Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Dużo pochwy w pochwie 5

Pobiore od nowa 73gb gierek co polecacie ps3?

Polecane posty

w sumie beka ze w koncu zaczales krasc gry zamiast kupowac, a i tak w nic nie bedziesz gral bo do dopaminy wystarczy ci samo sciagniecie na dysk, a reszta cie nie obchodzi. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, polak = śmieć napisał:

w sumie beka ze w koncu zaczales krasc gry zamiast kupowac, a i tak w nic nie bedziesz gral bo do dopaminy wystarczy ci samo sciagniecie na dysk, a reszta cie nie obchodzi. 

Nada kupuje jedno nie przeszkadza drugiemu 

Xbox bluray się dobrze zbiera bo niektóre gry Xbox 360 wyszły w pudełku 17cm bluray do tego wszystkie Xbox One i obecne Xbox Series X 

Ps5 na pewno też kontynuować niebieskie 17cm z białe paski 

A ps4 się zastanawiam 

Na razie mam przerobione Ps2 ps3

Ps4 i ps3 gry może nadal będę zbierac w sypialni bo będą dwie komody pod tv

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Dużo pochwy w pochwie 5 napisał:

Nada kupuje jedno nie przeszkadza drugiemu 

oczywiscie ze przeszkadza. jesli mozesz kupic, a kradniesz to niszczysz przemysl. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ale czego sie spodziewac po przyglupie ktory nakupil elektronicznego smieecia i ma bol duupy siedzac w zagraconym mieszkaniu. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ps2 i tak miałem nie zbierać a ps3 kupic cyfrowe co mnie interesuje bo też miesca brak bo ja mam w salonie tak

3 komody po 0,8m czyli 2,4m pod tv szuflady:

[gry Xbox 17cm zielone] [nso pvo i pady ds3 xsx nso pro ps5] [gry ps5 17cm niebieski]

[gry Xbox 17cm zielone] [ipad pro sony z4 słuchawki sony x2] [gry ps5 17cm niebieski]

[gry Xbox 17cm zielone] [gry nso i pvo oraz boxy tych konsol] [gry ps5 17cm niebieski]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, polak = śmieć napisał:

oczywiscie ze przeszkadza. jesli mozesz kupic, a kradniesz to niszczysz przemysl. 

Nie u mnie dla mnie bez znaczenia chęć płyty w kolekcji a cyfrowa np tekken 7 mam cyfrowa i plyte tak samo jamraja 123

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, polak = śmieć napisał:

ale czego sie spodziewac po przyglupie ktory nakupil elektronicznego smieecia i ma bol duupy siedzac w zagraconym mieszkaniu. 

Przecież tu jest pusto minimalist 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Dużo pochwy w pochwie 5 napisał:

Nie u mnie

czyli zyjesz w innym wymierze w ktorym prawa ekonomiczne nie obowiazuja? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie zakup płyty to nie jest czy mam cyfrową tylko czy lubię gre chce w kolekcji i jest promka fajna np 45zł z wysylka na wszystkie czekam az stanieja na 50 czasem nie mogę wytrzymac płacę i 170 a czasem mi się uda kupic i po 10-25zl szt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, polak = śmieć napisał:

czyli zyjesz w innym wymierze w ktorym prawa ekonomiczne nie obowiazuja? 

Tak sam tworzę własną rzeczywistośc 

Ja od dziecka potrafię gry krasc a nie pirace zazwyczaj 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Dużo pochwy w pochwie 5 napisał:

Tak sam tworzę własną rzeczywistośc 

Ja od dziecka potrafię gry krasc a nie pirace zazwyczaj 

no tak jak pisalem, ty nienawidzisz gier bo jestes za glupi aby miec je za hobby, a bardzo chcialbys. dlatego zamiast kupic kradniesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ale to w sumie dobrze ze na konsolach operujesz w tak zdegenerowany sposob, dzieki temu rynek konsolowy bedzie tylko tracil tworcow ktorzy beda sie przenosic na piecowy, bo tu bogactwo, a u brainletow konsolowcow bieda i zlodziejstwo. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, polak = śmieć napisał:

no tak jak pisalem, ty nienawidzisz gier bo jestes za glupi aby miec je za hobby, a bardzo chcialbys. dlatego zamiast kupic kradniesz.

Ja wolę pudełka a sony na ps2 ps3 już nie zarabia tylko jakiś smiec libedowsky co kupil palete znaleziona na smietniku w ukej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Dużo pochwy w pochwie 5 napisał:

Ja wolę pudełka

interesujaca pasja, taka troche autystyczna 

 

wiadomo ze nikt normalny nie bedzie kupowal starych konsol bo to smieec. jak ktos koniecznie chce pograc w gre ze starej konsoli to odpala emulator na piecu i ma. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

pozniej sony wyda sobie ps6 i inni beda krasc gry na ps5 i kupowac na ps6 i okaze sie ze wszystkei gry co kupiles sa nic nie warte, bo wszyscy wola wspierac branze. 

 

genialne.  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, polak = śmieć napisał:

interesujaca pasja, taka troche autystyczna 

Zbieranie płyt to Hobby, Fajniejsza według mnie niż zbieranie czegokolwiek innego jak monety czy książki bo ma właściwości spekulacji cena skacze a możesz z tym coś zrobić jeszcze jak pograć nie tylko podtrzymać w ręce jak monete 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, polak = śmieć napisał:

pozniej sony wyda sobie ps6 i inni beda krasc gry na ps5 i kupowac na ps6 i okaze sie ze wszystkei gry co kupiles sa nic nie warte, bo wszyscy wola wspierac branze. 

 

genialne.  

Zobaczymy jakie zrobią pudełka np w Xbox nadal niektóre Xboxa 23 kupuje nie tylko 4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
53 minuty temu, Dużo pochwy w pochwie 5 napisał:

Z uwagi na to że mgs4 mgs ten z mieczem i motorstorm 3 nie działa z pendrive 16gb więc po co to trzymać i dysk twardy pusty jeden 

Symulator pracy,  gotowanie, sprzątanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Dużo pochwy w pochwie 5 napisał:

Zbieranie płyt to Hobby, Fajniejsza według mnie niż zbieranie czegokolwiek innego jak monety czy książki bo ma właściwości spekulacji cena skacze a możesz z tym coś zrobić jeszcze jak pograć nie tylko podtrzymać w ręce jak monete 

jestes mocno odklejony, gry po czasie traca tylko na wartosci bo ich nosniki sa nietrwale, nie moga osiagnac nawt 100 lat, a to jset czas po jakim przedmiot nabiera wartosci kolekcjonerskiej od moemntu wytworzenia. ksiazka czy moneta moze lezec stuleciami. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×