Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość chce schudnac

zapraszam wszystkie dziewczyny ktore schudly

Polecane posty

krupciu a comyślisz w takim razie o DSB, zdecydowałaś się już? przeczytałaś książkę? ja też ma zamiar zacząć od początku więc może zaczniemyrazem?? pomyśl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie 🌻 Ja już sobie spokojnie czekam na tą datę żeby wystartować. Staram się na razie dietę zgodną z grupą krwi. Dziś mi się udało cały dzień. Ale siedzę sobie, odpoczywam , bylam w pracy 1,5 g. Troszkę posprzątałam..... Taki dosyć fajny, spokojny dzień. :) Trzymajcie się ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kochane! Chce zaczac diete kopenhaska tylko jeszcze nie wiem czy od jutra czy dopiero po tlustym czwartku :P Kurcze chyba pora, jak nie teraz to nigdy, choc powiem Wam ze sie obawiam bo przeciez na DSB nie wytrzymalam a ta jest jeszcze surowsza... Buziaki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sol23
hey własnie mija tydzień mojej diety. oczywiśxcie kopenhaskiej schudłam przez ten tydzień 3,5 kg i mam nadzieję że jescze więcej schudnę. ale musze powiedziec że jest mi straaaaaaaasznie ciężko!!! na samą myśl o jakims "normalnym" jedzonku ślinka mi cieknie z ust:-) marze o pierogach, kopytkach, schabowym, makaronie z super sosem alfredo, lasagne własnego wyrobu, o Kinder Bueno, i o wszystkich super mega smacznbych rzeczach których nie moge jeść:-) powoli zaczynam wariowac :-) na szpinak już patrzeć nie mogę i na piersi z kurczaka! ok, ale mam nadziję ze dam radę do końca i napiszę ile schudłam:-) papapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sol23--> gratuluje po 1 wytrwalosci :) A tam chyba nic nie pisze o kurczaku, zamienilas go na kurczaka tak mozna? Nie cierpie szpinaku moge go sobie odpuscic bo nie przelkne normalnie...? Buziaki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny a więc kolejne podejscie, mam nadzieję, że tym razem dotrwam do upragnionej wagi 61 kg. DSB w natarciu od dzisiaj, a przy okazji w ramach posu zrezygnuję także z mięska (mam nadzieję). I cały czas staram się rzucić te papierochy ale coś marnie mi to wychodzi. Może tym razem. pozdrawiam gorąco i będę się częściej meldować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej witajcie ja juz po diecie ksiezycowej.....schudlam 1 kg] ale coś slaba sie czuje nawet gorzej niz po kopenhaskiej.Ja taka -ogólnie mam problem z niskim ciśnieniem. CZuje się slaba bardzo.Moje ciśnienie to wczoraj 85/60....nie wiem czy to wina diety czy ciśnienia? pozdrawiam serecznie wszystkie dizewczyny i trzymam kciuki .....kopenhaska jest dobra bo skurcza zolądek......chyba tylko to. Nic nie jest skuteczne jak bedziemy znowu opychac się niestety. ja teraz 58 kg. 🌼 ❤️ pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej witajcie ja juz po diecie ksiezycowej.....schudlam 1 kg] ale coś slaba sie czuje nawet gorzej niz po kopenhaskiej.Ja taka -ogólnie mam problem z niskim ciśnieniem. CZuje się slaba bardzo.Moje ciśnienie to wczoraj 85/60....nie wiem czy to wina diety czy ciśnienia? pozdrawiam serecznie wszystkie dizewczyny i trzymam kciuki .....kopenhaska jest dobra bo skurcza zolądek......chyba tylko to. Nic nie jest skuteczne jak bedziemy znowu opychac się niestety. ja teraz 58 kg. 🌼 ❤️ pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! No i minal 1 dzien kopenhaskiej i musze przyznac ze nie jestem wogole glodna, a na DSB bylam, co moze wydawac sie lekko paradoksalne... Wypilam rano kawke, potem zjadla 2 jaja, a przed chwilka piersc z kurczaka i salate z cytryna i oliwa. Co prawda powinien byc dzis befsztyk, ale akurat mama ugotowala, wiec musialam zjesc, Stwirdzam jednak, ze mama zamiana i to 1 dzien nie stwarza az takiej roznicy, dalej sie juz bede trzymac. Gorzej jakbym zastapila befsztyka czekolada I to bylby koniec jedzenia na dzis, jutro lepiej bo jest jogurcik :) Teraz popilam czerwona herbate bo na forum sportowym pisalo ze nie ma przeciwwskazan. Wiecie co jest najgorsze? W srode przylatuje z Anglii moj brat i mama piecze mu sernik, robi salatke, truskawki i inne pysznosci no i ten cholerny tlusty czwartek...a ja bede mogla tylko patrzec...Oh musze wytrzymac! DZIECZYNY PROSZE O JAKIES SLOWA OTUCHY, MOTYWACJE... Buziaki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:) avena brawo!:) Dzis jechalam na rowerku 1h:) Nie stosuje jeszcze diety SB,ale ograniczylam jedzenie 1200kcal Ostatnie dni mialam straszna chec na jedzenie,rozepchalam zoladek avena ja tez zaczelam od dzis odchudzanie. Zobaczymy jak na pojdzie:) Pozdrawiam wszystkich:)🌼❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie 🌻 Ciesze się, że tu zaglądacie Dotta ❤️ Amber :D Krupcia 🌻 Avena 😘 Sol23 :) Nasz topik powinien nazywać się dieta kopenhaska. Co jakiś czas ktoś próbuje...... I to z bardzo różnym skutkiem :) U mnie ok. Jem za wiele cały czas. :O Ale już niedługo.... W pracy już troszkę lepiej, choc sama nie wiem czy to pozory, czy na serio.......... Ale mniejsza z tym . W końcu chodzę tam tylko do pracy, a normalne życie mam w domu. I ludzi którym moge ufać też mam w domciu. :) pozdro dla was!! ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najgorzej jak ktos szuka cudow, u mnie byla babka (pisalam u mnie \"w odcinkach\" na temacie nie wiem czy tu), ktora najpierw zanudzala mnie co robic, potem klamala, ze ksiazki nie ma, pozniej, ze to nie dieta dla niej bo to Kwasniewski (zajob! od razu jej powiedzialam, ze wcale nie czytala) pozniej sie przyznala, ze zamierza kupic, pozniej latala z ksiazka i pytala o wszystko, potem znikla, z tego co pamietam to byla 3 dni na diecie i panikowala, ze nie schudla, a dzis przyszla, ze jej znajomy jest na super diecie: oczyszczasz sie przez 2 tygodnie, a potem przez dwa lata jesz co chcesz i ile chcesz i nie tyjesz ale mozna stosowac raz na dwa lata. Spojrzalam na nia jak na wariata i spytalam czy on naprawde gubi nadmiar wagi przez dwa tygodnie a potem je ile chce, tlusto slodko itd a ta, ze tak i ze... dala mu ta ksiazke ode mnie aby sie wypowiedzial o co tym sadzi... O Boze! Po coz mi ta baba zawracala glowe??? Wiedzialam, ze nie schudnie i nie bedzie kontynuowac juz po tym, jak po 3 dniach zaczela jeczec ze nei dziala... Xenia, ja tak sobie pomyslalam, ze przeczytasz Ksiazke South Beach i polaczysz ze swoja dieta grupy krwi to moze latwiej i przyjemniej ci pojdzie? Poeksperymentujesz? Krupcia, ale ci zazdroszcze, jakos nie moge sie zmusic do cwiczen, rowerek - prezent swiateczny stoi i sie kurzy. A przydaloby sie troche wiecej kondycji i miesni...bleee Liczenie kalorii wydaje mi sie straszne, pewnie nigdy nei sprobuje. Ale kazdy woli co innego. Trzy osoby namowione przeze mnie ostatnio sa na jakims 3 tygodniu i kazdy o okolo 8kg mniejszy :-D i nachwalic sie nie moga! Dwie dziewczyny zaczely (na wakacje biora slub) i po tygodniu widza roznice w ciuchach ale sie jeszcze nie wazyly.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pozdrawmiam was mocno i ściskam ❤️. trzymajcie się, ja tym razem się zawzięłam i mam zamiar dotrwać do mojej wymarzonej wagi. jestem pełna optymizmu i radosna a to chyba ważne w odchudzaniu. dsb jest świetna, nie chodzę głodna i wcinam pyszne, zdrowe rzeczy papapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzis 3 dzien, w sumie to sie czuje calkiem niezle, tylko ciagle mysle o serniku...oj wariuje...i mysle czy nie przestac na ten jutrzejszy tlusty czwartek a potem od poniedzialku znowu...tylko po co ja sie meczylam te 3 dni w takim razie? :( Dziewczyny powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:) Opowiem wam jak to jest z rowerkiem. Jezdze od 2003 r z przerwami szczegolnie ostatnio bo az 2 tyg a tak to codziennie,powiem wam co daje rowerek wiec ma sie zupelnie inny ksztalt posladkow robia sie twarde jak skala i nogi tez szczegolnie uda:) na brzuch moze tez cos tam dziala ale niestety ja niewiele zauwazylam,tzn w porownaniu do posladkow i uda to mam brzuszek flakowaty.. Zachecam was do rowerka nie potrzebny skalpel zeby ladny tyleczek miec Pozdrawiam wszystkich❤️🌼 diety ciag dalszy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, miłego dnia :) Avena - jeszcze się najesz w Swoim życiu słodkości, szkoda teraz zaprzepaścić to co już osiągnęłaś. nie załamuj się, nie rezygnuj, zajmij się czymś. Kto powidział, że dziś trzeba się opychać słodkościami? nikt nie każe!! a poączki w tłusty czwartek są ochydne bo robione w duuużych ilościach i na niedobrym tłuszczu. nieprzykładają się poprostu bo ludzie i tak kupią. pomyśl, że wolisz lepsze pączki i poczekasz. dotta, krupcia, xenia, amber - 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sol23
hey wszystkim avena w swojej diecie co nzalazłam mam napisane piersi z kurczaka... tak więc się do tej diety stosuję a tak wogóle dziś już jest 11 dzień mojej diety i schudłam 6 kg!!:-) powinnam napisać parę informacji o sobie już na początku, jakos nie napisałam więc zrobie to teraz. tak więc- mam 168 cm i ważyłam zawsze 66-68 kg, wszyscy zawsze byli w szoku ze tak dużo bo wyglądałam normalnie ( no mój idaeł to 65 kg)ale chyba jestem "grubokoścista". kiedyś postanowiłam się odchudzac jak przytyłam do 71 kg i w ciągu miesiąca jadłam tylko 1 zupkę w proszku i schudłam 9 kg, i po jakoś ponad roku wróciłam do normalnej wagi czyli 66-68 kg. ale w lipcu zeszłego roku wyjeżdzałam do stanów na program Work and travel i byłam tam 3,5 miesiąca, przytyłam tam 5 kg ( amerykańskie jedzenie to coś strasznego, nie dziwię się że tam epidemią jest otyłość- na obiad frytki, cheesburgery, pizza, chipsy, zapiekanki wszelkiego rodzaju ociekające tłuszczem i serem itp itd..ech...) wróciłam w połowie października, pojadłam super naszego najlepszego jedzonka i znów 2 kg do przodu a potem rzuciłam po 8 latach palenie i następne 3 kg.... tak więc moja waga przed odchudzaniem wyniosła... 77 kg!!!!!!!!!!!! no ale teraz waże 70 kg i wyglądam normalnie:-) no jescze 2 kg do tyłu i będzie ok. :-) ( już kupiłam składniki na lasagne:-) po diecie 2 dni luzu i potem następna mniej drastyczna moja kuzynka tez jest na kopenhaskiej i schudła 4 kg w 11 dni. ok życzę wszystkim powodzenia i wracam do pracy:-) papatki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TABELA
________________________________________________________ TUTAJ ZNAJDZIESZ WSZELKIE MOZLIWE INFORMACJE O SOUTH BEACH DIET - JESLI POTRZEBUJESZ: http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=1333248&id_f=12 _________________________________________________________ Ktoras zajrzala aby sie rozchmurzyc? http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=876887&start=180 _________________________________________________________ A tutaj co jedza inni i tez mozesz zapisywac by widziec czarno na bialym http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=1148826&start=360 _________________________________________________________ DLA WSZYSTKICH, KTORZY NIE WIERZA W SIEBIE I BRAK IM MOTYWACJI! Linki mam od Niuni S z innego tematu, to sa dziewczyny na diecie Montignaca: http://www.niedzwiedziczka.dietazuzla.pl/ http://www.sopelek.dietazuzla.pl/ http://www.joannaitr.dietazuzla.pl/ http://www.javona.dietazuzla.pl/ http://www.angela-rt.dietazuzla.pl/ http://www.maggie.dietazuzla.pl/ http://www.ziuta.dietazuzla.pl/ ************************************************************************************ Nick +..........Wzrost....Waga przed....Waga teraz..Krew..Miejsce Data rozpoczecia diety ************************************************************************************ Amberangelic......176........80.90..............67.80...B Rh+....USA 13.06.2004 (7-8kg) SBD 26.10.2004 Lulu81................174.......86....................66.5.......B Rh+..Olsztyn styczen 2004 Karmelka............170...............?..............65 19 sierpien 2004 Xenia32...............168.......73.70.............65.9.......0+.......Szczecin styczen 2003 Navijka................167........70.................52.5....ARh- 1999 Dotta..................165.........61.................57 sierpien 2004 Leelou................165..........84..................57 2000 Avena..................163.........60..................60 Listopad 2004 Maja...................164.........62...................50....0Rh+......Lodz sierpien 2004 Krupcia...............160..........93...................83.70....A1Rh- 2003 AlicjazKC............160...........60...................50 lipiec 2004 Miau......................?.............?....................?........?.....Opole ? Sasiadka...............168.......115.................90.......0Rh+...Poznan ? ************************************************************************************

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mała zmianka ________________________________________________________ TUTAJ ZNAJDZIESZ WSZELKIE MOZLIWE INFORMACJE O SOUTH BEACH DIET - JESLI POTRZEBUJESZ: http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=1333248&id_f=12 _________________________________________________________ Ktoras zajrzala aby sie rozchmurzyc? http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=876887&start=180 _________________________________________________________ A tutaj co jedza inni i tez mozesz zapisywac by widziec czarno na bialym http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=1148826&start=360 _________________________________________________________ DLA WSZYSTKICH, KTORZY NIE WIERZA W SIEBIE I BRAK IM MOTYWACJI! Linki mam od Niuni S z innego tematu, to sa dziewczyny na diecie Montignaca: http://www.niedzwiedziczka.dietazuzla.pl/ http://www.sopelek.dietazuzla.pl/ http://www.joannaitr.dietazuzla.pl/ http://www.javona.dietazuzla.pl/ http://www.angela-rt.dietazuzla.pl/ http://www.maggie.dietazuzla.pl/ http://www.ziuta.dietazuzla.pl/ ************************************************************************************ Nick +..........Wzrost....Waga przed....Waga teraz..Krew..Miejsce Data rozpoczecia diety ************************************************************************************ Amberangelic......176........80.90..............67.80...B Rh+....USA 13.06.2004 (7-8kg) SBD 26.10.2004 Lulu81................174.......86....................66.......B Rh+..Olsztyn styczen 2004 Karmelka............170...............?..............65 19 sierpien 2004 Xenia32...............168.......73.70.............65.9.......0+.......Szczecin styczen 2003 Navijka................167........70.................52.5....ARh- 1999 Dotta..................165.........61.................57 sierpien 2004 Leelou................165..........84..................57 2000 Avena..................163.........60..................60 Listopad 2004 Maja...................164.........62...................50....0Rh+......Lodz sierpien 2004 Krupcia...............160..........93...................83.70....A1Rh- 2003 AlicjazKC............160...........60...................50 lipiec 2004 Miau......................?.............?....................?........?.....Opole ? Sasiadka...............168.......115.................90.......0Rh+...Poznan ? ************************************************************************************

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie 🌻 Podziwiam bardzo wytrwale dziewczyny!!!! Naprawdę Wam zazdroszczę sukcesów i zawziętości w odchudzaniu. Też niedługo się biorę!!! :) Amber - myślałam już o tym co piszesz. Czytalam gdzieś o DSB i zauważyłam, że ma bardzo podobne zalecenia jak Atkins. Tak mi się wydawało. :) Krupciu - jeszcze nie mam rowerka, ale fajnie o nim piszesz. Ciągle sobie obiecuję, że kupię na raty. Jak się trafi okazja to pewnie to zrobię. Sol23 - a to widzę, że chyba jesteśmy podobne wymiarowo. Też mam 168 cm i średnia waga 64-68 kg. Teraz niestety w tej górnej granicy. :O Avena - trzymaj się bo warto, naprawdę!!! :D Lulu - fajnie, że dietka Ci pasuje. To dobrze coś robić z sensem i zadowoleniem. Ja niestety jadłam dziś te cholerne!!! pączki. Nigdy nie jadam bo nie przepadam, ale dziś dałam sobie fory. Nawet nie powiem ile bo mi wstyd. :O Jutro będę sie bała wagi. Trzymajcie się ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja - 2 paczki z budyniem i truskawkami, zmusily mnie dziewczyny w polonijnym sklepie twierdzac ze nie jesc to grzech :-P Xenia, South Beach jest dla zdrowia, Atkins osobiscie uwazam, ze przesada znam ludzi ktorym zaczelo duzo rzeczy (watroba, nerki) wysiadac przy stosowaniu. Mnie sie menu nie podoba, w South Beach duzo ryb, owocow, warzyw - pyszne. Ja nie chcesz kupywac ksiazki to moze masz mozliwosc skads wypozyczyc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tesknilyscie chociaz troche za mna?:) U mnie mase prace, problemow ze zdrowiem...odchudzanie mi nei w glowie...i w obliczu tego wszystkiego, to utrata kilogramow wydaje mi sie najlatwiejsza rzecza na swiecie... Ściskam cieplutko....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alicjo pewnie ze Cie pamietam slonko moje co z toba? ❤️❤️❤️ Zmartwilas mnie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie 🌻 Alusia - ja też pamiętam! :D Co z Tobą??? ❤️ Może można jakoś Ci pomóc??? Krupciu ❤️ Amber ❤️ poczytam troszke w necie. Trzymajcie się. ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Musze sie wam zwierzyc Trafnie amberangelic napisala o odchudzaniu...niestety jak juz wczesniej pisalam tak wlasnie postepowalam Najpierw scisla dieta nieraz nie jadlam do 15 potem cos przegryzlam i cieszylam sie ze na noc nie jadlam:( tak wyczymywalam pare dni,przy czym sie zle czulam,cos sie nie ukladalo po mojej mysli ,przerywalam diete i sie napychalam :( pPodawalam wam wage i owszem ale z tych dni kiedy sie odchudzalam wtedy zawsze woda pierwsza schodzila:( Potem bylo tak ze po paru dniech bez diety niby waga stala w miejscu,ale jeden dzien wystarczyl zeby przelom byl z waga i skakala o 2-3 kg w przod:( Dziewczyny zagubilam sie totalnie z moim odchudzaniem doszlo do tehgo ze mieszam kilka diet:( Nie umiem wybrac:( Mam ksiazke o S B ale piuerwsza faza jest dla mnie ciezka:( malo jedzenia jak dla mnie:( Zaczelam ja i niestety wieczorem pekalam na nastepny dzien to samo i znow nie wytrzymalam:( Jest zle... Jak zakladalam topik wazylam 81kg potem 83kg po skakaniu z diety na diete dzis waze ...88.300:( Zamiast pokazac jak sie odchudzac ...pokazalam jak przytyc:( Kiedys wazylam 93kg i boje sie ze wracam do tamtej wagi:( Jedyne co mi zostalo to to ze cwicze,ale poza cwiczeniem mam mniej ruchu w domu wiecej przesiaduje niz sie ruszam,znow ciuszki ciasne:( Nazalilam sie wam ,ale musialam to wszystko powiedziec Pozdrawiam wszystkich goraco zycze milej niedzieli❤️ 🌼🌼🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fredi kruger
czesc dziewczyny, a slyszalysccie moze cos o diecie koktajlowej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fredi kruger
halo dziewczyny prosze o rade wlasnie zamierzam sie dzieki tej wspanialej diecie odchudzic !!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justynam3
Witam! Ja nie jestem zwolennikiem krotkich diet...skoncetrowanych na jednym rodzaju produktow...wydaje mi sie ze na dluzsza mete nie sa skuteczne....ewentualnie mozna od takiej zaczac...a potem przejsc na inna diete...poniewaz po przejsciu do poprzedniego sposobu zywienia nie ma szans aby nie przytyc Ja goraco polecam dietke SDB...dla mnie jest to sposob na zdrowe, szczuple zycie...( z naprawde niewielka iloscia wyrzeczen...wystarczy sie tylko wdrozyc...poczatki sa trudne- jak zawsze zreszta...potem juz sama przyjemnosc) Jestem na tej diecie od 5 miesiecy...nie mam raczej sklonnosci do tycia...chociaz zbiegiem czasu troszke sie nazbieralo...Wazylam 62 kg przy 169 cm...teraz 56...chcialabym jeszcze troszke zgubic...ale zobaczymy co z tego wyjdzie... Poza tym duzo cwicze :-) Pozdrawiam i zycze samym sukcesow Justyna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fredi kruger
Justyna a co to za dieta SDB?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×