Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Polecane posty

chyba ze dzieci juz sa duze wiec ok maja swoje zycie i moga byc bardziej wyrozumiale

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, Caryca z czubrycą napisał:

Czyli potwierdzasz to co napisałam.

Możliwe, u mnie to trochę inaczej wyglądało bo znamy się prawie 7 lat i on jak przychodził do nas to z synem się kumplowali, grali razem w gry itd więc trochę trudno by było jak już został moim partnerem żeby syn zmienił do niego podejście.

Ale to też nie oznacza nic złego, jak on mu coś powie że ma zrobić to 3× prędzej to zrobi niż jak ja powiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, ZłyKróliczek napisał:

No, a mógł z takim wspaniałym Libedowskim 🙂

nie mogl ja nie lubie wielkich baba a co dopiero wielkich chlopow 😄

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jak tak popatrzec na historie rodziny lezaka to calkiem by pasowalo do czegos w stylu teksanskiej maskary pila mechaniczna 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, polak = śmieć napisał:

jak tak popatrzec na historie rodziny lezaka to calkiem by pasowalo do czegos w stylu teksanskiej maskary pila mechaniczna 

Blok Ekipa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, libedowsky napisał:

tak ci sie wydaje poczekamy jak bedzie mial nascie lat i pyskowal kolejenmu tacie zeby sie odwalil bo nie jest jego ojcem

najlepiej zeby taki frtajer tylko placil w nic sie nie mieszal bo nie jest ojcem to idealne dla tych matek by bylo i zwykle do tego daza ze ma miec guzik do powiedzenia tylko finansowac

No tak nie będzie no jego tatus wrcaca od nowego roku pracowac w Polsce i bierze go do siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, polak = śmieć napisał:

stary lezaka na przyklad narobil dzieci schizofreniczce a pozniej sie powiesil. teraz corka ma juz trzecie z kryminalista, a syn siedzi w piwnicy i maltretuje gumowe pusie. 

Dlatego Leżak najprawdopodobniej odziedziczył po matce chorobę psychiczną i pewnie do tego doszło zbieractwo i wszelkiej maści natręctwa 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A po kiego dziecku autorytet w ojczymie albo w macosze? Autorytet to powinien być w biologicznych rodzicach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, ZłyKróliczek napisał:

Ty przede wszystkim nie kumasz kwestii, zwanej przez ludzkość od początku dziejów miłością 🙂 Masz jakieś ewidentnie deficyty (na przykład twój brak empatii i umiejętności zobaczenia innej perspektywy) oraz mental gówniarza. Masz 40 lat, a mentalnie 20. Nic dziwnego, że nie pojmujesz żadnych innych wyborów niż twoje własne, nie jesteś do tego w sposób wrodzony zdolny.

kumam kumam ale mozna sie zakochac w 10 osobach zwlaszcza chlop jak ma duzy wybor to spokojnie sie zakocha w takiej bez dzieci nic sie nie martw. tylko w bajkach jest jeden kopciuszek na swiecie w ktorym sie mozna zakochac

mam  wiecej empatii niz ty po prostu zostawiam dla tych ktorzy potrzebuje nie mam empatii dla patologii bo wiem ze nie zasluguja na nia.

pojmuje ja zartuje z ziemniaka i napisalem mu ostatnio scenariusz ukrytej prawdy on wie ze ja beke tocze z tymi kryminalistami 😄 pisal ze ojcem jest kolega czy jakos tak wiec tym bardziej odradzam takei uklady towarzyskie skoro baba go znala wczesniej to jakby go wolala to by wybraa a skoro wybrala ojca bombelka to on co najwyzej jest ten kolejny ktory pomoze ciagnac wozek. nie znasz chyba sytuacaji skoro wyjezdzasz z big love.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, BabaZBlokadąPisania napisał:

Dlatego Leżak najprawdopodobniej odziedziczył po matce chorobę psychiczną i pewnie do tego doszło zbieractwo i wszelkiej maści natręctwa 🙂

ja mam nadzieje ze ktoregos dnia mu peknie zylka i zrobi cos chorego o czym pozniej beda pisac w gazetach i ebdzie znalezisko na wypoku 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

poza tym zakochanei we wstepnej fazie mozna kontrolowac i dobrze wtedy myslec racjonalnie bo pozniej juz sie nie da

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, libedowsky napisał:

kumam kumam ale mozna sie zakochac w 10 osobach zwlaszcza chlop jak ma duzy wybor to spokojnie sie zakocha w takiej bez dzieci nic sie nie martw. tylko w bajkach jest jeden kopciuszek na swiecie w ktorym sie mozna zakochac

mam  wiecej empatii niz ty po prostu zostawiam dla tych ktorzy potrzebuje nie mam empatii dla patologii bo wiem ze nie zasluguja na nia.

pojmuje ja zartuje z ziemniaka i napisalem mu ostatnio scenariusz ukrytej prawdy on wie ze ja beke tocze z tymi kryminalistami 😄 pisal ze ojcem jest kolega czy jakos tak wiec tym bardziej odradzam takei uklady towarzyskie skoro baba go znala wczesniej to jakby go wolala to by wybraa a skoro wybrala ojca bombelka to on co najwyzej jest ten kolejny ktory pomoze ciagnac wozek. nie znasz chyba sytuacaji skoro wyjezdzasz z big love.

 

ale ty sobie libed dopowiadasz to czego nie napisałem xD i tak bardzo nie trafiasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, polak = śmieć napisał:

stary lezaka na przyklad narobil dzieci schizofreniczce a pozniej sie powiesil. teraz corka ma juz trzecie z kryminalista, a syn siedzi w piwnicy i maltretuje gumowe pusie. 

no dokladnie to sa geny i ine ma sie co oszukwiac ze dziecko bedzie inne niz ojciec co wiecej ze jakis obcy chlop bedzie dla niego autorytetem bo nie bedzie co najwyzje beda sie bili na gole piesci jak dziecko dorosnie 😄

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, last dream napisał:

A po kiego dziecku autorytet w ojczymie albo w macosze? Autorytet to powinien być w biologicznych rodzicach.

A jeśli ojciec to pijaczyna A ojczym to porządny człowiek który przejął role wychowaczą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, last dream napisał:

A po kiego dziecku autorytet w ojczymie albo w macosze? Autorytet to powinien być w biologicznych rodzicach.

Autorytet można mieć również wśród niespokrewnionych osób.

To nie jest coś co się ogranicza więzami krwi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

lezak i tak jest wzglednie normalny jak na to ze oboje rodzice byli chorzy psychciznie

skoro tak uwazacie ze kazdemu trzeba dawac szanse i mu pomagac to dlaczego zadna baba nei chce pomoc lezaczkowi ? wprowadzic sie do niego i mu pomoc zyc ?

baby zwykle odwoluja sie do milosci itp. jak trzeba biedna babe z dzieckiem rpzygarnac. jak trzeba przygarnac lezaczka czy alkoholika to wtedy napisza ze to glupie 😄 nie ma wtedy milosci itd. 😄 albo jak chlop straci prace albo zbankrutuje to jej napisza szukaj innego ale jak masz bejbika i nie masz pracy to najlepiej znalezc nowego taten  ktory pokocha i bejbika i mame 😄

 

 

Edytowano przez libedowsky

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, parabatai napisał:

A jeśli ojciec to pijaczyna A ojczym to porządny człowiek który przejął role wychowaczą?

to znaczy ze jest przyglupem i nie jest dobry w roli wychowawczej tak samo jak ojciec pijak, bo nie rozumie ze kobieta nigdy nie ebdzie szanowac mezczyzn ktory bierze sie za cudzy miot zamiast swoj wlasny tworzyc. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Bawidamek z Szczywilka napisał:

jprdl niedziela wieczór a oni znowu się kłóco

Ciiii 🤫 

Pierwsza żona mojego teścia zmarła na raka, osierociła 9 letniego syna.

Druga żona(moja teściow a) bez nachalności robiła wszystko by chłopak czuł się kochany i ważny jak późniejsze dzieci. Widziałam jak ją traktował z szacunkiem. Kilka razy w roku przyjeżdżał ich odwiedzać. 

Nie powiem ci, że nie ma się czego bać. Rodzicielstwo w ogóle jest bardzo trudne dla wszystkich. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

 

11 minut temu, libedowsky napisał:

tak ci sie wydaje poczekamy jak bedzie mial nascie lat i pyskowal kolejenmu tacie zeby sie odwalil bo nie jest jego ojcem

najlepiej zeby taki frtajer tylko placil w nic sie nie mieszal bo nie jest ojcem to idealne dla tych matek by bylo i zwykle do tego daza ze ma miec guzik do powiedzenia tylko finansowac

 

Przecież to, że nie wymaga się odpowiedzialności za przybrane dzieci to przecież tylko plus w takich związkach. Gorzej gdyby było odwrotnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

pzoa tym te baby zwykle wybieraja facetow ktorzy im sie nie podobaja bo ci ktorzy im sie podobaja zwykle wola wolne dlatego ten facet zwykle ejst 5 wyborem nigdy by sie z nim nie zwiazaly jakby nie mialy dziecka. one mysla cynicznie a oczekuja altruizmu.

na kafeterii tez to mozna wiele razy pcozytac ze nie podoba mi sie ale chyba z nim bede bo nie pracuje mam 2 dzieci i jak tu zyc wiec wezme tego ktory jak bzyka to przegladam fejsbuka 😄

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

na przyklad moglby taka babe zlapac i posklejac ja tasma klejaca zeby nie mogla uciec i trzymac w wannie i co jakis czas ja gwalcic, na przyklad robic jej fisting jedna reka a druga reka masturbowac sie sztuczna pusiom. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, przewr(l)otna napisał:

Ciiii 🤫 

Pierwsza żona mojego teścia zmarła na raka, osierociła 9 letniego syna.

Druga żona(moja teściow a) bez nachalności robiła wszystko by chłopak czuł się kochany i ważny jak późniejsze dzieci. Widziałam jak ją traktował z szacunkiem. Kilka razy w roku przyjeżdżał ich odwiedzać. 

Nie powiem ci, że nie ma się czego bać. Rodzicielstwo w ogóle jest bardzo trudne dla wszystkich. 

🖤

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×