Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dobruska

Mamo, tato musisz to zobaczyć, pokochaj mnie...

Polecane posty

Gość dobruska

Walczmy z ignorancją, serdecznie poelcam bardzo ciekawy program - W poniedziałek - 12 lipca o godz. 23.00 - Discovery - "Wszystko, co chcielibyście wiedzieć o seksie... - Obojnactwo". Nic nie jest bezwzględne - oni są częścią nas, rodzą się aby być kochanymi ale to my ich tak ranimy, MY : matki, ojcowie, znajimi, ludzie... PAMIĘTAJ I TY MOZESZ BYĆ MATKĄ LUB OJCEM "NIEZWYKŁEGO "DZIECKA - NIE RAŃ, POZNAJ, ZROZUM, DZIEL SIĘ MIŁOSCIĄ!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elwiretta
super to bardzo ciekawe co polecasz szkoda tylko, że nie mamy tego kanału a buuuuuu Wszystkie dzieci są kochane !!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rudolfino
jakiego niezwyklego - ty popieprzona jestes , to sa zboki takie niedorozwoje trzeba wyskrobac a nie pierniczyc o kalekach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szkoda że ciebie matka nie
wyskrobała!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lucek
właśnie takie rudolfina to są prawdziwi kalecy, ty nie miales prawa się nawet poczać, dziekuj matce ze cię nie wyskrobala jak brud z pod paznokcia kretnie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gwidongwidonski
Świetnie Dobrusia że podałaś ten namiar, naszym znajomym urodziło się dzieciątko z taką chorobą . Wiemy co oni przeżywają napewno dziś zostaniemy dłużej przed telewizorem, warto wiedzieć coś poważnego na ten temat, wtedy łatwiej zrozumieć i pomóc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odświeżam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wreszcie ktos z otwartym umysłem,ktos kto chce wiedziec,a nie slepo potępiac....brawo dobruska!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobruska
Dzięki nienia, jeszcze kilkanaście lat temu siedziałam ze znajomymi i urządzałam sobie dowcipy, używałam określenia obojnak choć nie wiedziałam co to znaczy naprawdę. Jestem matką takiego dziecka, jestem dłużna mu wszystko bo czuję jak bardzo cierpi i jak wiele musi przejść i wiem jak niewiedza może ranić!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karminka
o to juz za 5 minutek to idę ogladać , starego też ze sobą zabieram niech sie edukuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tereska...
My oglądaliśmy bardzo dobry program!!!!!!!!!!!!! Teraz o wiele lepiej rozumiem cię Dobrusiu i problem jaki masz ze swoim dzieckiem, to naprawdę coś straszneggo i bardzo trudnego dla was jak i dziecka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość napiszcie cos o tym wiecej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tylko czytalam ze takim dzi
eciom robi sie operacje nie zbadawszy przedtem dokladnie plci. Np te wygladajace na narzady meskie wycina sie traktujac jako niepotrzebna przerosnieta lechtaczke a w przyszlosci taka "dziewczynka" ma wiecej genow meskich i okazuje sie chlopcem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a wiecej informacji
kto zna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o co chodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×