Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zuzka

jak wierzyc w milosc kochanka?

Polecane posty

No to się narobilo😭 potrzebuję adwokata na gwałt nieodplatnie :P skarbuszku ja jestem ale zajęta rozmową z....ale sie naczyta (za karę chyba);)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bdtk, bezplatny adwokat musi pewnie byc w jakims centrum pomocy kobiet, albo cos takiego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skarbuszek, patrz sie na godziny, niestety raczej nie ... I priosz esie nie smiac ze mnie ze tyle pisze!!!!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam takiego co porady daje bezpłatnie ale potrzebuję aby ze mna bezpłatnie do sądu poszedl na sprawę:P mam slaby dar przekonywania hihi...musze apelacje złożyć;) argumentow wiele i tylko tyle:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jiw, czytałam wszystkie wypowiedzi, jakos najbardziej zapamietałam Twoje i Milkywey... no i jeszcze parę innych. Z nikogo się nie smieję... Uśmiecham się czasem na wspomnienie tego, jak to pięknie było...ale się skończyło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inki
witajcie flanelki 🖐️ a co powiecie na to ze kobieta wie o mnie, nie jest jego zona ani matka jego dzieci, mieszka w jego domu i nie chce odejsc, choc on mowi jej ze to koniec relacji i nic do niej nie czuje? a ona nie chce sie wyprowadzic? zna mnie i widzimy sie raz na jakis czas, i szczerze rozmawialysmy, tak przynajmniej bylo z mojej strony. gdy on spedza ze mna noce to wydzwania jak opetana. raz mowi ze odchodzi a potem ze nie chce odejsc i placze ze go kocha?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
inki, powinien zrobic tak jak sugerowały tutaj niektóre wypowiadające się... Powinien wziąc czarny worek, spakować wszystko co jej i wystawić za drzwi...Życie to nie bajka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny :) Wyglada na to ze zostalam ostania ktora w tym tkwie , jesooo super szmata ze mnie. tylko moj uklad jest taki ze oboje mamy rodziny i tego zmienic sie nie da. Ale pewnie nieraz jeszcze tu bede sie wyplakiwac , i te kopy skierujecie na mnie:P. Witam nowe panie w Szmatexe:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
margi, przecież to topic \"jak wierzyc w miłośc kochanka\" , a nie np. \"dla tych co się od nich uwolniły\" ...więc spoko ;) a w ogóle to cos za bardzo się uczepiłam tej stony...spadam stąd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
margi, przecież to topic \"jak wierzyc w miłośc kochanka\" , a nie np. \"dla tych co się od nich uwolniły\" ...więc spoko ;) a w ogóle to cos za bardzo się uczepiłam tej stony...spadam stąd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inki
gdyby tak potrafil... to by mnie tu nie bylo, a tak, kolejna szmatka. co z tego ze ja jestem blisko uwolnienia jak pietno zostaje... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj mi to dzisiaj jakoś tak nie do śmiechu. Poważna jestem jak muzyka Pendereckiego. Może dlatego, że trochę zapiłam wczoraj i dzisiaj żem zamulona i śnięta jak śpiąca kurewna. Może tradycyjnie - klina klinem. Skarbuszek, dawaj Metaxę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przecież miałam stąd spadać...ale jeszcze jestem ;) Milky, jak dać tę Metaxę? Ja w pracy jestem, a Metaxa w domku. Wieczorem zapraszam...rozleje to tylu szklanek ile chętnych będzie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ha ha ha, ....hi hi hi. Klina klinem... ale juz chyba za późno... Klina trzeba rano...aby skuteczny był... A z resztą nie znam sie na tym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Inki-pietno mozna zmyc.Na przykład Metaxą;);) Pozdrawiam flanelowe kurewny.Papa,moje miłe,wyprane w Vanishu i te,które wciaż wolą brudzic się blotem........Jakze rozkosznym....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Milky, tak wpiszę ... Nawet fajnie mi tutaj i chyba troche mi lżej. Teraz popawie makijaz i przejadę obok jego okien... Hmmm, tyle tylko, że jego już tam nie ma i nie będzie...buuuu. Ale narobiłam. Okropność ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skarbuszek, a to kiedy Ty się odkochankowałaś? To świeżyzna jakaś? Ja tam non-stop wary szminą poprawiam. Oko wielkiego brata patrzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ksiezniczka
Czesc!! Nie da sie wierzyc w milosc jkochanka, chyba tylko na poczatku, jak jest pieknie a potem realia nie daja, to bardzo trudne i pokrecone....Zgadzam sie z zuzka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja mam pełny barek. Przyjmuje zamówienia: Jameson, Tullamore, Baileys, Amarula, Beefeater, Absolut Mandarin, Martini, Finlandia, Ballantines, etc. ? Pośród tysiąca róznych watpliwości, kocha , nie kocha, etc, nie pojawiła się jedna: Kocha ale jest dupek. Dupki też kochają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mówię WIERZCIE W MIŁOŚĆ KOCHANKA !! i zapraszam na Metaxe ;) Milky, ja sie od..."secundhedowałam tyle co". Dzisięc dni minęło... Robiłam to setki razy. Tym razem to se ne vrati...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×