Spaghetti .... 277 Napisano 1 godzinę temu (edytowany) Się zuroczyleś i dobrze to nie wstyd Edytowano 1 godzinę temu przez Spaghetti .... Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
WojciechWywaloński 117 Napisano 1 godzinę temu Ale konia zwaliles i ci przeszlo Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
Spaghetti .... 277 Napisano 1 godzinę temu (edytowany) 2 minuty temu, WojciechWywaloński napisał: Ale konia zwaliles i ci przeszlo Nie i skończ hejt policjantko, bo Cię ktoś skuje Życzyłem Ci szczęścia z facetem, a Ty co dajesz w zamian ? Edytowano 1 godzinę temu przez Spaghetti .... Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
WojciechWywaloński 117 Napisano 1 godzinę temu Przed chwilą, Spaghetti .... napisał: Nie i skończ hejt policjantko, bo Cię ktoś skuje Sam skoncz bo ci jaja wybuchno jak małżonka majkela Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
Spaghetti .... 277 Napisano 1 godzinę temu Przed chwilą, WojciechWywaloński napisał: Sam skoncz bo ci jaja wybuchno jak małżonka majkela Może się zakochałem i co z tego, Magda ma męża, ale co Ci do tego ? Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
WojciechWywaloński 117 Napisano 1 godzinę temu 3 minuty temu, Spaghetti .... napisał: Może się zakochałem i co z tego, Magda ma męża, ale co Ci do tego ? No ślubu nie będzie proste Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
Spaghetti .... 277 Napisano 1 godzinę temu 4 minuty temu, WojciechWywaloński napisał: No ślubu nie będzie proste Tak wiem i nie musiałaś mnie tak brutalnie ''skuć' Ale masz racje, więc stawiasz kolacje Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
WojciechWywaloński 117 Napisano 1 godzinę temu Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
Spaghetti .... 277 Napisano 1 godzinę temu Możesz być z siebie ''dumna'' osiągnełaś cel zadowolna jesteś ? Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
WojciechWywaloński 117 Napisano 1 godzinę temu Ale to nie do mnie miales walić tylko do Magdaleny Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
WojciechWywaloński 117 Napisano 1 godzinę temu Nie życzę sobie takich impertynencji 1 Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
Spaghetti .... 277 Napisano 1 godzinę temu Przed chwilą, WojciechWywaloński napisał: Ale to nie do mnie miales walić tylko do Magdaleny Jesteś tak obrzydliwa i ochydna, że żal mi Ciebie. Życzę Ci byś odzyskała kobiecość której Ci brakuje Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
WojciechWywaloński 117 Napisano 1 godzinę temu 1 minutę temu, Spaghetti .... napisał: Jesteś tak obrzydliwa i ochydna, że żal mi Ciebie. Życzę Ci byś odzyskała kobiecość której Ci brakuje Soł sed Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
WojciechWywaloński 117 Napisano 1 godzinę temu Cwele tak już majom. Bajojajo Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
Spaghetti .... 277 Napisano 1 godzinę temu (edytowany) 2 minuty temu, WojciechWywaloński napisał: Cwele tak już majom. Bajojajo Cweli to miałaś w więzieniu i na widoku jak pracowałaś policjantko Teraz widzisz to co chcesz, a nie to kto kim jest. Dobranoc. Edytowano 1 godzinę temu przez Spaghetti .... Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
WojciechWywaloński 117 Napisano 1 godzinę temu Widzę wszystko i wszędzie. Na dere paszol won Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
Spaghetti .... 277 Napisano 1 godzinę temu Idź stąd Patrycja 1 Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
WojciechWywaloński 117 Napisano 1 godzinę temu Gorzej ci Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
Spaghetti .... 277 Napisano 1 godzinę temu 1 minutę temu, WojciechWywaloński napisał: Gorzej ci Zakochałem się, mam iść z Tobą na randkę ? No kuźwa pomyśl. Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
WojciechWywaloński 117 Napisano 1 godzinę temu Mogę cię odprowadzić pod brame Choroszczy co najwyżej a to i tak wielki akt laski i miłosierdzia z mojej strony Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
Spaghetti .... 277 Napisano 56 minut temu 4 minuty temu, WojciechWywaloński napisał: Mogę cię odprowadzić pod brame Choroszczy co najwyżej a to i tak wielki akt laski i miłosierdzia z mojej strony Pisz co chcesz, ale Magda mi się spodobała i mój jedyny bląd to ten, ze wypiłem i gadam Jeszcze raz dobranoc Boni. Śpij spokojnie. Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
WojciechWywaloński 117 Napisano 52 minuty temu Czy ja i mój szlafrok wyglądamy jak twoj kolega bezdomny od kielicha? Zegnam 1 Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
Spaghetti .... 277 Napisano 49 minut temu (edytowany) 3 minuty temu, WojciechWywaloński napisał: Czy ja i mój szlafrok wyglądamy jak twoj kolega bezdomny od kielicha? Zegnam Ok, odgryzłaś się masz z tego powodu radość ? Naucz się psychologii kryminalnej, bo ze mną na etapie hejterki nie wygrasz Edytowano 49 minut temu przez Spaghetti .... Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
WojciechWywaloński 117 Napisano 48 minut temu 🫸 Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
Spaghetti .... 277 Napisano 45 minut temu 2 minuty temu, WojciechWywaloński napisał: 🫸 Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
WojciechWywaloński 117 Napisano 42 minuty temu Choroszcz cie wzywa Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
Spaghetti .... 277 Napisano 40 minut temu 1 minutę temu, WojciechWywaloński napisał: Choroszcz cie wzywa A Ciebie miłość, tuż za rogiem i niespodziewanie Aż zadrżysz jak dostaniesz strzałe... amora. Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
WojciechWywaloński 117 Napisano 37 minut temu 2 minuty temu, Spaghetti .... napisał: A Ciebie miłość, tuż za rogiem i niespodziewanie Aż zadrżysz jak dostaniesz strzałe... amora. Mhm za rogiem śmietnika. Już cała rżę Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
Spaghetti .... 277 Napisano 34 minuty temu 2 minuty temu, WojciechWywaloński napisał: Mhm za rogiem śmietnika. Już cała rżę Na Pradze, to normalka, więc się przeprowadź Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
WojciechWywaloński 117 Napisano 33 minuty temu W śmietniku znalazłeś ukochanom Magdalenę więc wierzę. Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach