Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Paweł Polko

W dawnych latach tego forum był tu taki user o nicku "offerma" czy on jeszcze żyje, pisze tutaj coś? wie ktoś co się stało z tą ofermą?

Polecane posty

Przed chwilą, kris888 napisał:

no właśnie.

coś tam libed mi odpisałeś ale nie zdążyłem przeczytać.

argen jak mas zna imie tylko nie klam bo chce spraedzic czy ten megadeath nie chce na ciebie podejrzen rzucic z siebie ?

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, E̗̭̝͜ḽ̖̭͜c̜͇̗̪̭͢i̱͙̙͍͖͜a͢ napisał:

To przypomnij sobie ostatni post jaki w nim napisales

przykro mi to niemozliwe ja nie pamietam postow z obecnego tematu ale jak zapytasz o to samo to odpowiem to samo co tam tylko innymi slowami. ja nie pamietam co pisze ale w 99% jak pytasz o to samo to zawsze odpowiem to samo.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, libedowsky napisał:

argen jak mas zna imie tylko nie klam bo chce spraedzic czy ten megadeath nie chce na ciebie podejrzen rzucic z siebie ?

na pewno nie michał, to po pierwsze

a imienia wolę nie podawać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, BabaZBlokadąPisania napisał:

Trzeba przyznać, że Elce wyraźnie wyostrzył się dowcip.. Ala sympatyczna dziewczyna i lubię ją 🥰

no poczciwa kobiecina nie wiem tylko po co tyle o sobie pisze na forum i pozniej dekle maja z niej beke i biegaja za nia 😄

no ale cos jej sprawa.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, kris888 napisał:

na pewno nie michał, to po pierwsze

a imienia wolę nie podawać.

ok dzieki rozumiem odpowiedz ze ktos nie chce podac i nie pasowales mi do michala mam jeszcze inny trop chodzilo mi o wykluczenie ofermy bo wizualnie pewnie go przypominasz ale zachowanie mi nie pasuje tamten byl agresywny przez ta frustracje zachowywal sie jak lezak w dyskusji ty jestes spokojny. ten megadeadh tez ma podobny styl bycia jak wpada to zwykle w obronie pisu i jest agresywny

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, libedowsky napisał:

a to sorry sadzilem ze argen to krzysiek bo ze stylu mi pasuje do tamtego oszoloma.

jesli argen to ty to jak mi jeszcze raz dasz bana to ci tego maila qasim kaze skasowac za kare wiec se zrob kopie zapasowa bo ja jestem msciwy 😄

 

 

Przed chwilą, libedowsky napisał:

ew to ty bo tez mi pasujesz argen jest za spokojny tamten sprawial wrazenie stuknietego i popieral pis a nie konfe wiec bardziej ty pasujesz bo argen nie jest pisiorem

A ten znów się nakręcił jak łysy na grzebień. Pokiełbasiło Ci się znowu coś ostro i w sumie mi to lotto. Szkoda szczempić ryja, jak to mawiał Dem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, libedowsky napisał:

no poczciwa kobiecina nie wiem tylko po co tyle o sobie pisze na forum i pozniej dekle maja z niej beke i biegaja za nia 😄

no ale cos jej sprawa.

 

Oj tam czepiasz się i marudzisz Mirek 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, libedowsky napisał:

ok dzieki rozumiem odpowiedz ze ktos nie chce podac i nie pasowales mi do michala mam jeszcze inny trop chodzilo mi o wykluczenie ofermy bo wizualnie pewnie go przypominasz ale zachowanie mi nie pasuje tamten byl agresywny przez ta frustracje zachowywal sie jak lezak w dyskusji ty jestes spokojny. ten megadeadh tez ma podobny styl bycia jak wpada to zwykle w obronie pisu i jest agresywny

i wiek też nie pasuje jak już bawisz się w detektywa, offerma jak pisał to miał coś koło 40 lat wtedy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Megadeath_ napisał:

 

A ten znów się nakręcił jak łysy na grzebień. Pokiełbasiło Ci się znowu coś ostro i w sumie mi to lotto. Szkoda szczempić ryja, jak to mawiał Dem.

jaki dem ? elka tak mawia

nic mi sie nie pokielbasilo argen mial nick edelgast czy jakois tak i popieral konfe do dzisiaj popiera i jest spokojny jego akurat znam z macka tematow.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, kris888 napisał:

i wiek też nie pasuje jak już bawisz się w detektywa, offerma jak pisał to miał coś koło 40 lat wtedy.

no on teraz bedzie pod 50 albo juz nie zyje ale ja nie wiem ile ty masz lat wiec nie pokielbasilo mi sie tylko nigdy nie czytalem skoro nie jestes kris to i rok przy nicku byl bledny tak zalozylem

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ale tamten nadaje sie na prezesa klubu inceli no naprawde baba wrecz sie go prosila o spotkanie i to nieglupia i niebrzydka a ten sie tak zapieral rekami i nogami ze masakra.

tylko wymyslone zycie albo jakas impotencja tlumaczy takei zachowanie nic innego.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, libedowsky napisał:

to byl maciek

 

Ta, a Pravik to Dumbo 😄 I jeszcze się potem głupio dziwi, że połowa forum go za de bila uważa. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, libedowsky napisał:

no on teraz bedzie pod 50 albo juz nie zyje ale ja nie wiem ile ty masz lat wiec nie pokielbasilo mi sie tylko nigdy nie czytalem skoro nie jestes kris to i rok przy nicku byl bledny tak zalozylem

36 lat mam. rocznik 88. trzecia ósemka dodana, ot taka fantazja 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, libedowsky napisał:

ok dzieki rozumiem odpowiedz ze ktos nie chce podac i nie pasowales mi do michala mam jeszcze inny trop chodzilo mi o wykluczenie ofermy bo wizualnie pewnie go przypominasz ale zachowanie mi nie pasuje tamten byl agresywny przez ta frustracje zachowywal sie jak lezak w dyskusji ty jestes spokojny. ten megadeadh tez ma podobny styl bycia jak wpada to zwykle w obronie pisu i jest agresywny

 

Michał to jest Rachoń, jedyny bogacz w Polsce co sięga do portfela i płaci lekką ręką za dwie złodziejki 😄

Edytowano przez Śliwka Jukońska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Megadeath_ napisał:

Ta, a Pravik to Dumbo 😄 I jeszcze się potem głupio dziwi, że połowa forum go za de bila uważa. 

nie musisz wierzyc ale chociaz zastanow sie nad tym ze oboje znikneli w tym samym czasie i nagle.

ta zuzana pisala dosc dziwnie nikt tak nie pisze poza oprogramowaniem lub facetem z autyzmem udajacym babe.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, kris888 napisał:

36 lat mam. rocznik 88. trzecia ósemka dodana, ot taka fantazja 😄

no tak bo dwie 88 to powinien byc ban za reklame faszyzmu 😄

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Śliwka Jukońska napisał:

Michał to jest Rachoń, jedyny bogaczem w Polsce co sięga do portfela i płaci lekką ręką za dwie złodziejki 😄

tez mialem beke z tego 😄 zobaczysz ze je przekupia tyle osob chcialo kase wylozyc ze na pewno im zaplaca zeby odwolaly zeznania./ \

stawiam stowe ze ta baba ktora zeznala ze pisory ustawialy to odwola zeznania

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

napiszcie mi lepiej czyt z tym tomkiem z sopotu to prawda 😄

taki byl bojazliwy nop kurde prawie jak lezak 😄 jednak incele moga byc niebezpieczni jesli sie to potwierdzi.

kiedys spotkalem jego brata przypadkiem w serwisie bo byli bardzo podobni a on mieszka w krakowie :d ten tomek zawsze pisal ze by chcial byc jak brat miec zone etc. 😄 to by bylo bekowe jakby skonczyl za kratami moze baby jakiejs chcial sie pozbyc bo np. dala mu kosza. to ciekawy watek z tego co tam oferma napisal.

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, libedowsky napisał:

jaki dem ? elka tak mawia

nic mi sie nie pokielbasilo argen mial nick edelgast czy jakois tak i popieral konfe do dzisiaj popiera i jest spokojny jego akurat znam z macka tematow.

 

Nie, nie miał. To był jakiś inny pravik. Argen jest najpewniej prawicowcem skoro popiera redpil, mgtow i tym podobne, na co raczej nietrudno wpaść czytając jego posty. No ale po Tobie nie ma co się spodziewać nawet przeciętnej przenikliwości.

Edytowano przez Megadeath_

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Paweł Polko napisał:

Tak jak w temacie, pamiętam w latach 2008-2010 był tutaj niemalże non stop, nick sugerował oczywiscie to, że był totalnym przegrywem i pravikiem. Wie ktoś co się z nim stało? a może któryś z obecnych przegrywów to wciąż on ? 

"to, że był totalnym przegrywem" - to tak jakbyś weszła do pokoju nauczycielskiego i spytała: "Szukam tu takiej osoby po specjalizacji pedagogicznej. Czy ktoś kojarzy?".

 

Edytowano przez brokenroar87
  • Haha 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, libedowsky napisał:

tez mialem beke z tego 😄 zobaczysz ze je przekupia tyle osob chcialo kase wylozyc ze na pewno im zaplaca zeby odwolaly zeznania./ \

stawiam stowe ze ta baba ktora zeznala ze pisory ustawialy to odwola zeznania

 

Ale babsko zostało nagrane jak mówi prywatnie, że Gruba się nie wysypie i że jak cię złapią za rękę to mów, że to nie twoja ręką, a oni z niej swoją bohaterkę i męczennicę robią. To już jest nie do ogarnięcia normalnym rozumem 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Megadeath_ napisał:

Nie, nie miał. To był jakiś inny pravik. Argen z tego co mi wiadomo, jest najpewniej prawicowcem skoro popiera redpil, mgtow i tym podobne, na co raczej nietrudno wpaść czytając jego posty. No ale po Tobie nie ma co się spodziewać nawet przeciętnej przenikliwości.

argen jest liberalem nie jest pisiorem

a do nicku sam sie moze odniesc

jeszcze byl ten kaliban czy jak bylo temu popychaczowi zaby ale jego tez nie kojarze tylko nick wiec to byl albo argen albo tamten ten na e ktory pisal jakby byl z hitlerjugend

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Śliwka Jukońska napisał:

Ale babsko zostało nagrane jak mówi prywatnie, że Gruba się nie wysypie i że jak cię złapią za rękę to mów, że to nie twoja ręką, a oni z niej swoją bohaterkę i męczennicę robią. To już jest nie do ogarnięcia normalnym rozumem 🙂

co z tego dostanie pare milionow i powie ze nie pamieta czego to sie tyczylo a w areszcie sie przyznawala do wszystkiego bo ja torturowali i jeszcze zostanei bohaterka programow rachonia 😄

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jzu przeciez ci co jej nie znaja rzekomo mowili ze to matka samotnie wychowujaca dziecko i powie wszystko zeby wyjsc z aresztu wiec juz jej nawet podali co ma zeznawac

beka to by byla jakby ja zlapali na ustalaniu zeznan i rachon stracil 350k 😄

chyba bym pekł ze smiechu 😄

 

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

 

15 minut temu, libedowsky napisał:

ok dzieki rozumiem odpowiedz ze ktos nie chce podac i nie pasowales mi do michala mam jeszcze inny trop chodzilo mi o wykluczenie ofermy bo wizualnie pewnie go przypominasz ale zachowanie mi nie pasuje tamten byl agresywny przez ta frustracje zachowywal sie jak lezak w dyskusji ty jestes spokojny. ten megadeadh tez ma podobny styl bycia jak wpada to zwykle w obronie pisu i jest agresywny

 

Nigdy tu pis-u ani nie broniłem ani nie pochwalałem, bo nie jestem pisiorem żadnym. Może czas na leki na demencję?

7 minut temu, libedowsky napisał:

nie musisz wierzyc ale chociaz zastanow sie nad tym ze oboje znikneli w tym samym czasie i nagle.

ta zuzana pisala dosc dziwnie nikt tak nie pisze poza oprogramowaniem lub facetem z autyzmem udajacym babe.

 

Ależ kontynuuj ośmieszanie się nadal. Mam nadzieję, że te kilka osób, które tu zostały z dawniejszych lat, zobaczą w końcu jak ciężkim ułomem jesteś. 😄Nie wiem jak zaburzonym i mało bystrym trzeba być, aby twierdzić, ze to jedna osoba. To tak jakby stwierdzić, że Leżak i Magda Salowa to ta sama osoba 😄 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Megadeath_ napisał:

Nigdy tu pis-u ani nie broniłem ani nie pochwalałem, bo nie jestem pisiorem żadnym. Może czas na leki na demencję?

popierales dlatego cie mialem za bica

nadal uwazam ze tak uposledzonych ludzi jak amelia nie ma to musial byc maciek

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, E̗̭̝͜ḽ̖̭͜c̜͇̗̪̭͢i̱͙̙͍͖͜a͢ napisał:

Coś tam jednak pamiętasz 

a kto to ten dem ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×