Michele Morrone z Podlasia 3 Napisano sobota o 21:08 (edytowany) @wasp @wakanka1 moim zdaniem według mnie fajne z was siostry xD Edytowano sobota o 21:08 przez Michele Morrone z Podlasia 1 Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
Michele Morrone z Podlasia 3 Napisano niedziela o 02:02 córka znowu się do komputera dorwała, przepraszam Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach