Kuń wylewa szambo w lesie 10 Napisano sobota o 20:59 Przed chwilą, 250GodzinTak napisał: Kto nie pił? Ta gruba baba, co tu wrzucałeś jej foty? Wygląda jak twoja ciotka. Ale kto by cię chciał z komornikiem? Idź do Elki po blika i daj mi spokój. Ty wyglądasz jak koń w hełmofonie i żyjesz choć co to za zycie Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
Onaaaa 2150 Napisano sobota o 20:59 7 minut temu, Kuń wylewa szambo w lesie napisał: Koorwa jaka ty jesteś tępa Ostra nigdy nie byłam Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
250GodzinTak 1882 Napisano sobota o 21:00 Trzeba mieć wyjątkowy tupet, by brać kasę od samotnej matki z dwójką dzieci, a później ją obgadywać i wrzucać priv od szczerbatej baby Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
poza kontrolą 48 Napisano sobota o 21:00 Przed chwilą, 250GodzinTak napisał: Kto nie pił? Ta gruba baba, co tu wrzucałeś jej foty? Wygląda jak twoja ciotka. Ale kto by cię chciał z komornikiem? Idź do Elki po blika i daj mi spokój. A o kim przed chwilą napisałaś. Ty jesteś jakaś ułomna? Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
Onaaaa 2150 Napisano sobota o 21:02 2 minuty temu, poza kontrolą napisał: Ok, ale tanio nie będzie Nie musi byleby szop wyszedł jak Twój ale może najpierw podaj cenę bo nie wiem czy mnke stać Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach