+RC+ 687 Napisano 20 Maj (edytowany) Łel ju kejm and ju gejw łiwaut tejkin Bat aj sent ju ałej, o Czelsi! Łel, ju kist mi and stopt mi from szejkin And aj nidź ju tudej, uuuuuuuu Czelsi! Edytowano 20 Maj przez +RC+ Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
VenusHorizon4 128 Napisano 20 Maj Jusz jest wersja yt ale tesz ma kernel panic przy wyłączeniu ciągle czekam W każdym razie jusz jest hen ps5 na wyciągnięcie ręki bo zakup nagrywarki bluray jest o wiele prostrzy i tańszy niż tej głupiej gry star wars revenge która osiągnęła ceny od 700 do kilku tysięcy złotych Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
+RC+ 687 Napisano 20 Maj Trzeba brać póki i nagrywary nie podskoczą... Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
VenusHorizon4 128 Napisano 20 Maj 4 minuty temu, +RC+ napisał: Trzeba brać póki i nagrywary nie podskoczą... Niestety tym razem nie obejdzie się bez nagrywarki bluray bo każda konsola ma unikalny numer zlamania do hen tj nie kuoi się płyty bluray na ali gotowej z explitem Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
+RC+ 687 Napisano 20 Maj Przed chwilą, VenusHorizon4 napisał: Niestety tym razem nie obejdzie się bez nagrywarki bluray bo każda konsola ma unikalny numer zlamania do hen tj nie kuoi się płyty bluray na ali gotowej z explitem no ok, ale ta nagrywara co kupisz będzie już shackowana czy jak? Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
VenusHorizon4 128 Napisano 20 Maj Ale scena mówi że ogarnie ten kernel panic i trzeba czekać wtedy wystarczy tylko pendrive jak hen 13.00 ps4 Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
VenusHorizon4 128 Napisano 20 Maj 3 minuty temu, +RC+ napisał: no ok, ale ta nagrywara co kupisz będzie już shackowana czy jak? To działa tak obecnie że uruchamiasz exploit który trwa 2h i na koniec możesz wydobyc dziure swojego napędu bluray w ps5 i wtedy wylanczasz i kernel panic ale mając wydobyty tom luke napędu możesz odpalic exploit działający z bluray płyty który działa z buta zamiast 2h i nie powiduje kernel panic aż do 12.40 few gdzieś a ja mam 11.60 Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
VenusHorizon4 128 Napisano 20 Maj Przed tym konsola była zlamana do 12.00 ale wymagala gry której wyprodukowali 8500sztuk i fransa podrozala najpierw na 700 później na 2-4tys zl Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
+RC+ 687 Napisano 20 Maj (edytowany) OK, już rozumiem o co biega...Czyli klasyk wczesnych exploitów bazujących na dziurach w firmwarze... Jak będziesz cierpliwy i nie będziesz robił aktualizacji, to i wersje bez potrzeby wydobywania luk w napędzie powstaną - kwestia czasu -> zwykły pendrive. To dopiero wczesna faza. Edytowano 20 Maj przez +RC+ Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
VenusHorizon4 128 Napisano 20 Maj 7 minut temu, +RC+ napisał: no ok, ale ta nagrywara co kupisz będzie już shackowana czy jak? Zwykła nagrywarka obecnie wystarczy co wypala 25gb jak najwolniej np 2x Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
VenusHorizon4 128 Napisano 20 Maj Przed chwilą, +RC+ napisał: OK, już rozumiem o co biega...Czyli klasyk wczesnych exploitów bazujących na dziurach w firmwarze... Jak będziesz cierpliwy i nie będziesz robił aktualizacji, to i wersje bez potrzeby wydobywania luk w napędzie powstaną - kwestia czasu -> zwykły pendrive. To dopiero wczesna faza. No najpierw gra star wars revenge 700-4000 > teraz nagrywarka 240-500? > później 0zł kwestia dni może tygodni Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
VenusHorizon4 128 Napisano 20 Maj 6 minut temu, +RC+ napisał: OK, już rozumiem o co biega...Czyli klasyk wczesnych exploitów bazujących na dziurach w firmwarze... Jak będziesz cierpliwy i nie będziesz robił aktualizacji, to i wersje bez potrzeby wydobywania luk w napędzie powstaną - kwestia czasu -> zwykły pendrive. To dopiero wczesna faza. Tak myślałem że będą chcieli się wyrobić przed premierą gta6 Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
+RC+ 687 Napisano 20 Maj Przed chwilą, VenusHorizon4 napisał: Tak myślałem że będą chcieli się wyrobić przed premierą gta6 Możliwe bardzo, że GTA VI będzie wymagało nowego firmare'u już połatanego... To taki hajs będzie generować, że nie ma szans by SONY nie łatało na premierę Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
VenusHorizon4 128 Napisano 20 Maj 14 minut temu, +RC+ napisał: no ok, ale ta nagrywara co kupisz będzie już shackowana czy jak? Ogólnie luki np sony aż do 12.70 chyba miało aplikacje yt która nie wymagała podpisu cyfrowego licencji bo to zwykly yt więc niom weszli albo netflixem albo grami japonskimi Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
VenusHorizon4 128 Napisano 20 Maj Przed chwilą, +RC+ napisał: Możliwe bardzo, że GTA VI będzie wymagało nowego firmare'u już połatanego... To taki hajs będzie generować, że nie ma szans by SONY nie łatało na premierę Nic im to nie da scena jusz wtmysla oprogramowanie żeby gra się odpalala na starszym fw pacz itd Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
VenusHorizon4 128 Napisano 20 Maj Pewnie działa to tak że konsola mysli że ma 13.00 fw a ma nawet 4.60 itd xD Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
VenusHorizon4 128 Napisano 20 Maj 3 minuty temu, +RC+ napisał: Możliwe bardzo, że GTA VI będzie wymagało nowego firmare'u już połatanego... To taki hajs będzie generować, że nie ma szans by SONY nie łatało na premierę Dobrze myślisz bo wersja plytowa na bang będzie wyla o instalacje jakiegoś 14.00fw który będzie na płycie ale ta do ściągania z neta na exploit będzie polatana że odpali nawet na 4.60 np Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
VenusHorizon4 128 Napisano 20 Maj W sensie dużo nieświadomych użytkowników sobie zalata ps5 na amen instapuhac gta6 i sony coś tam ugra Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
BożeJajo 33 Napisano 20 Maj Ale bzdury nudzo mnie takie rzeczy Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
VenusHorizon4 128 Napisano 20 Maj 23 minuty temu, +RC+ napisał: no ok, ale ta nagrywara co kupisz będzie już shackowana czy jak? Mógłbym kupić i oddać w ciągu 2tyg można zrobić to z klasom w rękawiczki niebieskie tylko sporo z tym logistyki i cenulactwa Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
VenusHorizon4 128 Napisano 20 Maj 3 minuty temu, BożeJajo napisał: Ale bzdury nudzo mnie takie rzeczy Dostęp do całej biblioteki ps5 za darmo z surface cie nudzi huh Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
250GodzinTak 1855 Napisano 20 Maj Idźcie chłopy na piwo i pogadajcie o kobietach i pieniądzach Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
szmul 316 Napisano 20 Maj Leżak popijał ale za mało żeby nasikać w spodnie Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
+RC+ 687 Napisano 20 Maj 1 godzinę temu, 250GodzinTak napisał: Idźcie chłopy na piwo i pogadajcie o kobietach i pieniądzach Właśnie z randki wróciłem Rendez Vous... xD Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
+RC+ 687 Napisano 20 Maj 2 godziny temu, VenusHorizon4 napisał: Dobrze myślisz bo wersja plytowa na bang będzie wyla o instalacje jakiegoś 14.00fw który będzie na płycie ale ta do ściągania z neta na exploit będzie polatana że odpali nawet na 4.60 np Jeżeli tak się stanie, to SONY leży i kwiczy i tego im życzę szczerze, za chciwość i antykonsumenckie praktyki Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
250GodzinTak 1855 Napisano 20 Maj 4 minuty temu, +RC+ napisał: Właśnie z randki wróciłem Rendez Vous... xD A ja wczoraj pierwszy raz wyciągałam kleszcze, bo złapałam je w lesie latając Są wszędzie. Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
+RC+ 687 Napisano 20 Maj 7 minut temu, 250GodzinTak napisał: A ja wczoraj pierwszy raz wyciągałam kleszcze, bo złapałam je w lesie latając Są wszędzie. W życiu czy w tym sezonie? Ja w życiu to już lekko ze 20-30 miałem, ale szczęśliwie nigdy nie było rumienia Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
250GodzinTak 1855 Napisano 20 Maj (edytowany) 8 minut temu, +RC+ napisał: W życiu czy w tym sezonie? Ja w życiu to już lekko ze 20-30 miałem, ale szczęśliwie nigdy nie było rumienia I w życiu i w tym sezonie. Miałam luźną bluzkę i nigdy bym nie przypuszczała, że te pierony wejdą zaglądać do bluzki. Wieczorem zawsze się oglądam, patrze, a tu wbite dwa kleszcze Jeszcze żyje i obyło się bez rumienia. Moje koty codzienne znoszą kleszcze i to dziadostwo było nawet w zimie, bo wyciągałam kocurom obok pyszczka. Edytowano 20 Maj przez 250GodzinTak Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
+RC+ 687 Napisano 20 Maj 1 minutę temu, 250GodzinTak napisał: I w życiu i w tym sezonie. Miałam luźną bluzkę i nigdy bym nie przypuszczała, że te pierony wejdą zaglądać do bluzki. Wieczorem zawsze się oglądam, patrze, a tu wbite dwa kleszcze Jeszcze żyje i obyło się bez rumienia. Moje koty codzienne znoszą kleszcze i to dziadostwo było nawet w zimie, bo wyciągałam kocurom obok pyszczka. One są niezwykle malutkie przed żywieniem się i są w stanie wejść wszędzie, nawet w gacie niestety - nie żartuję... miałem kiedyś bardzo blisko jajec kleszcza Generalnie uwielbiają miękike miejsca, czyli uda, łydki, brzuch i podbrzusze... watro dobrze sprawdzać, bo wyjęcie dziada całego przed upływem doby od wbicia się, mocno redukuje szansę przenoszenia boleriozy... Około 30% populacji kleszczy ją przenosi. Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
salix 847 Napisano 20 Maj 3 minuty temu, 250GodzinTak napisał: I w życiu i w tym sezonie. Miałam luźną bluzkę i nigdy bym nie przypuszczała, że te pierony wejdą zaglądać do bluzki. Wieczorem zawsze się oglądam, patrze, a tu wbite dwa kleszcze Jeszcze żyje i obyło się bez rumienia. Moje koty codzienne znoszą kleszcze i to dziadostwo było nawet w zimie, bo wyciągałam kocurom obok pyszczka. W bluzce cię dopadły? Trzeba było iść tradycyjnie nago w nocy, wtedy przecież leśne robactwo ma wolne. Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach