje się, że wyglądasz tak, jak piszesz. Dlatego dostałeś komentarze, gdybyś był normalny, pewnie ludzie by zmilczeli, jak się wysypałeś ze swoimi danymi i poszło. Nie wiem, jak to jaśniej wytłumaczyć, więc 👋

Edytowano przez selkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
15 minut temu, selkie napisał:

Mnie to wisi, jak wyglądasz. Ale snujesz się za kobietami ze swoimi bzdurami oraz nieustannie kreujesz na alfę, przed którym kobiety mdleją. Po czym okazuje się, że wyglądasz tak, jak piszesz. Dlatego dostałeś komentarze, gdybyś był normalny, pewnie ludzie by zmilczeli, jak się wysypałeś ze swoimi danymi i poszło. Nie wiem, jak to jaśniej wytłumaczyć, więc 👋

Coś napiszę mam to gdzieś, to co każdy wyobraża jego wyobraźnia czy problem.

Znasz jakiś facetòw w miarę wyglądają mają poukładane w głowie.

Tylko upoślaki o tym myślą widocznie ty o tym myślisz.

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przemysław jest przystojny bez przerwy wrzuca swoje foty i czeka na pochwalne rozkosze.

 

Polecał naśladować go. Wystawiać cycki w Avatar nie pomoże nogi to nie pomoże tam w kroku 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Miecz napisał:

A podobnież uważasz się za kogoś kto stoi ponad takie "zagrywki".

Ale jakie zagrywki? Jak to mowia nasze drogie Panie - przeciez opisuje fakty i nie deklarowalam przyjazni 🤣

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, selkie napisał:

Staram się nie (zdarzało mi się), szczególnie, że ludzie tu często pokazują jako normę rzeczy, które mnie szokują, jeśli chodzi o wygląd siebie, czy domu, nawet ci niby normalni, co mi uświadamia, że norma tutaj to pojęcie względne. Ostatnio mi mignęła fotka, która mnie wprawiła w szok, a wstawiła ją osoba uważana za normika/normiczkę (nie podam specjalnie nawet płci), że tak ma to raz, ale że to pokazuje, to znaczy, że uważa, że to jest do pokazywania.

Teraz nagle wszyscy sa swieci, nikt nic nie pisal negatywnego, a setki komentarzy to magia 🤣

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, kiii napisał:

Ogólnie tutaj wrzucają ale nie swoje zdjęcia.

Co do wyglądu jak jest koślawa nie nie struga Bòg wie co, tylko niech se weźmie koślawego.

Jak ma problemy z głową  tutaj ma duży wybòr tak samo. Gruba przecież też znajdzie grubasòw.

Ogólnie powinno sobie dobierać wspòłmiernie.

 

wychłeptana wychłeptanego? 🤣

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, selkie napisał:

Mam konto Zły Króliczek, nie widzę związku z resztą.

Prosiłam, żebyś mnie nie  cytował, gdyż uważam, że jesteś upośledzony umysłowo oraz wyjątkowo prymitywny i nie rozumiem większości twoich postów.

To oczywiscie - Mieczu - ostojo moralnosci jest ten jeden z wielu pozytywnych komentarzy, tzn pozytywnych inaczej w systemie wartosci tej osoby i osoby o wysokim IQ tylko tak potrafia wyrazic swoj podziw czy tak? 🤣

Edytowano przez Niburdiama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Nemesio Cervantes napisał:

ja też nie...natomiast z dzika satysfakcją lubie punktować karynki, księżniczki z blokowiska i wściekłe femcele które winią facetów za swoją sympatie do kotów....

Przyznam, wcale mnie to nie dziwi 🤣

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, selkie napisał:

Ja nie rozumieć niestety 😵

Ja tam rozumiem jego mowe 😁 wystarczy czytac miedzy wierszami😁

Edytowano przez Niburdiama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Pseudoefedryna napisał:

Uuu czyżby cos negatywnego? Nibumbusia!

Takie w waszym stylu. Wasze kolko wzajemnej adoracji przewaznie tylko na tyle stac to po co sie wysilac a i komunikat bardziej czytwlny jak w waszym jezyku 😁

Edytowano przez Niburdiama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Niburdiama napisał:

Przyznam, wcale mnie to nie dziwi 🤣

Femceliska nie umią zrozumieć, ze faceci od nich stronią nawet na kafe...forum o qpie 😀

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
56 minut temu, selkie napisał:

Mnie to wisi, jak wyglądasz. Ale snujesz się za kobietami ze swoimi bzdurami oraz nieustannie kreujesz na alfę, przed którym kobiety mdleją. Po czym okazuje się, że wyglądasz tak, jak piszesz. Dlatego dostałeś komentarze, gdybyś był normalny, pewnie ludzie by zmilczeli, jak się wysypałeś ze swoimi danymi i poszło. Nie wiem, jak to jaśniej wytłumaczyć, więc 👋

Tobie wszystko niby wisi, tylko jakos pol forum utrzaskane twoimi postami taka jestes super, ze w realu pogadac nie ma z kim to z braku laku lepiej juz nawet z nim 🤣

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Nemesio Cervantes napisał:

Femceliska nie umią zrozumieć, ze faceci od nich stronią nawet na kafe...forum o qpie 😀

Ba, nawet kobiety od nich stronia. Swiety by nie dal rady wytrzymac 😁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Niburdiama napisał:

Tobie wszystko niby wisi, tylko jakos pol forum utrzaskane twoimi postami taka jestes super, ze w realu pogadac nie ma z kim to z braku laku lepiej juz nawet z nim 🤣

Pomimo tego, to nie ja będę teraz nabijać o tym posty przez kolejne dwie doby jak karabin maszynowy, tylko Ty 🙂 I przypominam, że to Ty dziś cieszyłaś się z czyjejś choroby nowotworowej i chemioterapii. Twój temat trąci niespotykaną hipokryzją 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Niburdiama napisał:

Ba, nawet kobiety od nich stronia. Swiety by nie dal rady wytrzymac 😁

One sie przypieprzają nawet o to, że pisałas o jakims chorym....i to jest powód by doprawić całą masę epitetów łacznie z wiekiem 60+ i stadniną kotów.

Na 100% na studiach nikt z nimi nie chciał wymieniac notatek...hehe jak nic PTSD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Nemesio Cervantes napisał:

One sie przypieprzają nawet o to, że pisałas o jakims chorym....i to jest powód by doprawić całą masę epitetów łacznie z wiekiem 60+ i stadniną kotów.

Na 100% na studiach nikt z nimi nie chciał wymieniac notatek...hehe jak nic PTSD

Ale co sie dziwic, że takie są jesli w lato musza talk używac, zeby sie nie zatrzec 🤣

I jak maz idzie do pracy to nawet nie trzeba zamawiac buldodżera 😁

I uzurpuja sobie monopol na dogryzanie, bo jak Ty dogryziesz to bedziesz be wedle moralnosci Kali ukrasc dobry uczynek, Kalemu zly 🤣

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
23 minuty temu, Niburdiama napisał:

To oczywiscie - Mieczu - ostojo moralnosci jest ten jeden z wielu pozytywnych komentarzy, tzn pozytywnych inaczej w systemie wartosci tej osoby i osoby o wysokim IQ tylko tak potrafia wyrazic swoj podziw czy tak? 🤣

Zrozum jedno: każdy napisany post na forum to Twoja wizytówka, to w pierwszej kolejności świadczy o jego autorze a nie odbiorcy przekazu. Czy wejdziesz w "polemikę" z kimś takim zależy już tylko od Ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, Miecz napisał:

Zrozum jedno: każdy napisany post na forum to Twoja wizytówka, to w pierwszej kolejności świadczy o jego autorze a nie odbiorcy przekazu. Czy wejdziesz w "polemikę" z kimś takim zależy już tylko od Ciebie.

Mieczu strażnik moralnosci wyznaczający innym poprzeczkę poniżej, której zejść to kafeterialna komproma. Wyobrażam, sobie że w pracy idziesz kichać do toalety.  Swoją drogą pracowałem kiedyś z takim co szedł w kąt i ciuchutko by nikt nie słyszał dmuchał nosa a potem bezszelestnie wracał za biurko. really? IMO kafe to piaskownica i mozna sie wygłupiać..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Nemesio Cervantes napisał:

IMO kafe to piaskownica i mozna sie wygłupiać..

Oczywiście że można i nawet jest to wskazane. Szkoda, że czyimś kosztem, bo na swoim punkcie jesteśmy strasznie przewrażliwieni i reagujemy nerwowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Miecz napisał:

Oczywiście że można i nawet jest to wskazane. Szkoda, że czyimś kosztem, bo na swoim punkcie jesteśmy strasznie przewrażliwieni i reagujemy nerwowo.

można sie przyzwyczaic do wszystkiego...grunt to znać gdzie jest granica komfortu i albo ją utrzymywać albo poszerzać. IMO poszerzenie g.k. jest wskazne jako przyjazne dla środowiska to takie na czasie teraz. XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Nemesio Cervantes napisał:

można sie przyzwyczaic do wszystkiego...grunt to znać gdzie jest granica komfortu i albo ją utrzymywać albo poszerzać. 

Poszerzanie granicy własnego komfortu jest tutaj priorytetowe. Liczą się tylko osoby, które myślą podobnie jak my. Wszelkie "dziwności i zawirowania" są tępione w zarodku. Podobnież nikt nie lubi grupy wzajemnej adoracji, ale prawie każdy do niej zmierza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowany)
9 minut temu, Miecz napisał:

Poszerzanie granicy własnego komfortu jest tutaj priorytetowe. Liczą się tylko osoby, które myślą podobnie jak my. Wszelkie "dziwności i zawirowania" są tępione w zarodku. Podobnież nikt nie lubi grupy wzajemnej adoracji, ale prawie każdy do niej zmierza.

pewnie im bezpieczniej w środowisku gdzie każdy inny może oddać... IMO bycie w TWA to oznaka słabości faceta. Kobiety wiadomo, bez koleżanek są jak gołe na środku ulicy gdzie kazdy samiec je taksuje wzrokiem. Mam uczulenie na TWA, chyba że chodzi o rodzine to wiadomo taki wyjątek od mojej reguły. Jestem ze starej szkoły gdzie samiec musiał umieć sie bić albo przyjmować dzielnie na klate, a nie chować za kolegami i koleżankami. Choć szkoly też są różne, znam typa zastępowy harcerz z PRL i wychowany na Pradze, ponad 50lat i  pissda życiowa .. dziwne są te facety.

Edytowano przez Nemesio Cervantes

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Niburdiama napisał:

wychłeptana wychłeptanego? 🤣

A to jakiś kolejny twój eufemizm na seks? 😂

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×