Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość aaaaaaaaaa

nawet mnie nie przytuli, to mąż czy obcy człowiek? w ciąży wszystko się zmienia

Polecane posty

Gość aaaaaaaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość renia321
aaaaa rozumiem że jesteś w ciąży? jeśli tak to powiem ci jak mój się zachowywał, na wieść o ciąży bardzo się ucieszył to niepodważalny fakt no ale póżniej rzadko zapytał jak się czuję, po wizytach u lekarza pytał tylko "wszystko w porządku" nigdy właściwie nie dotykał brzuszka nie mówiąc o jakimś szeptaniu do dziecka, jakiejś większej czułośći niż przedtem też nie zauważyłam, o porodzie rodzinnym nie chciał słyszeć ale możze to i dobrze bo ja też nie byłam za,to ja podejmowałam decyzję jakie łóżeczko, jakie kolory wyposażenia itp, z jego strony żadnego zainteresowania takimi rzeczami/zresztą do tej pory to ja podejmuję takie decyzje/w szpitalu nie przesiadywał godzinami ale może i to też dobrze. póżniej na samym początku bał się JEJ dotknąć ale powoli stał się czułym troskliwym i bardzo kochającym ojcem, dziś mamy już drugą córę i tę ciążę też przeszłam prawie "sama" ale wcale nie mam mu tego za złe, po prostu taki jest, bał się, to była jakaś nowość, dziś przepada za dziewczynkami a my bardzo się kochamy. Nie przejmuj się nie wszyscy mężowie nadskakują ale to chyba też i dobrze bo takie nadskakiwanie może być męczące, ale to wcale nie jest oznaka że nas nie kochają. głowa do góry.pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OJEJKUUUU
WSPOLCZUCIA I GLOWA DO GORY!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×