Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość aga 27

Maść czy krem Bepanthen?

Polecane posty

Gość aga 27

Dziewczyny naczytałam się o tym, że na popękane brodawki dobrze robi maśćkrem Bepanthen. Niektóre z Was piszą -maść, inne -krem. Co kupić, czy istnieje jakaś różnica między powyższymi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tonia
balsam Bepanthen jest naprawde rewelacyjny!Ja uzywam go do skory mojej stokrotki bo sie jej na twarzy luszczyla efekt odrazu .Masc chyba bedzie lepsza bo balsam jest raczej wodnisty .masc gestrza jest polecam moeasz stosowac na wszystko u baby wlacznie z odparzona pupa!pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tonia
balsam Bepanthen jest naprawde rewelacyjny!Ja uzywam go do skory mojej stokrotki bo sie jej na twarzy luszczyla efekt odrazu .Masc chyba bedzie lepsza bo balsam jest raczej wodnisty .masc gestrza jest polecam moeasz stosowac na wszystko u baby wlacznie z odparzona pupa!pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga27
Dzięki toniu!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emka28
oczywiscie masc kochana bo krem jest wodnisty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A mnie
najbardziej pomoglo smarowanie pokarmem. Nawet szybciej sie goilo niz po masci. No i przykladanie lodu na piersi, a dodam, ze syn odgryzl mi kawalek sutka. Obylo sie dzieki Bogu bez antybiotykow. Naprawde po samrowaniu pokarmem odczulam ulge. Tylko ze zostala mi blizna po odgryzieniu przez mojego wampirka :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×