Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Polecane posty

to społeczeństwo upadnie przez swoją uległość względem patologicznych zachowań, nie ma szans aby przetrwało. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, parabatai napisał:

Aż tak radykalna w poglądach nie jestem 😁 ale odmówiłabym im darmowego leczenia po drugim trafieniu na SOR.

no czyli jestes radykalna 😄 ja bym strzelal tylko do agresywnych a leczenie za oplata jak ich stac to niech ich lecza wolny rynek nie mam nic przeciw temu ale za darmo wykluczone.

w pl jest takei przyzwolenie na alkoholizm ze tu mamy nawet rente alkoholowa daja pijakom kase zeby mieli za co pic :d to jest kuriozum w skali swiata 😄 pijak jak jest pijakiem to panstwo mu nawet sroki zapewnie 😄 chorym rent nie daja a pijakom tak 😄

jak tu ma byc doibrze

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
18 minut temu, przewr(l)otna napisał:

I tu miejsce na Wasze wklejki i cytaty o miłości.

Internet jest tym zawalony 😜

Frankie goes to Hollywood - The Power of Love

tekst dla każdego, teledysk bożonarodzeniowy 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, libedowsky napisał:

no czyli jestes radykalna 😄 ja bym strzelal tylko do agresywnych a leczenie za oplata jak ich stac to niech ich lecza wolny rynek nie mam nic przeciw temu ale za darmo wykluczone.

w pl jest takei przyzwolenie na alkoholizm ze tu mamy nawet rente alkoholowa daja pijakom kase zeby mieli za co pic :d to jest kuriozum w skali swiata 😄 pijak jak jest pijakiem to panstwo mu nawet sroki zapewnie 😄 chorym rent nie daja a pijakom tak 😄

jak tu ma byc doibrze

 

jak symulować alkoholizm szukaj 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

można by na przykład zacząć robić tak że pić tylko jak się idzie do pracy, żeby z kilku robót wyrzucil za menelstwo. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, WychodzeNaChwile napisał:

a najtrudniej o skrzydełka wieprzowe

trzeba pytać w mniejszych sklepach bo w marketach to się obsługa nie zna na niczym

A najlepiej to na bazarku, sam wybierzesz, zestrzelą, zapakują - świeżynka jeszcze ciepła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, libedowsky napisał:

no czyli jestes radykalna 😄 ja bym strzelal tylko do agresywnych a leczenie za oplata jak ich stac to niech ich lecza wolny rynek nie mam nic przeciw temu ale za darmo wykluczone.

w pl jest takei przyzwolenie na alkoholizm ze tu mamy nawet rente alkoholowa daja pijakom kase zeby mieli za co pic :d to jest kuriozum w skali swiata 😄 pijak jak jest pijakiem to panstwo mu nawet sroki zapewnie 😄 chorym rent nie daja a pijakom tak 😄

jak tu ma byc doibrze

 

No, powiedzieć że system nie jest doskanaly to jakby nie powiedzieć nic. A najgorsze jest to że nie widać żeby miało się coś zmienić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, polak = śmieć napisał:

na pierwszym powinni dostawac zastrzyk z pavulonu 

A co to, jakaś trucizna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, polak = śmieć napisał:

nie znasz afery z pavulonem? pogotowia z łodzi? 

Aaa łowcy skór? Coś mi się kiedyś obiło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, polak = śmieć napisał:

nie znasz afery z pavulonem? pogotowia z łodzi? 

bedzie jakis film o tym chyba to moze pozna.

no to pokazywalo jak ludzie moga bc zdegenerowani

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, parabatai napisał:

Aaa łowcy skór? Coś mi się kiedyś obiło.

wstrzykiwali pavulon zeby dostac tysiaca od zakladu pogrzebowego za zwloki polowa pogotowia tak dorabiala

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jeszcze jakby usmiercali meneli to pol biedy lepiej dla wszystkich albo bezdomnych a oni zdrowym wstrzykiwali tam byly przypadki ze starsza babcia sie przewrocila na chodniku albo ktos zaslabl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, Bawidamek z Szczywilka napisał:

skoro nie to może jednak to nie jest wyrachowana baba śląska ?

Libed dopuszcza tylko swój punkt widzenia i nie ma innych możliwości

Babka jak ma dziecko ale nie jest z jego ojcem to znaczy, że ona się puszczała w miejscowych dyskotekach, a on jest menelem.

Z ich połączenia wychodzi dziecko superpato -> narkoman

 

Po prostu nie ma innych możliwości bo przecież ludzie się nigdy nie rozchodzą mając dzieci. Nigdy nikt nie umiera.

Kobieta jak ma dziecko to nie może się zakochać tylko cynicznie i wyrachowanie wybiera sobie dawcę pieniędzy, który nie będzie miał nigdy autorytetu u dziecka.

 

Taki jest świat Libeda i można po prostu w ten świat nie wchodzić dodając go do ignorowanych.

Czego Państwu i sobie życzę 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

myslicie ze jak taki lowca skor wyszedl z za krat i zalozyl konto na tinderze to nalezy mu dac szanse i powinien miec szanse na milosc 😄 ?

to tak nawiazujac do tematu 😄 podobno milosc ine wybiera moze ktos sie w nim zakocha i da mu szanse 😄

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, parabatai napisał:

A najlepiej to na bazarku, sam wybierzesz, zestrzelą, zapakują - świeżynka jeszcze ciepła

teraz to już mi na pewno wykupią...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
17 minut temu, libedowsky napisał:

mozliwe a moze gra i umiejetnie toba manipuluje 😄 przeciez ja jej nie nzam czy tam jego nie wiem ty musisz ocenic ja ci otwieram umysl zebys myslal 😄 a twoje zycie twoje wybory przeciez ja sie nie bede meczyl z cudzymi dizecmi i slaska baba 😄

skąd pomysł że ja nie myślę xd może aż za dużo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, WychodzeNaChwile napisał:

Libed dopuszcza tylko swój punkt widzenia i nie ma innych możliwości

Babka jak ma dziecko ale nie jest z jego ojcem to znaczy, że ona się puszczała w miejscowych dyskotekach, a on jest menelem.

Z ich połączenia wychodzi dziecko superpato -> narkoman

 

Po prostu nie ma innych możliwości bo przecież ludzie się nigdy nie rozchodzą mając dzieci. Nigdy nikt nie umiera.

Kobieta jak ma dziecko to nie może się zakochać tylko cynicznie i wyrachowanie wybiera sobie dawcę pieniędzy, który nie będzie miał nigdy autorytetu u dziecka.

 

Taki jest świat Libeda i można po prostu w ten świat nie wchodzić dodając go do ignorowanych.

Czego Państwu i sobie życzę 😉

ladnie to opisales i z interpunkcja tak jest w 80% wypadkow moim zdaniem, pomijajac te smierc bo wtedy nie ma ojca nie ma problemu takiego. dziecko ze smiercia sie musi pogodzic z odejsciem niekoniecznie

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, libedowsky napisał:

jeszcze jakby usmiercali meneli to pol biedy lepiej dla wszystkich albo bezdomnych a oni zdrowym wstrzykiwali tam byly przypadki ze starsza babcia sie przewrocila na chodniku albo ktos zaslabl

No tak, pamiętam, strach było karetkę wezwać, ludzie woleli we własnym zakresie na sor się doczołgać.  Do tej pory mi tak zostało 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, libedowsky napisał:

moim zdaniem beda tesknic za bilogicznym ojcem zawsze przeciez czesto dorosle dzieci szukaja rodzicow ktre ich nawet porzucily a co dopiero ojca ktory sie rozwidl etc.

 

W większości nie tęsknią wcale, uwierz. Tym bardziej te starsze i świadome negatywnego wpływu ojca na nich. Ci, którzy próbują odszukać biologicznych rodziców to albo z czystej ciekawości albo po to, aby wygarnąć żal i nienawiść kumulowaną przez lata. To nie ma nic wspólnego z tęsknotą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No morderca i lowca skór to jednak nie to samo co samotna matka

Nie można tego porównać 

Samotna matka nikogo tak nie uszkodzi jak jakiś patus, ewentualnie może komuś złamać serce i to by było na tyle 

Edytowano przez Vlad Srakula

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Bawidamek z Szczywilka napisał:

skąd pomysł że ja nie myślę xd może aż za dużo

mysle ze jestes w tej fazie zauroczenie ktora przyslania myslenie wiec jak przeczekasz to bedzie tez czas na racjonalizm  wazne zeby w takich patworkach nie podejmowac pochopnych decyzji czyli nie przeprowadzasz sie nie idziesz do notriusza i nie zapisujesz cudzym dzieciom mieszkania, nie bierzesz slubu itd. 😄 a z czasem sam zdecydujesz byle ine pochopnie 😄

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jakbys nie byl w tej fazie zajawnienia to bys nie pisal o tym na kafeterii 😄

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, WychodzeNaChwile napisał:

teraz to już mi na pewno wykupią...

Spoko, jak o 4 rano w ogonku staniesz to na pewno się załapiesz.

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, last dream napisał:

W większości nie tęsknią wcale, uwierz. Tym bardziej te starsze i świadome negatywnego wpływu ojca na nich. Ci, którzy próbują odszukać biologicznych rodziców to albo z czystej ciekawości albo po to, aby wygarnąć żal i nienawiść kumulowaną przez lata. To nie ma nic wspólnego z tęsknotą.

nie wierze mialem dwoje rodziców wiec nie wiem ale wydaje mi sie ze tesknia i tyle pozostane przy swoim .

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Vlad Srakula napisał:

No morderca i lowca skór to jednak nie to samo co samotna matka

Nie można tego porównać 

Samotna matka nikogo tak nie uszkodzi jak jakiś patus, ewentualnie może komuś złamać serce i to by było na tyle 

ale po to takei porownanie zeby uswiadomic ze z zakochaniem to nie ejst tak ze sie czlowiek pyk i zako...e jednak wybiera osobe w ktorej sie zakocha a nei amor go trafia

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, libedowsky napisał:

mysle ze jestes w tej fazie zauroczenie ktora przyslania myslenie wiec jak przeczekasz to bedzie tez czas na racjonalizm  wazne zeby w takich patworkach nie podejmowac pochopnych decyzji czyli nie przeprowadzasz sie nie idziesz do notriusza i nie zapisujesz cudzym dzieciom mieszkania, nie bierzesz slubu itd. 😄 a z czasem sam zdecydujesz byle ine pochopnie 😄

 

przeprowadzkę zawsze można odkręcic ….

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Bawidamek z Szczywilka napisał:

przeprowadzkę zawsze można odkręcic ….

Oooo pod warunkiem że masz dokąd wrócić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak ludzie są normalni, nie jacyś niedoyebani umysłowo i patologiczni to mogą się rozstać w zgodzie chyba gdyby coś nie wyszło, bez dybania na czyjeś mieszkanie albo kopania po cyckach, tak powinno być a ziemniak chyba jest normalsem i ta baba pewnie tez ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×