Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zuzka

jak wierzyc w milosc kochanka?

Polecane posty

Katinka,dzieki stokrotne...Namawiaj mnie dalej:):) Musze byc twarda, dla siebie bo tak sie dluzej nie da. A jak tam u Ciebie??? Mad, jiw, jtw, skarbeuszek, poezja, tzj,sia, zycze dzis duzo usmiechu, malo problemowi duzo slonca, pomimo wszystko. ja jzu po porannej awanturze z legalnym....Oburzyl sie bo smialam go obudzic jak wstawalam....porazka... Trzymajcie sie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Katinka,dzięki,rozumiem,tylko ze mi sie to zdarzyło dopiero pierwszy raz,i to w kwestii,ktorą oceniam w ten sposób,ze na jego miejscu zrobiłabym dokładnie to samo...Moze to nieco zagmatwane,ale nie napisze o co chodzilo...Jendak jak to przemyslałam,to wiem,ze postąpiłabym identycznie.Zobaczymy,jak w innych sytuacjach,jesli się to będzie powtarzac,to....nie wiem,czy nadal będę taka wyrozumiała.Sądzę,ze jeszcze wielu rzeczy mi nie powiedział.Moze powie. Nika,ten Twój NL to jakis anioł wcielony.Na co Ty czekasz? Kiedys kazda cierpliwość się konczy,w koncu i on nie wytrzyma....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze Mariela, moj NL to faktcznie aniol.z podziwu wyjsc nie moge.Ani sie z nim poklocic-taki typ, woli sie wyjsc przewietrzyc. ja to strasznie impulsywna jestem, on moje przeciwienstwo.Uspokaja mnie strasznie.No i w ogole jest jaki jest, czyli mnie SZANUJE!!!!!boje sie ze sie znudzi czekaniem...a ja taka durna jestem..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hi:):):) Laski:) , jak humorki:) u mnie bosko. Nikaaa.... zlituj się nad sobą and just do it!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie tez bosko, bo jutro wyjezdzam na weekend doksztalcac sie:)czyli na studia:)i wiadomo z kim:):):)i wlasnie zarobilam duzo kasy na tlumaczeniu dokumentow i jest ok, chociaz przez chwilke:) Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieje się dziewczynki dzieje..... zwłaszcza u Was taka zwykła ja... mam wrażenie, że miałyśmy tego samego nielegalnego ;-) mel... mój mąż w sylswestra zaproponował rozwód a juz na początku (3) stycznia jestem kobieta jego zycia i chce walczyć o małżeństwo - tylko o co jak tamnic niema? Nie wiem jak to się skończy ale chyba jednak tym rozwoadem... Czy wszyscy faceci myślą że jakpowiedza przepraszam albo nagle zrezygnuja z pomysłu drastycznego to kobieta ma się rzucac na szyję.... Katinka ja tez nigdy nie kochałam męża..... znam to uczucie te dylematy to wszystko....... A nielegalny jak usłyszal o ostatnim rozwoju sytuacji to bedaczek wystraszył się i uciekł..... bo co nagle przewiduje nadmiar mojej bliskości czy obawia się, ża natychmiast awansuje na mojego legalnego i ojca dwójki dzieci..... jakie to chore I kara za podwójne życie jest to, że jak sie wali to najczęściej na dwóch frontach........ A takie marzenia coby znalazł sie jakis silny PAn i powiedział Kochanie nie martw sie bęedzie dobrze? nie do zrealizowania w tym świecie wygodnistwa i tchórzostwa........ Nikaaa a jak ten nielegalny to taki anioł? Wątpie - szczerze mówić wątpie w nich wszystkich a to może nie słusznie..... ale ile na tych stronach przelało sie łez, rozgoryczenia, żalu i jak mało tych chwil radosnych było - peni szczęścia iajk krótkie były....... Jak mi jeszcze któryś wyjedzie z bliskościa to skopiejak ogródek!!!!!! Mam dość ich wszystkich.... dobrze, ża mam córki bo syn mógłby mieć trudno teraz ze mną...... I prosze tylko o jedno niech mój nielegalny zamilknie do tego czasu aż będę mogła powiedziec oficjanie..... nic nas nie łączy - z przekonaniem i wiarą. Bo inaczej wróce dotego dup..... a własciwe do uczuć które we mnie wzbudza...... Katinko - przeczytałaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny. Widze ze tutaj to pociag express podwojny wszystko w pedzie zmiany co minuta. NIKA: najgorsze jest to ze nikt nam nie wskaze co mamy robic musimy decydowac same a ja bym chciala inaczej. Z tego co piszesz to ten nielegalny fajny facet jest:))) taki milusi do przytulania. Ile czasu sie znacie? SIA: jakos tak zawsze wychodzi ze faceci nie lubia jak ich sie ignoruje. Mysle ze wczesniej czy pozniej zjawi sie u ciebie bo nie wytrzyma. Kwestia czasu a ty piekniej sobie i rozgladaj sie na boczki coby kogos milego spotkac. BEDZIE DOBRZE. Oj dziewczyny wczoraj 2 godziny gadalam z nielegalnym. Chce sie rozwiesc on, mysli o rodzinie ze mna. A ja sie boje. Tyle razy po dupie dostalam ze nie potrafie uwierzyc ze ktos mnie moze tak kochac. Poza tym boje sie reakcji legalnego bo kiedys mi powiedzial ze jak od niego odejde to mi zycie zniszczy dokumentnie. Czasami chcialabym zeby legalny kogos poznal i sie zakochal na smierc i zycie i zeby sobie w cholere poszedl. Majac 2 dzieci ja nie moge zostac z niczym PRAWDA????? Pozdrawiam was wszystkie cieplutko trzymajcie sie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny. Widze ze tutaj to pociag express podwojny wszystko w pedzie zmiany co minuta. NIKA: najgorsze jest to ze nikt nam nie wskaze co mamy robic musimy decydowac same a ja bym chciala inaczej. Z tego co piszesz to ten nielegalny fajny facet jest:))) taki milusi do przytulania. Ile czasu sie znacie? SIA: jakos tak zawsze wychodzi ze faceci nie lubia jak ich sie ignoruje. Mysle ze wczesniej czy pozniej zjawi sie u ciebie bo nie wytrzyma. Kwestia czasu a ty piekniej sobie i rozgladaj sie na boczki coby kogos milego spotkac. BEDZIE DOBRZE. Oj dziewczyny wczoraj 2 godziny gadalam z nielegalnym. Chce sie rozwiesc on, mysli o rodzinie ze mna. A ja sie boje. Tyle razy po dupie dostalam ze nie potrafie uwierzyc ze ktos mnie moze tak kochac. Poza tym boje sie reakcji legalnego bo kiedys mi powiedzial ze jak od niego odejde to mi zycie zniszczy dokumentnie. Czasami chcialabym zeby legalny kogos poznal i sie zakochal na smierc i zycie i zeby sobie w cholere poszedl. Majac 2 dzieci ja nie moge zostac z niczym PRAWDA????? Pozdrawiam was wszystkie cieplutko trzymajcie sie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tzj ---> :-D No ja to chyba fanclub moich fanclubowiczek założę ;-) :-) kb, już było spuszczanie... ;-) he he... wody w klozecie... szambex też był i wypompował to g... Co byście powiedziały na założenie spółki niespółkującej z nieograniczoną odpowiedzialnością - oczyszczalni ścieków znaczy? :-D Trzeba posprzątać to g... :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
POEZJA teraz dopiero przeczytalam. Wyglada na to ze mamy podobnie bo moj ma okresowe jazdy. Tydzien spokoju i milosci dla zwierzat po czym czepia sie o wszystko i chce sie rozwodzic. I tak o 11 lat, a zaraz bedzie 12 i zaraz bedzie 40 na karku i juz po ukladaniu sobie zycia. Ja mam 2 chlopakow cudownych staram sie wychowywac ich na cieplych kochajacych facetow ale czy z tym chamidlem jakim jest moj legalny mi sie uda to nie wiem. Tak jak pisalam wczesniej ja chce go zostawic ale madrze, bazuje na doswiadczeniu kolezanek, i wcale nie dlatego zeby od razu byc z nielegalnym tylko zeby w koncu pobyc sama. Jak wracam z pracy to nie mam ochoty uslugiwac jakiemus idiocie i byc na kazde skinienie. Ej dzieczyny ciezki nasz los, cosik z amalo tego szczescia a jak przyjdzie to za krotko trwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
POEZJA teraz dopiero przeczytalam. Wyglada na to ze mamy podobnie bo moj ma okresowe jazdy. Tydzien spokoju i milosci dla zwierzat po czym czepia sie o wszystko i chce sie rozwodzic. I tak o 11 lat, a zaraz bedzie 12 i zaraz bedzie 40 na karku i juz po ukladaniu sobie zycia. Ja mam 2 chlopakow cudownych staram sie wychowywac ich na cieplych kochajacych facetow ale czy z tym chamidlem jakim jest moj legalny mi sie uda to nie wiem. Tak jak pisalam wczesniej ja chce go zostawic ale madrze, bazuje na doswiadczeniu kolezanek, i wcale nie dlatego zeby od razu byc z nielegalnym tylko zeby w koncu pobyc sama. Jak wracam z pracy to nie mam ochoty uslugiwac jakiemus idiocie i byc na kazde skinienie. Ej dzieczyny ciezki nasz los, cosik z amalo tego szczescia a jak przyjdzie to za krotko trwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kb, co Ty? prorok jaki, czy co? ;-) Eeee... tam o jednym... o co najmniej dwóch... ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no w sumie racja :) trza posprzątać bałagan po jednym i łapać się za drugiego(dwóch;) ) jakby nam mało było, co ? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tam teraz stawiam na adoratorów... i na Tolka Banana he he... i na gromnicę hi hi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gefira
Jak kolwiek tego nie nazwiecie i siebie nie nazwiecie to brak wam HONORU jakiegokolwiek. Brać sie za cudzego faceta , a szczególnie takiego co to ma żonę ? I piszecie jeszcze o jakiś miłościach. Bzdury istne. A wolnego to nie łaska sobie znaleźc? Głupie kretynki . Wypociłyście sie już nieźle, tyle stron nastrugać . Piszecie coś o tym ,ze jesteście lepsze i takie tam inne. Niby z której strony , buhahaha , jezeli argumentem w tej kwestii jest to tylko ,ze jesteście kochankami a nie zdradzanymi - to marny argument. Ach i właśnie ... uważajcie - bo sie nóżka podwinąć może i nawet nie zauważycie, kiedy wasz facio bedzie ciupciał w inną dziurke - a w wasza juz nibedzie pizdą kochanki tylko zdradzonej. Na szczęście los bywa przewrotny ,a wiec wszystko przed wami :P .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć jtw ... mnie tez lekko zatkało... brakowało tam tylko zdania \'\' ja jestem wartościowym człowiekim i mam swoja godność\'\' .. he, he Jak humorek dzisiaj?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jTW _ ja tez...i nawet zakrztusilam łykiem zielonej herbatki ulubionej :O :P Nikuś - no widzisz..znow poranna awanturka [ niech spada (to w ramach namawiania i kuszenia ;)) Marielko - tzn zrobiłabyś tak jak on nie mowiac o pewnych sprawach, czy tak jak ja dalej w to brnąc? Pogubiłam sie troszkę. JAk Sia? Poezyjko - przeczytam wieczorem dzisiaj dopiero i zaraz dam znać. 🌻 Poza tym totalnie zakrecony i pracowity dzien. Dobrze na razie bez dolow jak na odleglosciowy zwiazek czy jak kto chce uklad. Oby nie zapeszac. Humorek niezly jak u Snieznej! Milky - ja wpisuje sie do fanow, czlonkow i moge nawet za skarbnika robic :) Inki - ODEZWIJ sie co u Ciebie? Miel - podobnie mysle i podobne sytuacje u nas - {cześć] Skarbuszku - dziel się szczęściem! 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sia
czesc moje dobre duszyczki:) Ze mna coraz lepiej..byla mama, uswiadomila mi (przynajmniej sie starala) ,ze to BYL palant.BYlo mi sluchac matki, ktora przewidziala taki dolujacy koniec. Mam dobry dzien.Nie pisal..tylko raz sprawdzilam poczte. Mysle ,ze nie napisze, skoro napisal "zegnaj" to wiadomo co to oznacza. Mam swoja godnosc.Jak mu sie odmieni ..jak przewiduje "taka zwykla ja" to napewno ja juz nie bede czekac.Mysle ,ze juz przestalam czekac na niego z chwila "blyskawicznego" pozegnania. Niech sobie uklada zycie na nowo , moze mu sie uda. Mam zajob w pracy wiec nie mam czasu nawet zbytnio o tym calym syfie myslec(pierwszy raz chwale nawal roboty;)) Wam Kochane zycze samych slonecznych dni, normalnej milosci ...kazda z Was na nia zasluguje. ..kurcze ,ze tez nie ma zadnego innego chlopa na horyzoncie;) Papa Kochane, caluje serdecznie.Bardzo mi pomoglyscie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc Dziewczyny humor niezly...... jakbyscie byly ciekawe co u mnie to juz mowie..... Pan dzwoni po kilka razy dzienie.... zdaje sobie sprawe ze mnie zranil, mowi, ze wie ze nic go nie usprawiedliwia, mowi ze ma wyrzuty sumienia..... i mowi......... ze bedzie o mnie walczyl i robil wszystko, zebym byla z nim szczesliwa co bedzie dalej....zobaczymy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzis jest totalnie przeokropny dzien... czuje sie koszmarnie i chyba pojde spac. mam nadzieje ze chcciaz u Was troche lepiej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzis jest totalnie przeokropny dzien... czuje sie koszmarnie i chyba pojde spac. mam nadzieje ze chcciaz u Was troche lepiej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny, No ale mnie ta GEFIRA-SZMIRA wkurzyla pewnie z forum sposoby zdradzanych zon przyszla pohasac:))) Katinka: czesc, dobrze ze mamy wszystkie wspolne podobne problemy bo juz myslalam ze ja tylko taka porabana. Sniezna: skad ty ten spokoj bierzesz ??? ja probuje przychylnym okiem na legalnego spojrzec i nic. Dzisiaj wyrwalam pare chwil z ukochanym. Bosko bylo po tygodniu niewidzenia. Ale on cudo mowie wam. Ciesze sie chwila tylko ten naburmuszony legalny co w domu czeka mnie do szalu doprowadza. Normalnie mam ochote go w kosmos poslac. Hej nie wiecie skad on sie w moim zyciu wzial??? kurde ja tez nie wiem:) Dobrze ze SIA na nogi stanela i pewnie odeszla. Milej nocki wam zycze wszystkim bo my najlepsze pod sloncem jestesmy!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, dziewczyny.Jade sie dzis doksztalcac z nielegalnym oczywiscie.Ale juz sama nie wiem czego chce.Legalny stal sie nagle czuly i jakos dziwnie walczy o malzenstwo.Wiem ze to tylko chwilowe ale ja juz mysle o tym ze jestem nie w porzadku i ze moze nalezy sprobowac...chore, wiem. Katinka, namawiaj mnie dalej:) Mad, chyba czujesz dokladnie to co ja, tez bym go w kosmos poslala a nie potrafie. jtw, co ty na to ze on walczy??? poezyjko, co tam u Ciebie??? Sniezna, kurcze kobieto podziwiam Cie. Zycze wam milego dnia i pewnie weekendu bo nie iem czy potem bede miala okzaje.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, dziewczyny.Jade sie dzis doksztalcac z nielegalnym oczywiscie.Ale juz sama nie wiem czego chce.Legalny stal sie nagle czuly i jakos dziwnie walczy o malzenstwo.Wiem ze to tylko chwilowe ale ja juz mysle o tym ze jestem nie w porzadku i ze moze nalezy sprobowac...chore, wiem. Katinka, namawiaj mnie dalej:) Mad, chyba czujesz dokladnie to co ja, tez bym go w kosmos poslala a nie potrafie. jtw, co ty na to ze on walczy??? poezyjko, co tam u Ciebie??? Sniezna, kurcze kobieto podziwiam Cie. Zycze wam milego dnia i pewnie weekendu bo nie iem czy potem bede miala okzaje.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) Witam z rana :) Pomimo szarugi i ciemnicy u mnie na Kaszubach :) , mój nastrój -doskonały:). Wczoraj wyproszone spotkanie , ale jakos udało mi się przybyc , sex był . Mój spokój ?? hahaha. Myślę , że jest stąd , że przestałam marzyć , wirzyć , ze będzie inaczej .Najzwyklej w świecie przestałm marzyć o innym , lepszym zyciu . Staram się żyć tu i teraz . Nikaaa ile Ty jesteś po ślubie?? Ja będę teraz miała 10 rocznice -moja mama mi przypomniała:). Życzę miłego dnia i uśmiechu na waszych buziach oraz duzo dystansu po Pań typu GIRA:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×