Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zuzka

jak wierzyc w milosc kochanka?

Polecane posty

Gość do miel
wychodzi na to ż Twemu NL chodzi tylko (przede wszystkim) o sex bo nie ma tego w domu. Sorry, nie chcę Cię obrażać, sama jestem po długim związku z żonatym i nigdy mi nie opowiadał co on z nią robi - wie, że by mnie zranił.Pozdrawaim i życzę dużo siły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do miel
wychodzi na to ż Twemu NL chodzi tylko (przede wszystkim) o sex bo nie ma tego w domu. Sorry, nie chcę Cię obrażać, sama jestem po długim związku z żonatym i nigdy mi nie opowiadał co on z nią robi - wie, że by mnie zranił.Pozdrawaim i życzę dużo siły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zacmilo mnie, naprawde.Zaczynam wierzyc legalnemu w jego przemiane.a przecieztak w gruncie rzeczy wiem ze to niemozliwe.bo jak ktos kto raz mowi ze rozwod i ze nie da sie ze mna nawet porozmawiac ale do rzniecia sie nadaje swietnie, w koncu niezla dupa jestem i ze wiecznie sie czepiam, jak taki ktos teraz moze mnie zapewniac ze mnie kocha i ze to tylko kryzys...a tak sie cieszylam na weekwn z NL a teraz wszystko wzielo w leb...Bede sie zastanawiala co znow moj legalny kombinuje...albo co gorsze, moze faktycznie mysli ze da sie to jeszcze uratowac???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zacmilo mnie na chwile.Przejrzalam komorke legalnego.Byc moze to zle, ale wiem jak jest....Och, ile to on ma kolezanek, ktorym sle slodkich snow na dobranoc...a ja mam wyrzuty sumienia...Moja naiwnosc nie zna granic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikaaa może - i to przez wiele lat. Górka dołek - porozmawiac się nie da - miłość życia, tylko do garów - tylko do milości..... ja tak mam od jakiś 10 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikaaa może - i to przez wiele lat. Górka dołek - porozmawiac się nie da - miłość życia, tylko do garów - tylko do milości..... ja tak mam od jakiś 10 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do miel: no wlasnie nie tylko, my bardzo duzo rozmawiamy, jestesmy bardzo podobni do siebie, ten sam stopien wrazliwosci itp itd. Sex z nim jest obledny nigdy czegos takiego nie przezylam i mysle ze to raczej mi chodzi o seks zwlaszcza ze on jest duzo mlodszy odemnie i tak bardzo naturalny. Jak mezczyzna chce tylko seksu to nie pisze codziennie nie dzwoni co godzina nie mowi ze kocha i teskni co 1,5 minuty. tak mi sie wydaje. Uwielbia we mnie wszystko. On mnie w pelni akceptuje taka jaka jestem a L wiecznie mnie krytykuje. Jak facet chce tylko seksu to dzwoni tylko po to i nie zaglebia sie w dlugie rozmowy o tym jak nam razem bedzie. No ale dzieki za szczera wypowiedz i opinie bede czujna :) Sniezna no co ty zaraz umre ze smiechu:))) to mi humor poprawilas o kurcze zdycham. Jak to dobrze ze my wiemy czego facetom trzeba prawda? A ja przysiegam ze nigdy juz za maz nie wyjde jak w czerwcu zostawie swojego mlotka prostaczka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) , pewnie , gdyby nie my , zony nie miałby prezentów, kwiatów. Męczy mnie nieraz to , jak NL pyta mnie co ma zrobic , jak zonę przeprosić , jak załatwić tą czy inną sprawę. Kiedy mówię , ze żona jest od tego , zawsze słyszę śmiech i lekceważący ton . Czasami chciałbym , aby mój L miał kochankę-dostawałabym prezenty , kwiaty no i mogłabym stroić fochy:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Katinka,wszystko z Tobą ok:) Nie powiem,bo duzo informacji musiałabym ujawnic,a wiesz...Naswietlenie sytuacji trochę tez by wymagało szczerości....Jednak-tak jak mówiłam.Jest dobrze miedzy nami,nie mam mu co wybaczac,zresztą przeprosił,powiedział\"wybacz,jesli poczulas się oszukana\"...Więc co mogę innego zrobic,niz byc dobrej mysli?:) Zresztą,nie czułam sie zbytnio oszukana,tylko zastanowiło mnie,dlaczego powiedział o tym tak późno.Ale jak przemyślałam-zrozumiałam,ze tak samo bym z tym poczekała.No,tyle:):) Więcej się nie tłumacze,bo wszystkiego nie chce powiedziec;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) , pewnie , gdyby nie my , zony nie miałby prezentów, kwiatów. Męczy mnie nieraz to , jak NL pyta mnie co ma zrobic , jak zonę przeprosić , jak załatwić tą czy inną sprawę. Kiedy mówię , ze żona jest od tego , zawsze słyszę śmiech i lekceważący ton . Czasami chciałbym , aby mój L miał kochankę-dostawałabym prezenty , kwiaty no i mogłabym stroić fochy:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JTW trzymam ja przez caly weekend to przynajmniej raczki zajme coby mnie nie kusilo smsa do NL pisac. Jezu SNIEZNA powalasz mnie a tak na marginesie to ta jego zona musi byc bezdennie glupia i tepa, oj sorry ze tak ostro dziewczyny ale pozniej te zony wchodza nam na posta i gromy wala jak same winne. Ja chyba nie mam ochoty ulepszac jego realcji z zona bo po co? Zajrze w weekedn jak L do pracy pojedzie mam nadzieje bo cos go na milosc naszlo moze cos czuje. NIKA jak tam? Pa pa na razie wszystkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JTW trzymam ja przez caly weekend to przynajmniej raczki zajme coby mnie nie kusilo smsa do NL pisac. Jezu SNIEZNA powalasz mnie a tak na marginesie to ta jego zona musi byc bezdennie glupia i tepa, oj sorry ze tak ostro dziewczyny ale pozniej te zony wchodza nam na posta i gromy wala jak same winne. Ja chyba nie mam ochoty ulepszac jego realcji z zona bo po co? Zajrze w weekedn jak L do pracy pojedzie mam nadzieje bo cos go na milosc naszlo moze cos czuje. NIKA jak tam? Pa pa na razie wszystkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to dziewczynki jade, doksztalcac sie:)))W wielu dziedzinach:) Sniezna, powalasz mnie:)Niesamowita jestes...Chcialabym zeby moj L mial kochanke, moze by wiedzial co i jak poezyjko, nie doluj mnie...caly czas w ten sposob???Toz to oszalec mozna:( Miel, moze faktycznie cos czuje.albo mu sie tak wydaje...:)wiesz, faceci sa ogolnie bez jakiejkolwiek intuicji:) pozdrawiam dziewuszki, uszy do gory:) Jtw, milego, miluchnego weekendu....oby byl owocny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Snieżna - to my niedaleko siebie mieszkamy:) Podziwiam Twoją wielkoduszność i chęć naprawy stosunków NL z żoną:) I jeszcze bieliznę wybrałaś... niesamowita jesteś:D Jak mój zapytał jakie perfumy ma kupić swojej dziewczynie zaproponowałam \"Być może\" :P Taka dobra jestem:P :D Ja też jestem za wspólnym spotkaniem. Nawet mój NL już wyraził zgodę:D Miel - żona tego Twojego jest jak z brazylijskiej telenoweli:) Nie dziwię się Twojemu, że znalazł Ciebie. Hotelik lub pensjonacik to faktycznie najlepsze rozwiązanie. W żadnym wypadku nie idź do niego. A jak już to tylko na kawę:) Mój często przychodzi do mnie, jakoś mu to nie przeszkadza:P Nikaaa - Kobieto daj już sobie spokój z legalnym bo inaczej się wykończysz JTW - baw się dobrze:)! Sia - cały czas trzymam za Ciebie kciuki!🌻 gefira - napisz coś jeszcze bo strasznie zabawna jesteś:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) wiem , wiem powiedzmy, że \"wielkoduszna\" . Jest mi NL zwyczajnie żal . Nigdy nie mówiliśmy i nie chcemy rozpadu naszych małżeństw. Rzecz jest w tym , że NL chciałby , aby jego zona była taka jak ja , i on mysli , że może jak bedzie odpwiedni nastrój , to jasnie pani nagle się odmieni i bedzie \"ognistym kociakiem \".......... naiwniak , hahahahahha:):):). Natomiast prawdą jest , że jestem w stanie dużo, bardzo dużo dla NIEGO zrobić , bo jest mi bardzo bliski.Ale jak trzeba potrafie też wsadzić szpilke , tak jak z tą JEJ pracą z polskiego , hahahhahah a, hhmm.. powiem WAM , że sprawiło mi to dużo satysfakcji :):):):). Cóż mój week samotny i cichy.... jak na teraz:). Może w sobotę się zabawię ..... nie wiem . Życzę WAM Kochane , samych boskich , wzniosłych chwil z NL. Moje zaproszenie aktualne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) wiem , wiem powiedzmy, że \"wielkoduszna\" . Jest mi NL zwyczajnie żal . Nigdy nie mówiliśmy i nie chcemy rozpadu naszych małżeństw. Rzecz jest w tym , że NL chciałby , aby jego zona była taka jak ja , i on mysli , że może jak bedzie odpwiedni nastrój , to jasnie pani nagle się odmieni i bedzie \"ognistym kociakiem \".......... naiwniak , hahahahahha:):):). Natomiast prawdą jest , że jestem w stanie dużo, bardzo dużo dla NIEGO zrobić , bo jest mi bardzo bliski.Ale jak trzeba potrafie też wsadzić szpilke , tak jak z tą JEJ pracą z polskiego , hahahhahah a, hhmm.. powiem WAM , że sprawiło mi to dużo satysfakcji :):):):). Cóż mój week samotny i cichy.... jak na teraz:). Może w sobotę się zabawię ..... nie wiem . Życzę WAM Kochane , samych boskich , wzniosłych chwil z NL. Moje zaproszenie aktualne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieczyny dzisiaj powinnam dostac medal no naprawde. Tak mnie korcilo zeby do NL napisac zadzwonic po wczorajszym sotkaniu i rozmowach no ale stwierdzilam ze to on ma gonic kroliczka a kroliczek sp.... NO i efekt byl taki ze wyslal sma po czym probowal zadzwonic a tu cisza bo wylaczylam telefon i na troche poszlam spac hi hi. Dajcie mi jakis medal. NL teraz pewnie cierpi bo ma weekdn z serialem brazylijskim (dobre bo ona nawet imie ma takie durne) i NUDA PANIE NUDA a tu nie waidomo czy kochanka najlepsza pod sloncem sie odezwie czy nie. Tendencyjnie poklocilam sie z L bo wiecznie czegos chce. Zachcialo mu sie teraz rodzinke sklejac po tylu latach upokorzen, kretyn. Dziewczyny a moze na wiosne do SNIEZNEJ pojedziemy mila gromadka??? wszystkie z NL. Oj SNIEZNA ja bym tak nie potrafila np jak sie by NL spytal co kupic zonie to bym powiedziala ROZUM i SZTUKE KOCHANIA :))). NIKA cholera kopnij wreszcie tego L bo oni sie nie zmieniaja tak tylko udawaja zeby wlasne sumienie uspokoic. Poezjo mam wrazenie ze jestes rozgoryczona, smutna? A ja w weekend nadrabiam milosc macierzynska na szczescie L do pracy jedzie. PA PA Bawcie sie dobrze wszystkie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieczyny dzisiaj powinnam dostac medal no naprawde. Tak mnie korcilo zeby do NL napisac zadzwonic po wczorajszym sotkaniu i rozmowach no ale stwierdzilam ze to on ma gonic kroliczka a kroliczek sp.... NO i efekt byl taki ze wyslal sma po czym probowal zadzwonic a tu cisza bo wylaczylam telefon i na troche poszlam spac hi hi. Dajcie mi jakis medal. NL teraz pewnie cierpi bo ma weekdn z serialem brazylijskim (dobre bo ona nawet imie ma takie durne) i NUDA PANIE NUDA a tu nie waidomo czy kochanka najlepsza pod sloncem sie odezwie czy nie. Tendencyjnie poklocilam sie z L bo wiecznie czegos chce. Zachcialo mu sie teraz rodzinke sklejac po tylu latach upokorzen, kretyn. Dziewczyny a moze na wiosne do SNIEZNEJ pojedziemy mila gromadka??? wszystkie z NL. Oj SNIEZNA ja bym tak nie potrafila np jak sie by NL spytal co kupic zonie to bym powiedziala ROZUM i SZTUKE KOCHANIA :))). NIKA cholera kopnij wreszcie tego L bo oni sie nie zmieniaja tak tylko udawaja zeby wlasne sumienie uspokoic. Poezjo mam wrazenie ze jestes rozgoryczona, smutna? A ja w weekend nadrabiam milosc macierzynska na szczescie L do pracy jedzie. PA PA Bawcie sie dobrze wszystkie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\'\' A mówi ona , że nic na świecie nie jest jednoznaczne i, co wiecej, cokolwiek jest i cokolwiek się dzieje, jest podszyte siłą przeciwną, wrogą. Pod pokrywą bycia nicość się czai, a nicość na byciu się unosi; spod chmury zła dobro wygląda, a zło się dobra uczepia i za nim podąża; podobnie jest ze szczerościa i zakłamaniem, komedia i tragedią, wiarą i rozpaczą, tożsamością i przekreceniem, wiosną i jesienią, czwartkiem i piatkiem, cierpieniem i zachwyceniem, snem i światem, tym, co minęło i tym, czego nigdy nie było.\'\' Leszek Kołakowski \'\'O Piesku Przydrożnym Czesława Miłosza\'\'

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wrocilam z doksztalcania sie..pelna wyrzutow sumienia:(ale standardowo poklocilismy sie juz na dzien dobry... jestem totalnie wykonczona, napisze jutro.trzymajcie sie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wrocilam z doksztalcania sie..pelna wyrzutow sumienia:(ale standardowo poklocilismy sie juz na dzien dobry... jestem totalnie wykonczona, napisze jutro.trzymajcie sie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moessha
Wlasnie chyba zostalam kochanka...auuuuuuuu wyc sie chce, jak moglam do tego dopuscic?? Zeby nie bylo tk dobrze jeszce..ale bylo, bylo swietnie, od razu lepiej sie czuje, jednak w glowie metlik, MORALNIAK......Mowi ze sie rozwiedzie, hahhaha czyz nie kazdy tak mowi?? Jutro bedzie nowy dzien..praca, obowiazki..moze zapome, oczywiscie do nastepnego telefonu...paranoja..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JTW - super , tylko pozazdrościć:):):):) NIKAAA , biedactwo , jestes w sieci , nie wiesz czego chcesz i co zrobic . A ja w ten \"boski\" poniedziałkowy ranek , pełna optymizmu , humoru i radośći , czego i WAM życzę :):):):):):):):):):):):):):):):):):):). Moessha - witaj na pokładzie :):):):). Miel jak week??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jiw, bingo. ... i jeszcze między niebem a piekłem... miel, a no nuda, nuda... Patrzę, patrzę na to... No i aż mi się chce wyjść z... kina proszę pana... I wychodzę... No i panie i kto za to płaci? Pan płaci... Pani płaci... My płacimy... To są nasze pieniądze proszę pana... Społeczeństwo. ... Społeczeństwo proszę pana... No normalnie. Masz medal ;-) Tylko pamiętaj o wszystkich stronach medalu. :-) katinka, jesteś zapisana. do fanclubu. Nie będziesz skarbnikiem. Skarbnicą będziesz... radości katinkowej. :-) Witam wszystkie, które wróciły z nieba, piekła... albo właśnie wdepnęły w piekło-niebo-piekło-niebo... Ech... Nie ma to jak nasz vanishowy czyściec. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie kobietki :) dawno mnie z wami nie było...u mnie masa pracy, ale zaglądam czytam...staram się być w miarę możliwości! skarbuszku cześć, masz [kwiat} a gdzie inki?poezja, katinka? zyjecie??? pozdrawiam i zyczę miłego dnia! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×