Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gabbi

do dziewczyn ktore braly Cilest!! pomozcie!

Polecane posty

Gość gabbi

koncze wlsanie drugie opakowanie cilestu i nie moge pochamowac apetytu, nigdy wczesniej tak nie mialam przy 1 opakowaniu wogole nie mialam ochoty na jedzenie a teraz to normalnie tragedia! czy wy tez tak mialyscie i czy to uczucie przejdzie? prosze napiszcie!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość k2
Cilest biorę od 10 lat z trzyletnią przerwą na urodzenie dwójki dzieci i ch wykarmienie. Nigdy nie miałam kłopotów z nadmiernym apetytem. Wydaje mi się, że to ci przejdzie. Albo nie jest związane z Cilestem. Po przerwie biorę go już czwarty rok i naprawdę nie mam zastrzeżeń. pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość coetze
przeciez to zalezy od organizmu niekiedy kobitki maja wieksze laknienie po diane 35 albo harmonecie a po cilescie nie, to zalezy jak TY reagujesz na lek a nie jak inne, byc moze apetyt po tych tabletkach zmiejszy sie po 3 opakowaniu ale moze byc tak ze nie wtedy proponuje zmiane tabletek, ja osobiscie biore cilest wiele lat i schudlam a nie przytylam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja po cilescie czułam się OKROPNIE! brałam g o6 miesięcy, bo moja ex p. doktor uparła się, że mi ich nie zmieni (już wiem dlaczego ciche umowy z firmami):( Przytyłam chyba z 10kg, bo miałam niepohamowany apetyt, piersi mi napuchły i były całe obolałe. Teraz biorę Microgynon21 i jest ok. Wszystko zależy od osoby, jeśli masz taki apetyt to sądze, że on nie przejdzie. Idź do lekarza i powiedz co się dzieje. Powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Perfect Woman
Ja skonczylam wlasnie pierwsze opakowanie. Po raz pierwszy w zyciu biore tabletki. Chcialabym przytyc, niepowiem....jestem szczuplutka, zgrabna, ale pare kilu tu i ówdzie przydaloby sie... Jednak strasznie bola mnie piersi. To dopiero 1wsze opakowanie. Czuje ze sa troszke wieksze...Czy powieksza sie jeszcze?? Pozdrawiam serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ci
ja bralam przez 4 lata i nic mi nie dolegalo, nie przytylam nawet grama, a szkoda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oleksandra20
posiadam do sprzedania 2 listki cilestu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×