Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
18karat

Męska depresja oczami kobiety.😂

Polecane posty

2 minuty temu, Bawidamek z Szczywilka napisał:

masz 🥴 to tragiczny wybór też bym nie wybrał

Czego? Chyba się pogubiłam w wątku 🤭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Nemesio Cervantes napisał:

ok w Sparcie nie bylo depresji po 40tce bo dozywali niewiele mniej.. jakby miec taki miecz i nabic lewaków to po co depresja...

Wsuń miecz do pochwy 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, E̗̭̝͜ḽ̖̭͜c̜͇̗̪̭͢i̱͙̙͍͖͜a͢ napisał:

Bardzo za nim tęsknie. 🥺

A nie masz jego adresu poczty? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, E̗̭̝͜ḽ̖̭͜c̜͇̗̪̭͢i̱͙̙͍͖͜a͢ napisał:

Nic nie mam.

To forum już niedługo rypnie. Być może stronka będzie czynna, ale chęci do aktywności nam zabraknie. 

Lepiej się wymienić adresami na wszelki wypadek jeśli czujemy taką potrzebę i sympatię do kogoś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Bawidamek z Szczywilka napisał:

możesz go chwycić za coś innego niż słówko

Przez kabelki się nie da 🤭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mężczyźni mają słabszą psychikę. Przeczytałam trochę... myślę, że ta żona też nie była w najlepszej kondycji psychicznej... żyć w ciągłej niepewności co w domu zastanie to jak życie na froncie... jedyny cel to przetrwanie. 

 

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szukałam czegoś na temat książki która zamówił i chce przeczytać "Oko w oko z jaźnią" coś o depresji przy okazji wyskoczyło na podstawie książki tego samego autora.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
33 minuty temu, BabaZBlokadąPisania napisał:

Wsuń miecz do pochwy 😄

i lewactwa w Sparcie nie bylo. Leonidas takich kochających drzewa albo chodzacych w obcislych getrach mialby do sprzatania latryn.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Nemesio Cervantes napisał:

i lewactwa w Sparcie nie bylo. Leonidas takich kochających drzewa albo chodzacych w obcislych getrach mialby do sprzatania latryn.

najbardziej homoseksualne panstwo starozytnej grecji. gwalcone i podbijane nieustanie, zbudowane na nienaukowym, bezpodstawnym micie. 

 

w swojej zawiscie do lepszych od siebie atenczykow woleli zostac zniszczeni przez persje zamiast sie zjednoczyc pod wspolnym sztandarem wlaki z obcym kulturowo najezdzca. jak tak o tym pomyslec to slowianie sa bardzo podobni do spartan - sfeminizowane pedalki walczece miedzy soba ku uciesze islamu. 

Edytowano przez polak = śmieć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Nemesio Cervantes napisał:

i lewactwa w Sparcie nie bylo. Leonidas takich kochających drzewa albo chodzacych w obcislych getrach mialby do sprzatania latryn.

A ty nie jestes homoseksualny? Cos mi sie tu nie klei

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
27 minut temu, przewr(l)otna napisał:

To forum już niedługo rypnie. Być może stronka będzie czynna, ale chęci do aktywności nam zabraknie. 

Lepiej się wymienić adresami na wszelki wypadek jeśli czujemy taką potrzebę i sympatię do kogoś.

To forum niczym cywilizacja, upadnie a później, niczym feniks z popiołów, odrodzi się na nowo. 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, parabatai napisał:

To forum niczym cywilizacja, upadnie a później, niczym feniks z popiołów, odrodzi się na nowo. 😉

Nie. To nierealne. 

Przejrzałam na szybko fora, które jeszcze są i znam. Też dogorywają i wieje nudą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, przewr(l)otna napisał:

Nie. To nierealne. 

Przejrzałam na szybko fora, które jeszcze są i znam. Też dogorywają i wieje nudą.

Kafe znam od 16-17 lat, miała swoje wzloty i upadki a mimo to ciągle się kręci,  a np. Samotni lub nieśmiali na gazecie... kiedyś fajne prężne fora a teraz leżą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, parabatai napisał:

Kafe znam od 16-17 lat, miała swoje wzloty i upadki a mimo to ciągle się kręci,  a np. Samotni lub nieśmiali na gazecie... kiedyś fajne prężne fora a teraz leżą.

Te fora które znam, też się kręcą latami. Zauważyłam, że nie tylko ja tak skakałam 😂 Pod innym nickiem kryli się starzy znajomi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, przewr(l)otna napisał:

Te fora które znam, też się kręcą latami. Zauważyłam, że nie tylko ja tak skakałam 😂 Pod innym nickiem kryli się starzy znajomi.

Miałam wieloletnią przerwę i jak wróciłam for nie poznałam,  no i starych znajomych już nie było, albo się ukryli pod innymi nickami 🙂 nowe pokolenia, inna mentalność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, parabatai napisał:

Miałam wieloletnią przerwę i jak wróciłam for nie poznałam,  no i starych znajomych już nie było, albo się ukryli pod innymi nickami 🙂 nowe pokolenia, inna mentalność.

Nowe pokolenia. Srata, tata. Młodzi najczęściej śmigają na fejsie, insta i platforma x. 

Jeśli myślisz, że tu tylko młodzieniaszki i turkaweczki piszą, to przestań tak myśleć 😜

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, przewr(l)otna napisał:

Nowe pokolenia. Srata, tata. Młodzi najczęściej śmigają na fejsie, insta i platforma x. 

Jeśli myślisz, że tu tylko młodzieniaszki i turkaweczki piszą, to przestań tak myśleć 😜

Dobrze, przestaje 😁

Nie wiem kto tu piszę i w sumie mnie to nie obchodzi. Nie poznam nikogo. Chociaż nie zdziwiłabym się gdyby się okazało że jednak niektórych znam 😄

Idę spać, bo niestety rano muszę wstać- dobranoc 💤👋

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, parabatai napisał:

Dobrze, przestaje 😁

Nie wiem kto tu piszę i w sumie mnie to nie obchodzi. Nie poznam nikogo. Chociaż nie zdziwiłabym się gdyby się okazało że jednak niektórych znam 😄

Idę spać, bo niestety rano muszę wstać- dobranoc 💤👋

Dobranoc 👋

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
45 minut temu, Nemesio Cervantes napisał:

i lewactwa w Sparcie nie bylo. Leonidas takich kochających drzewa albo chodzacych w obcislych getrach mialby do sprzatania latryn.

W getrach rzeczywiscie nie, bo polnadzy albo nadzy, poza tym bzykali sie ze soba 🤣

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, przewr(l)otna napisał:

Nowe pokolenia. Srata, tata. Młodzi najczęściej śmigają na fejsie, insta i platforma x. 

Jeśli myślisz, że tu tylko młodzieniaszki i turkaweczki piszą, to przestań tak myśleć 😜

Mlodzi to raczej nie tam, to sa platformy dla ludzi w srednim wieku i emerytow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Żaba Monìka napisał:

Mlodzi to raczej nie tam, to sa platformy dla ludzi w srednim wieku i emerytow.

A młodzi to gdzie? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
22 minuty temu, przewr(l)otna napisał:

A młodzi to gdzie? 

Na jakichs tiktokach i discordach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Starzy też siedzą i robią guwnodramy między sobą jak przystała na starą pato gimbaze heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
13 minut temu, Żaba Monìka napisał:

Na jakichs tiktokach i discordach.

To już nie dla mnie te przygody 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, przewr(l)otna napisał:

To już nie dla mnie te przygody 😉

Dla mnie tez nie, staram sie ograniczac do minimum social media, wystarczy mi juz marnowanie czasu tutaj i na instagramie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×