Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Lakshmi_D

W co sie bawic?Z szesciolatkiem za granica

Polecane posty

Czesc! Od miesiaca jestem z dzieckiem za granica (jeszcze 2 miesiace) mala nie zna jezyka- nie ma wiec sie z kim bawic i zaczyna wariowac. Ja od roku juz sie z nia nie bawie i szczerze mówiac nie chce mi sie tym bardziej, ze sie ucze i wiele czasu pochlaniaja mi ksiazki, co nie znaczy, ze nie poswiecam jej czasu- jestesmy ze soba caly czas- ona do przedszkola nie chodzi, a ja jestem w szkole dwa dni w tygodniu. Czytam jej co wieczór ksiazki, ale nie wiem co robic z nia w dzien zwlaszcza na dworze.Blagam pomozcie bo oszalejemy- ona z nudów, a ja od jej od jej szalenstw bo energji ma za troje!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a gdzie
jestes dokladniej?Ja mieszkam w Niemczech i tu jest duzo atrakcji dla dzieci,przede wszystkim powinnas poznac ludzi(polakow)z dziecmi i masz wtedy problem z glowy, sa tez tu przeciez place zabaw,jest ich bardzo duzo,mozna z dzieckiem isc na basen i w tym czasie sie uczyc,biblioteki z katem dla rodzicow,tam mozna dopiero baraszkowac. Porozgladaj sie troche ,bo cos czuje ze nauka calkowicie cie pochlonela a dziecko zostalo gdzies na boczku:((((((((((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na pewno nie odsunelam dziecka na bok! karmilam ja piersia 1,5 roku, do czwartego roku zyci nie wracalam do szkoly ani nie pracowalam- byla tylko ona, do tego stopnia, ze nie potrafila bezemnie wytrzymac chwili- wszyscy mi zarzucali, ze taka bliskosc jest nawet nie wskazana. Teraz studiuje zaocznie- calymi dniami jestesmy wiec razem. Wymyslam jej rózne ciekawe i rozwijajace zadania, teraz np. jej zadaniem jest codzienne przygotowywanie podwieczorków z wybranych przez nia produktów- jest wniebowzieta! W tym roku idzie do zerówki wiec bedzie sie otwierala na nowosci. Mój problem polega na tym, ze mój angielski nie jest najlepszy, a nasi znajomi albo nie maja dzieci, albo chodza do przedszkoli... A jej nie tyle brakuje zabaw co raczej rówiesników i chodzilo mi o to CZY MOZNA ZASTAPIC CZYMS POTRZEBE KOMTAKTU Z DZIECMI???Ale dzieki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×