cierpiętnik 1 Napisano 14 godzin temu Odchodzę na zawsze. Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
Owsicki 72 Napisano 14 godzin temu Ja niedlugo odchodze z moim odtwarzaczem za 2000zł. Ciekawe czy będzie jakiś przeskok w porównaniu do smartfona w jakości dźwięku. Ludzie piszą, że tak. Zobaczymy Moje uszy ocenią. Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach