Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość odtrącona

jestem w siódmym miesiącu ciązy

Polecane posty

Gość odtrącona

a mąż nie chce się ze mną kochać tylko zbywa mnie tak jakoś dziwnie albo wogóle się nie odzywa jeśli pytam go, dlaczego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bo faceci to
sk.............!!!!!!!! chcą mieć dzieci a potem mają pretensje ,że żona przytyła a po porodzie ma rozstępy,obwisłe piersi i brzuch i jest za szeroka! :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nic nie pomoze oprócz
szczerej rozmowy...chyba umiesz wprost mu powiedziec ze ciaza to nie choroba, i jesli lekarz nie zaleci inaczej to mozecie sie kochac....a jak jeszcze dodasz ze ci na tym zalezy to chyba dojdziecie do porozumienia, zycze powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odtrącona
ja chcę tylko żeby było jak dawniej, natomiast nie zniosę litości i sexu "tak dla świętego spokoju i że mi na tym zależy" przecież zawsze kochaliśmy się dlatego że nam na sobie zależało, że czuliśmy bliskość siebie, że sex wynikał z miłości jaką się obdarzaliśmy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a może on się boi .................!!! Słyszałam kiedyś że faceci po prostu boją się kochać z ciężarną żoną bo nie chcą zrobić krzywdy dziecku. Wynika to chyba z niewiedzy i nieuzasadnionych obaw. Pogadaj z mężem i wyjaśnij mu, że dziecko jest zupełnie bezpieczne w Twoim brzuszku i nic nie może mu się stać podczas Waszych igraszek. Możesz też poprosić lekarza żeby mu to dokładnie wyjaśnił - takie medyczne podejście powinno go chyba przekonać. \\Trzymam kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juerek
cześć chciałem z wami porozmawiać na temat ciąży ponieważ ja już z żoną popsiadam jedno dziecko a chciałbym drugie idla mojej osoby jest coś dziwnego ,że mężczyzna robi dziecko a puźniej się czegoś oboawia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juerek
chciałem nawiązać do waszej rozmowyu i twierdzę ,że kobieta będąc w ciąży dla mojej osoby jest bardziej atrakcyjna i sexsowna ,a rozstępy to najmniejszy problem ponieważ jeżeli się kocha osobę to nie patrzy się na rozstępy i inne wady wynikłe po porodzie lub w czasie porodu ponadto kobieta i tak w pewnym czasie przytyje ponieważ jest to normalne jeśli rodzi dzieci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×