Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zuzka

jak wierzyc w milosc kochanka?

Polecane posty

Witam. Miotam się miedzy skrajnosciami; nie chce mnie zwyczajnie - co ja wtedy zrobię nie chce mnie z powodu mojej sytuacji - co ja moge zrobic nie chce mnie - to dobrze, przeciez ja mu tylko życie marnuję, jakos dam sobie radę chce mnie - nie, to niemozliwe, ale na wszeki wypadek kupię sobie coś fajnego do ubrania nie chce mnie zwyczajnie - CO JA WTEDY ZROBIĘ?????!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JTW to nie jest tak samo jak w Twoim przypadku. Ja mu mówiłam że musimy porozmawiać. Chciałam dotrzymac słowa i nie załatwiać spraw smsami. Do rozmowy nie doszło, więc załatwiłam to w jedyny możliwy sposób. Dlatego \"przepraszam\" nie będzie bo nie mam za co przepraszać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem Organika ze nie masz za co przepraszac.... ja narozrabialam i dzieki Tobie to zrozumialam... i teraz tak chyba z wdziecznosci Ci podpowiedzialam (bez sensu) JIW - nie zastanawiaj sie (wiem latwo powiedziec) kup sobie cos fajnego a z NIM porozmawiaj jak juz bedziecie blisko siebie. Na pewno Ci nie powie ze Cie nie chce Glowa do gory A u mnie miala byc dzisiaj powazna rozmowa.... znowu nie wypalilo......... i nawet nie jestem zla.........jestem jakas wyciszona ale dzonil dzisiaj ze 20 razy.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem, kupię sobie cos fajnego. Porozmawiam z nim jak sie zobaczymy. Ale mysli skaczą mi po glowie jak króliki. On pomiędzy swoją żoną a stałą partnerką \'\'kochankował\' sie na lewo i prawo, aż dym szedł, ale mam wrażenie nigdy żadna nie była tak zaangażowana jak ja, więc pewnie dlatego trudno mu to skonczyc. A może nie? JTW, co konkretnie nie wypaliło ? Milky, zyjesz ? Masz jeszcze prace?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wypalilo spotkanie, zabraklo czasu..... jutro tez nie wypali i pojutrze i w poniedzialek..... bo to rodzinne \"swieta\" :( ale dzwonil znowu 15 minut temu.... i wiecie co..... jest mi go szkoda jest przybity....przygnebiony..... smutny.......... nie tylko mowil ale czuje ze bardzo chcial sie ze mna zobaczyc.....ma troche roznych problemow..... w domu nadal ze soba nie rozmawiaja o znowu dzoni........... powiedzial ze chcialby przynajmniej przez moment byc obok mnie, przytulic sie..........ze nie moze przestac o mnie myslec..... jest zly ze dzisiaj nie wypalilo nam spotkanie ajjjjj.........jakos mi sie tak smutno zrobilo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie co..... tak sie zastanawiam......... co ja jestem za kochanka jak juz zapomnialam kiedy sie kochalismy :P jak sie spotkamy to sie poprzytulamy, bo albo ktos jest, albo nie ma czasu cholera trzeba to zmienic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trzcionka w kafeterii zmieniła mi się! Kobiety jak wy spędzacie swieta Bozego Narodzenia? Jak do tej pory? A jak planujecie w tym roku? Kochankowie? Mężowie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jiw --- 3 minuty łaziłaś? pomiędzy jednym wpisem a drugim? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cholera 50 raz piszę! Tak Mad. lotem blyskawicy :D Napisalam troche o dekoltach, ale nic ciekawego... Ciekawe czy teraz przejdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cholera 50 raz piszę! Tak Mad. lotem blyskawicy :D Napisalam troche o dekoltach, ale nic ciekawego... Ciekawe czy teraz przejdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na zwierzanie mi sie teraz zebrało, a na spowiedź raczej... On nie jest Polakiem :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja dzisiaj byłam u kosmetyczki...oooo! i zamiast wydawać pieniądze na smsy, będę na siebie więcej wydawać...oooo! ;) Co u Was słychać dziewczyneczki? Czcionkę faktycznie zmienili, ale z serwerem nadal są jakieś problemy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na zwierzanie mi sie teraz zebrało, a na spowiedź raczej... On nie jest Polakiem :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akarbuszek
A co z naszą inką się dzieje? Inka, inka...chodź tutaj łobuzie...już nie maluj szafki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny, ja znów tylko mogę wieczorem Dziś miałam fatalny dzień. Mój kochanek powiedział mi że wiercę mu dziurę w brzuchu bo nie mogę się pogodzic z tym że on mnie nie chce... Kurde pewnie ma rację...Tylko kurwa kto do mnie wracał chyba z 100 razy... Wypaliłam mu że go nienawidzę itd. A on na to że rozumie że ja go nienawdzę.....i że nie chce mnie ranić itd....Jestem dziś rozjechana kompletnie.....Rzeczywiście go nienawidzę....A najbardziej boję się pustki....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skarbuszku, Europa.Maly kraj , zbyt łatwy do zidentyfikowania ;) . Eh, życie :( Inki ma chyba modem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skarbuszku, Europa.Maly kraj , zbyt łatwy do zidentyfikowania ;) . Eh, życie :( Inki ma chyba modem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akarbuszek
jiw, Niemcy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skarbuszku, Europa.Maly kraj , zbyt łatwy do zidentyfikowania ;) . Eh, życie :( Inki ma chyba modem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akarbuszek
jiw, Niemcy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie , nie Niemcy. Zresztą co za róznica. Tylko ta głupia pewność, że to ten, mimo tego, że nie to miejsce , nie ten czas. Po co my w ogóle się poznaliśmy? Cholercia. Im dłużej o tym myślę, to wszystko było juz wiadomo od pierwszego spotkania...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie , nie Niemcy. Zresztą co za róznica. Tylko ta głupia pewność, że to ten, mimo tego, że nie to miejsce , nie ten czas. Po co my w ogóle się poznaliśmy? Cholercia. Im dłużej o tym myślę, to wszystko było juz wiadomo od pierwszego spotkania...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JIW jezeli jestes pewna ze to ten to nie poddawaj sie....musi sie udac.... walcz o swoje...nie wazne skąd on jest, najważniejsza jest miłość, bez niej nie ma nic....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akarbuszek
Beznadziejnie mi chodzi ta kafeteria, wiec wolę wysyłać bez hasła (tyle szybciej)... jiw, po jakiemu z nim rozmawiasz? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jiw*
No wlasnie..co z ta kafeterią Akarbuszku spryciulo, po angielsku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×