Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zuzka

jak wierzyc w milosc kochanka?

Polecane posty

Gość ćmaa
pewne że milość to nie pstryk i koniec, tylko w tym sosie z czekania narzekania cierpienia można siebie samą zamordować, a że mam rację niech świadczy ten topik gdzie sobie wzajemnie pomagacie; nie przez przypadek tu wdepnęłam ,poprostu sama czuję że zatracam się w nowym związku a chleba to my sobie z niego nie upieczemy, to milky również mówiła, że nie sposób szanować człowieka, któy zostawił swoje dzieci a ja jak wytłumaczyłabym to swoim dzieciom, grcze, przerwać nie potrafię, nie CHCĘ a inki była ciekawa poprawnych stosunków dlatego to napisałam;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ćmaa
mad powiem ci jak to określają ludzie z aa musisz znaleźć się na dnie bo dopiero tam jest grunt od którego się odbijesz, okropne to bo w myśl tej myśli ja tonę bul bul a ty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja sie uczę jak powinny wygladać poprawne stosunki płciowe...hehehe, patrzcie co czytam...hahaha, śmieje sie i czytam ;) Przebieg W przypadku ludzi typowy przebieg stosunku płciowego kobiety i mężczyzny wygląda następująco: W pierwszym etapie – tzw. grze wstępnej – partnerzy pobudzają się nawzajem stosując różnorakie pieszczoty od pocałunków w usta i inne części ciała, przez pieszczoty stref erogennych, do masowania nawzajem swoich narządów płciowych. W drugim etapie następuje wprowadzenie penisa do pochwy i wykonywanie ruchów polegających na cyklicznym zagłębianiu i częściowym wysuwaniu członka z pochwy, zwanych ruchami frykcyjnymi albo kopulacją, które w końcowym etapie prowadzą do orgazmu jednego lub obojga partnerów. Po stosunku następuje odprężenie obojga partnerów, któremu towarzyszyć może sen, a czasami dalsze pieszczenie się. Pozycje Ludzie uprawiają stosunki płciowe w kilkuset rozmaitych pozycjach. Według światowych statystyk, trzy najczęściej wykorzystywane pozycje w parach heteroseksualnych to:  pozycja klasyczna, w której mężczyzna leży na kobiecie skierowanej twarzą w jego stronę. W pozycji tej uprawia stosunki seksualne ok. 60% par.  druga najbardziej popularna pozycja to taka, w której oboje partnerzy leżą na boku, a kobieta jest skierowana plecami do mężczyzny (ok. 30% par). Jest to pozycja szczególnie popularna u osób otyłych, które ze względów technicznych nie są w stanie przyjmować pozycji klasycznej.  do innych popularnych pozycji należą takie, gdzie kobieta klęczy, lub opiera się o coś nachyloną, górną częścią ciała, a mężczyzna klęczy lub stoi za nią, lub też taka, gdzie kobieta siedzi na leżącym partnerze. ciiii, miało być o seksie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jtjz tak apropo to mam ogromną ochotę na kolczyk w brwi :) kiedyś miałam, ale tylko jakieś 2 godziny bo siostra mnie skrzyczała :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chora myszka
no ja mam ..;) ale nie w myszce... na brwi to bym sobie nie zrobiła..ale uszy to ja mam zakolczykowane ..lubie to ..a no i w pepku ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny dawno mnie nie było... Popisałyście że hej!! Musze sobie poczytać będzie mi lepiej Milky sukienka jest the best, ja kiedyś kupiłam se finko, puściłam muzę i tańczyłam z tym gościem którego nie było ;) bo skubany tańczy nieźle :) Dostałam wczoraj wiedomość na temat tego co będziemy robić: a) wspólne czytanie prasy b) rozmowa na tematy polityczne c) języki obce d) sex mam do wyboru dwie , zgadnijcie co wybrałam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dołączam do klubu W.V.W ( W_ Vanishu_ Wymoczonych) Pisałam Wam jakiś czas temu ze zaczęły mnie pewne rzeczy w nim wkurzać. To jest fajny człowiek ale niestety ma cechy typowego pawianka. ( znacie ten topik?) A ja huśtawki emocjonalnej pod tytułem raz Wielka Miłość a za chwilę okres dziwacznych zachowań nie chcę. Poprosiłam o rozmowę, która niestety ( z jego winy)się nie odbyła . Rozmowy nie było, nie miałam więc innego wyjscia jak powiedzieć mu o co chodzi....smsem ( tak wiem, pouczałam JTW, żeby tego nie robiła a sama zrobiłam, ale wczesniej chciałam pogadać co nie doszło do skutku) Do informacji o co chodzi dorzuciłam parę \"ciepłych słów\", :D Dla mnie - sprawa jest już zamknięta. Od wczoraj - cisza w eterze. I tak trzymać, chociaż...wiecie co \"chociaż\" :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w pępku mnie się nie podoba :( widzę, że nie tylko ja dziś w pogodnym nastroju :) zaraz to się zmieni bo godzina męki z kafeterią się zbliża ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak naprawdę to zastanawiam się ciągle co zrobić ? wczoraj byłam u wróżki, postawiła mi karty i wychodzi że wszystko będzie ok. Tylko czemu ja sie boję?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ćmaa...ja już utonęłam...dawno temu, tylko tego dna coś nie znalazłam, coby się odbić od niego.. Kasiulka .... rozmowy polityczne i języki łobce? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na szczęście przed mną teraz sporo pracy ( duża praca zlecona) więc nie będe miała za bardzo czasu na przeżywanie. Mam nadzieje ze dzięki temu że własnie bede chciała robic wszystko, zeby nie myśleć, to skupie się na tej pracy i wyrobię sie z terminem. Narazie tak nie bardzo to wszystko chyba do mnie doatrło i czuje się jakaś...ja wiem? ...pusta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widzisz mi nie tylko pseudo sie podoba..ale fakt , prawdziwy , czy nieprawdziwy..jeszcze bardziejj:D:D a do wrozki to ja juz nigdy w zyciu nie pojde...bo przepowiedziala mi co, czego nie chialam..;) Kasiulka jak mowiła , ze ok ..to tak bedzie ..u mnie było buuuuuuuuuu , wiec jest bbuuuuuuuuuuuuuuuubbuuuuuuuuuuuuuu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny jęsyki obce z czego zaproponowałam making french love ;P or kamasutra, co łączyło sie z punktem d) wiem że karty pokazują drogę, może się coś zmieniło, sama byłam tego świadkiem jak ktoś nie posłuchał kart i pomału robiło sie coraz gorzej, może spróbuj jeszcze raz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I proszę Boga o siłę zeby znowu nie dać się przekonać, zeby to jednak ciągnąć. Bo co jak co - ale on bajerować potrafi:( I doskonale wie, jakimi sposobami mnie podejść:( Nie wiem jak to będzie bo z jednej strony - nie chcę już tak, ja sie naprawdę nie czuję dobrze w roli kochanki, z wielu względów. A z drugiej strony - nigdy nikogo tak nie kochałam jak tego człowieka. Szlag!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Organika nie łam się, bedzie dobrze musi być, ja bym przemyślała plusy i minusy kochanego, sama się boję zaczynać ,bo raz już byłam kochanką ( taka juz jestem, mam nadzieje że mnie zrozumiecie) i strasznie się zawiodłam. Wtedy skończyłam z tym jak opadła różowa kurtyna z oczu, ale wiem i karty mi to powiedziały wczoraj na potwierdzenie, że nie jest dobrze jak będę z mężem. Organika doskonale Cię rozumiem, chcę Cie pocieszyć, zobaczysz podejmiesz właściwą decyzję, posłuchaj tego co intuicja Ci podpowiada :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i miałam jeszcze dodac..ze jesli tej siły Ci nie daje to albo Ty nie kochasz albo on ..... i jak to jest??? kocha... nie kocha.. kochasz ...nie kochasz... da Ci siłe.... nie da ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×