Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość spragniona rad

do nocnika tylko siusiu

Polecane posty

Gość spragniona rad

Od miesiaca moja corka robi siusiu do nocnika albo pod drzewko(kiedy jestesmy poza domem),wiec nie zakladam jej juz pieluchy.Ale nasza zmora sa kupki.Zawsze wtedy ucieka i robi do majtek z okrzykiem:"Nie przeszkadzaj mi,jeszcze robie!"Probowalam jej przeszkodzic i posadzic w trakcie na nocniku,ale nie zrobila do niego juz nic wiecej,tylko potem ciag dalszy do gaci.Probowalam ja juz zostawic bez majtek w okolicy nocnika i nie wtracac sie: robila w biegu po calym mieszkaniu,tylko nie do nocnika.Stawialam nocnik w jej ulubionym kupkowym miejscu - nie zauwaza go wtedy lub wrecz jej przeszkadza.Do ubikacji tak samo nie chce.Nigdy nie zdradzi sie na poczatku,tylko kiedy "jeszcze robi"... Czy ktoras z Was miala cos podobnego i w koncu osiagnela pozytywny efekt?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość s.r.
Wszystkim Wam dzieci ladnie robia kupki do nocniczka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamuśka27
mi sie udało ale wymaga to konsekwencji i zdecydowania musisz być zdecydowana i poprostu zdecydowanie posadzićjąna nocnik spróbuj ale nie możesz się zawachać:) pozdrawiam nasze dzieci są bardzo mądre i wykorzystują nasze słabości:);)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość s.r.
dzieki,ale zdecydowanie nie skutkuje :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość s.r.
Ona musiala po prostu sama tego zachciec! Przelamal sie ten maly uparciuch ! Poprosila raz o nocniczek,zeby zrobic kupke, i poszlo jak z gorki.Mam nadzieje,ze nie wroca stare czasy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Micky Mouse
Moj syn zaczal robic kupe do nocnika jak skonczyl 8 miesiecy. Najpierw wyczailam moment, gdy mu sie zbieralo, a jak zaczal kombinowac jakby tu znowu do pieluchy, sadzalam go na nocnik po kazdym posilku i stekalam, nadymalam sie, az pojal. Potem oczywiscie chwalilam i w ogole jaka cacy kupka. :))) Moze pozwol jej robic jak chce, a potem po prostu wyjasnij(tu podaj autorytet,np.tata,babcia,najlepsza kolezanka),ze Tata bylby dumny i bardzo zadowolony ze swojej malej dziewczynki? Grunt, to tlumaczyc,tlumaczyc,tlumaczyc.Podstepem oczywiscie. Trzymam kciuki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zmieniło się ci coś po 9 latac
??? nauczyło sie w koncu srac na nocniku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
skoro juz ktos odswiezyl... Mam taki sam problem z 2letnim synem. Siku robi jak go posadze (sam nie pamieta o tym), a kupy nie chce do nocnika... No i druga sprawa, ze 3tygodnie z pielucha jedynie na noc, a nie widze postepow... Jak go posadze, to zrobi chocby kilka kropel, a i tak np za 5minut sika w majtki, juz mam ochote odpuscic, ale w pampersie juz mu sie potowki robia, przeszkadza mu, moze jakies rady?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×