Skocz do zawarto艣ci
Szukaj w
  • Wi臋cej opcji...
Znajd藕 wyniki, kt贸re zawieraj膮...
Szukaj wynik贸w w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie mo偶na dodawa膰 nowych odpowiedzi.

Go艣膰 chce schudnac

zapraszam wszystkie dziewczyny ktore schudly

Polecane posty

馃尰Kofeina w kawie wzmaga apetyt dlatego polega sie przechodzacym na diete pic bezkofeinowa. Tak jest w pierwszej fazie South Beach Diet, ja pilam nadal normalna i w niczym mi to nie szkodzilo. W ogole od kiedy przeszlam na diete to pije tylko dwie kawy dziennie, zalezy od jedzenia - jest i takie po ktorym czujesz sie ociezala, chce ci sie spac (to szczegolnie pelne weglowodanow, cukrow i skrobi) dlatego sie po kawe czesciej siega. 馃尰N_, tutaj masz super artykul o yo-yo i jak to dziala: http://www.twojadieta.pl/artykul.php?grupa=2&link=96 Ja po prostu jestem zadowolona, ze przestalam bac sie jesc - bo wiem co jesc :-D

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Witaj n:)) xeniu:) amerangelic:) Norka:) Jak fajnie ze jest nas wiecej :) Diety ciag dalszy:) Zaraz ide na rowerek,potem wielkie sprzatanko:) Dziekuje ze mnie dopingujecie :) Sciskam was goraco鉂わ笍

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
...hmmm daje do myslenia...ale ja w艂asnie tak postanowi艂am zrobic, najpierw odchudzic sie na gwa艂t a pozniej potraktowac sie jakas dieta zeby utrzymac efekty...jak narazie mozecie mi pogratulowa膰 nie zezar艂am nic od wczoraj godz 15 :-) - co z tego ze wiekszosc to byla noc ;-P - jakos sie trzeba motywowa膰 ;-P. Jak narazie nie jestem g艂odna...jutro zajdzie do mnie moj mezczyzna wiec licze na to ze jak zajme sie sprzataniem i \"szykowaniem\" to zapomne o jedzeniu :-) A po tych 7-9 dniach (kt贸re mam nadzieje wytrzyma膰) przejde na soczki pozniej na wazywka i owoce a pozniej chcialabym sprubowa膰 takiej diety kt贸ra znalaz艂am w艂asnie gdzies na forum. Podobno fajna i wcale nie az tak rygorystyczna: Dieta New Mayo Clinic (w 2,5 miesi膮ca stracisz 20 kg) 艢niadanie: 1/2 grejpfruta lub soku(nies艂odzonego 1/2 szklanki) 2 jajka — w dowolnej formie 2 plasterki bekonu Obiad: 1/2 grejpfruta lub soku nies艂odzonego sa艂ata ( dowolny dresing) mi臋so — w dowolnej formie,dowolna ilo艣膰 Kolacja: 1/4 grejpfruta lub sokNies艂odzony mi臋so, w dowolnej formie,dowolna ilo艣膰(mo偶e by膰 ryba w zamian) warzywa, dowolne zielone lub czerwone ( przygotowane z mas艂em z dowolnymi przyprawami) Przed snem: Szklanka soku pomidorowego lub chudego mleka Mo偶na u偶ywa膰: s贸l pieprz, dowolne przyprawy, tabasco Wa偶ne: Stosuj diet臋 przez 12 dni , przerwij na 2dni.Wtedy mo偶esz je艣膰 wszystko. Dieta jest zalecana pacjentom, kt贸rzy musz膮 szybko zredukowa膰 wag臋 cia艂a przed operacj膮 wszczepienia by-pass贸w Wskaz贸wki: 1.Podczas ka偶dego posi艂ku mozesz je艣c do syta 2.nie rezygnuj z bekonu na 艣niadanie i z sa艂aty , w tej kombinacji t艂uszcz jest szybciej spalany 3.grejpfrut jest wa偶ny-dzia艂a jako katalizator uruchamiaj膮cy proces spalania t艂uszczu 4.zredukuj kaw臋 , zaburza r贸wnowag臋 insulinow膮 , max.3 fili偶anki dziennie 5.nie jedz pomi臋dzy posi艂kami ,je艣li stosujesz si臋 do wskaza艅 , nie powinienes byc g艂odny 6.nie jedz deser贸w , chleba,bia艂ych warzyw i s艂odkich ziemniak贸w,mo偶esz za to podwoi膰 lub potroic mi臋so , sa艂at臋 , warzywa.Jedz tyle ile chcesz, czym wi臋cej jesz w prawid艂owej kombinacji potraw,tym wi臋cej chudniesz 7.nie jedz owoc贸w UWAGI: 1.Dieta ca艂kowicie eliminuje cukier i skrobi臋 , kt贸re formuj膮 t艂uszcz.T艂uszcz nie formuje t艂uszczu,lecz pomaga spalaniu , mo偶esz stosowa膰 obficie mas艂o do warzyw. 2.Mo偶esz stracic 4kg w ciagu 10dni.Nie b臋dzie utraty wagi przez pierwsze 4 dni , ale stracisz 2 kg piatego dnia.Nastepnie stracisz ok 3/4 kg co 2 dni,dop贸ki nie osi膮gniesz zamierzonej wagi 3.wszystkie napoje maj膮 by膰 dietetyczne i bezkofeinowe 4.nie jedz bia艂ej cebuli,ziemniak贸w i selera 5.mo偶esz je艣膰 czerwon膮 cebul臋 , broku艂y , sa艂ate , pomidory,papryk臋 , zielon膮 cebul臋 , og贸rki,rzodkiewk臋,szpinak,marchewk臋,zielona fasole 6.pij du偶o wody

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Witam wszystkich Cz艂owiek ma dzie艅 wolny planuj od rana 膰wiczenia a tu maszyna odm贸wi艂a wsp贸艂pracy 馃槶 n_艜 picie du偶ej ilo艣ci wody powoduje oczyszczenie organizmu z toksyn, nie jest to 偶adna dieta co kolwiek po tym czasie wsadzisz do ust utyjesz. Proponuje aby艣 zacz臋艂a od dzi艣 czy od jutra jak膮艣 diet臋 i skupi艂a si臋 na tym. Organizmu nie oszukasz. Jestem z wami dziewczyny:)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Witam wszystkich Cz艂owiek ma dzie艅 wolny planuj od rana 膰wiczenia a tu maszyna odm贸wi艂a wsp贸艂pracy 馃槶 n_艜 picie du偶ej ilo艣ci wody powoduje oczyszczenie organizmu z toksyn, nie jest to 偶adna dieta co kolwiek po tym czasie wsadzisz do ust utyjesz. Proponuje aby艣 zacz臋艂a od dzi艣 czy od jutra jak膮艣 diet臋 i skupi艂a si臋 na tym. Organizmu nie oszukasz. Jestem z wami dziewczyny:)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
moze i nie dieta ale jest swietna. Nie wzie艂am nic do ust juz 24 godziny...i czuje sie swietnie :-) tak...jakos...hmmm...lekko :-) do tego wcale nie jestem g艂odna, zreszta tak jak napisa艂am po 7 dniach zaczynam powolutku wracac do jedzenia ale od razu wchodzac w diete. Chce sobie poprostu 偶o艂膮dek troche skurczyc zeby nie miec takiego 艂aknienia jak mialam...po za tym 膰wicze cwicze i cwicze...moze jakos sie uda...a nawet jesli potem przytyje to moge sprubowa膰 czegos innego, zycie jest d艂ugie mozna wielu rzeczy probowa膰 :-)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
馃尰A ja polecam South Beach Diet, w pierwszej oczyszczajacej fazie mozna zgubic do 6kg (tak pisze ksiazka) a znam osoby, ktore zgubily do 8 - zalezy od wagi i tego co sie wczesniej jadlo. Druga faza to wolniejsze chudniecie - zdrowsze od pol do 1kg tygodniowo. Jak kogos ciekawi to tu pare artykulo, zdjec, linkow: http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=1333248&start=0 Ale ksiazke trzeba kupic bo naprawde warto. 馃尰Krupcia, a co ty tak malo zaczelas pisac, oczekiwalam referatow...:-D Kiedy sie bedziesz warzyc? 馃尰Xenia, podpatruje jak ci idzie na Co dzisiaj zjadlas? **************************************************************************************** 鉂わ笍TABELA - DOPISUJCIE SIE I ZMIENIAJCIE! Nick +..........Wzrost....Waga przed....Waga teraz..Krew..Miejsce Data rozpoczecia diety **************************************************************************************** Amberangelic......176........80.90..............67.80...B Rh+....USA 13.06.2004 (7-8kg) SBD 26.10.2004 Lulu81................174.......86....................66.......B Rh+..Olsztyn styczen 2004 Xenia32...............168.......73.70.............65.9.......0+....Szczecin styczen 2003 Dotta..................165.........61.................57 sierpien 2004 Maja...................164.........62...................50....0Rh+......Lodz sierpien 2004 Krupcia...............160..........93...................83.70....A1Rh- 2003 AlicjazKC............160...........60...................50 lipiec 2004 **************************************************************************************** :classic_cool:]Ktoras zajrzala aby sie rozchmurzyc? http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=876887&start=180 _________________________________________________________ 馃槝A tutaj co jedza inni i tez mozesz zapisywac by widziec czarno na bialym http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=1148826&start=360 ___________________________________________________________ 馃尰TUTAJ ZNAJDZIESZ WSZELKIE MOZLIWE INFORMACJE O SOUTH BEACH DIET - JESLI POTRZEBUJESZ: http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=1333248&id_f=12 *krotkie artykuly, mase pomocnych linkow, fotki ___________________________________________________________ 馃槧馃槨KTOS CIE ZDENERWOWAL UWAGA NA TEMAT TWEJ FIGORY? http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=938513&start=0 ___________________________________________________________

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Odchudzona
Czytam te wasze wypowiedzi i smiac mi sie chce.Ja w ci膮gu p贸艂 roku schud艂am 11 kg.Wazy艂am 56 a teraz 45- wzrost 165!i nie stosowa艂am zadnej konkretnej diety a tym bardziej g艂od贸wki.M贸j dzie艅: - rano obfite ssniadanie(herbatka badz kawa inka, bu艂eczka z czym mi sie zamazy i do tego cos s艂odkiego-tak abym nie mia艂a ciagotek do cukierk贸w badz batonik贸w)wyczyta艂am gdzies ze sniadanie nalezy jesc do godz 8, wiec to stosuje(czasmi mi nie wychodzi ale.....) - obiad ok 12-13-14 ( tutaj duza r贸znorodnosc- jem to co pozostli domownicy) staram sie najesc do syta, - ostatni posi艂ek ok 15-16 cos lekkiego(sa艂tka , kanapka, jab艂ko) - jezeli mam ochote na cos s艂odkiego to jem bo jezeli nie zjem od razu to p贸zniej zjadam 5 razy tyle, -pije baaardzo duzo wody niegazowanej-ma艂ymi 艂yczkami(jezeli z艂膮pie mnie g艂贸d to popijam wode) Oczywiscie sa chwiel gdzy wychodze ze znajomymi badz z mezem na pizze badz cos inego do jedzenia- nie odmawiam sobie. Ale najwazniejsze jest nie jedzenie po 16!!!!!!!!!Wieczorem i w nocy organizm przetarwi na spokojnie wszystkie posi艂ki i nie robi zapas贸w. Ba艂am sie ze bedzie efekt jojo ale na razie wszystko jest ok!;-) pozdrawiam i zycze utraty kg

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Witam:) n:) Mysle ze zle postepujesz nie jedzac nic zaraz mysle o tym jako o chorobie to bardzo powazna sprawa przypomina mi sie film o anoreksji:( Jezeli nie bedziesz jesc az 7 dni to spowodujesz to ze bedziesz odchudzisz sie z miesni ,staniesz sie slaba ,a po 7 dniach nawet minimalne ilosci jedzenia beda powodowaly tycie ,nie mowiac juz o tym ze narazasz swoje zdrowie.Organizm potrzebuje niezbedna ilosc 1000kcal by normalnie funkcjonowac! Oczyszczanie organizmu jest dobre ,ale nie az 7 dni. Xeniu trzymam sie dzielnie:)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
witajcie 馃尰 Jak tam Walentynki min臋艂y? Bo mi b. fajnie :) Z diety oczywi艣cie wysz艂y wczoraj nici. M膮偶 mnie zaprosi艂 na kolacj臋 (w domciu) to jak偶e mog艂am si臋 odchudza膰 :P Przy okazji to ju偶 pojadam co nieco. Normalnie nie wiem co sie ze mn膮 dzieje. Jak膮艣 wad臋 mam. Ale przecie偶 musz臋 si臋 wzi膮膰 w gar艣膰. Mam ju偶 kafelki do kuchni, szafki zam贸wione i blat wybrany. Teraz oczekujemy na szafki, 偶eby zacz膮膰 remont. Nie moge si臋 doczeka膰........................ Trzymajcie si臋 odchudzaczki. [馃尰 Do Odchudzonej - strasznie chuda musisz by膰. :) 165 cm i 45 kg? Nie s膮dz臋 nawet, aby kt贸ra艣 z nas d膮偶y艂a do takich proporcji, ale to ciekawe co piszesz o tej g. 16- tej. Naprawd臋 wystarczy艂oby tylko tyle??? Moze spr贸buj臋? Pozdrawiam was serdecznie 鉂わ笍

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
馃槧Do Odchudzonej? A czemu ty sie z nas smiejesz? Ja od 13 czerwca do 1 grudnia schudlam okolo 14 kg i wage utrzymuje. Chociaz? Ja tez sie smieje - z radosci. A ostatni posilek jem przed 7. Pozdrawiam wszystkie!鉂わ笍

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Witam:) Nastepny dzien dietki:) Zaraz wsiadam na rower:) Pozdrawiam wszystkich鉂わ笍

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 ann1907
cze艣膰 dziewczyny ju偶 macie pewne do艣wiadczenie w odchudzaniu czy mog艂yby艣cie mi napisa膰 ile si臋 spala kalorii podczas godzinnego uczenia si臋 Prosz臋 o pomoc

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 ann1907
prosz臋

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 ann1907
prosz臋

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 _______Anka_________
hej :) witam wszystkich w ten zimowy 艣nie偶ny dzionek uwielbiam je艣膰 i zawsze od jutra zaczynam dietk臋 no c贸偶, mo偶e w ko艅cu zaczn臋

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Witajcie 馃尰 Pozdrawiam wszystkie kole偶anki. :) Do Ani - nie mam poj臋cia, nie licz臋 kalorii. Mo偶e na www.dieta.pl znajdziesz, tam s膮 r贸偶ne takie dane. :) Krupciu, Amber 鉂わ笍 Znowu nie mam podgl膮du, i nie moge podgl膮dn膮膰 o czym tam ostatnio by艂o. Dzi艣 dzie艅 podsumowa艅. Waga 67,6 kg. Wi臋c chyba nieca艂y kilogram do ty艂u. :) Pas 73,5 cm (-1,5 cm) Biodra 98,5 (-1,5 cm) udo 55 (nie pami臋tam ile poprzednio) :) Wi臋c mimo za艂ama艅, s膮 rezultaty. Musz臋 si臋 stara膰 nadal i troszk臋 bardziej. Id臋 na obiad :P Pa 鉂わ笍

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 zargana
schud艂am w sumie 28kg, dietke dosta艂am od dietetyka obecnie stosuje 13 dniow膮 napisze nied艂ugo jakie efekty:)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
;-) :-) :-D Xenia, jak nie masz podgladu to kliknij na odswiez, czasem sie pojawi, ale jak duzo ludzi to nie - dlatego ja zawsze sie wpisuje wieczorem bo mam slabe nerwy ha ha ha. Krupcia, ktory to twoj dzien, grzeszysz, jak sie czujesz? Wiecej szczegolow!!!

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 ann1907
dzi臋ki Xeniu korzystam z www.dieta.pl ale tam te偶 nie znalaz艂am tego czego szukam

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
a ja w艂a艣nie ko艅cze z dietami, by艂am na nich przez 2 lata i mam serdecznie do艣膰. Co prawda pomog艂y ale strasznie du偶o mnie to kosztowa艂o bo wymaga艂 tego ode mnie m贸j zaw贸d. Ale po nowym roku powiedzie艂am konie膰 i wiecie co sie sta艂o????????????????? Ju偶 nie moge normalnie funkcjonowa膰 bez diet. Cho膰 sie staram ni liczy膰 kalori, nie je艣膰 t艂uszczy itd. to i tak pod艣wiadomie to robie i cho膰 mam wielk膮 ochot臋 na gruby kawa艂 pizzy to w 偶yciu go nie zjem

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Witam:) amberangelic dzis bedzie 7 dzien mojej diety:) nie staje na wage stane dopiero za tydzien:) grzeszki mam ale drobne: raz zjadlam jogurttruskawkowy,owczy serek,2 kromki chleba ,wiecej grzeszkow nie pamietam:) andziak:) mysle ze to dobrze ze dalej zwracasz na to uwage:) Xeniu馃尲 Norka:) Dotta co u Ciebie? Alicjo jestes juz zdrowa? Pozdrawiam wszystkich goraco鉂わ笍

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny:) Wieczorami albo rano staram si臋 膰wiczy膰 brzuszki;)-steper niestety jeszcze jest w naprawie馃槶.Wesz艂am dzi艣 na wag臋 przy wzro艣cie 174 we wrze艣niu warzy艂am jeszcze 75kg bodaj偶e od 2 wrze艣nia zacz臋艂am si臋 odchudza膰 i dzi艣 waga wskazuje 66 od d艂u偶szego czasu stoj臋 w miejscu ale si臋 nie za艂amuje. Czyta艂am o diecie pla偶 :)i przyznam szczerz臋 偶e mo偶e si臋 skusz臋 –najpierw jednak ksi膮偶eczk臋 musze z艂apa膰.Nie do艣膰 偶e niby brzuch schud艂 to wygl膮da tak ma艂o efektownie tzn. obwis艂y ta sk贸ra zwisa jeszcze z reszt膮 „towaru” kupi艂am krem mo偶e co艣 mi pomorze. -nie wiem jak mam walczy膰 z brzuszkiem, bo sporo t艂uszczu na nim jest:( mo偶e macie jakie艣 pomys艂y? Lec臋 na 2 艣niadanko czeka na mnie porcja szpinaku:). Te偶 od jakiego艣 czasu mam problem z w艂osami zacz臋艂y mi wypada膰, wi臋c staram si臋 organizmowi wciska膰 偶elazo. I jeszcze jedna informacja rzuci艂am palenie 2 dzie艅 bez papierosa:)trzymajcie kciuki za mnie.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny:) Wieczorami albo rano staram si臋 膰wiczy膰 brzuszki;)-steper niestety jeszcze jest w naprawie馃槶.Wesz艂am dzi艣 na wag臋 przy wzro艣cie 174 we wrze艣niu warzy艂am jeszcze 75kg bodaj偶e od 2 wrze艣nia zacz臋艂am si臋 odchudza膰 i dzi艣 waga wskazuje 66 od d艂u偶szego czasu stoj臋 w miejscu ale si臋 nie za艂amuje. Czyta艂am o diecie pla偶 :)i przyznam szczerz臋 偶e mo偶e si臋 skusz臋 –najpierw jednak ksi膮偶eczk臋 musze z艂apa膰.Nie do艣膰 偶e niby brzuch schud艂 to wygl膮da tak ma艂o efektownie tzn. obwis艂y ta sk贸ra zwisa jeszcze z reszt膮 „towaru” kupi艂am krem mo偶e co艣 mi pomorze. -nie wiem jak mam walczy膰 z brzuszkiem, bo sporo t艂uszczu na nim jest:( mo偶e macie jakie艣 pomys艂y? Lec臋 na 2 艣niadanko czeka na mnie porcja szpinaku:). Te偶 od jakiego艣 czasu mam problem z w艂osami zacz臋艂y mi wypada膰, wi臋c staram si臋 organizmowi wciska膰 偶elazo. I jeszcze jedna informacja rzuci艂am palenie 2 dzie艅 bez papierosa:)trzymajcie kciuki za mnie.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
ale Krupciu no co ty to wcale nie jest dobrze bo ja chce zje艣膰 du偶e lody czekoladowe albo spagetti z srem ale nie moge, podziubie podziubie i cho膰 strasznie g艂odna jestem to nie zjem. Raz mi sie uda艂o to przez ca艂a noc my艣la艂am i oblicza艂am co bede musia艂a zrobi膰 偶eby to zgubi膰( a chodzi艂o o go艂膮bki). Ratunku!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
ale Krupciu no co ty to wcale nie jest dobrze bo ja chce zje艣膰 du偶e lody czekoladowe albo spagetti z srem ale nie moge, podziubie podziubie i cho膰 strasznie g艂odna jestem to nie zjem. Raz mi sie uda艂o to przez ca艂a noc my艣la艂am i oblicza艂am co bede musia艂a zrobi膰 偶eby to zgubi膰( a chodzi艂o o go艂膮bki). Ratunku!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
**************************************************************************************** TABELA - DOPISUJCIE SIE I ZMIENIAJCIE! Nick +..........Wzrost....Waga przed....Waga teraz..Krew..Miejsce Data rozpoczecia diety **************************************************************************************** Amberangelic......176........80.90..............67.80...B Rh+....USA 13.06.2004 (7-8kg) SBD 26.10.2004 Lulu81................174.......86....................66.......B Rh+..Olsztyn styczen 2004 Xenia32...............168.......73.70.............65.9.......0+....Szczecin styczen 2003 Dotta..................165.........61.................57 sierpien 2004 Maja...................164.........62...................50....0Rh+......Lodz sierpien 2004 Krupcia...............160..........93...................83.70....A1Rh- 2003 AlicjazKC............160...........60...................50 lipiec 2004 Norka.................174..........75...................66.....BRh+....Warszawa Wrzesie艅2004 ****************************************************************************************

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
czesc dziewczyny:) ja juz nie staram sie schudnac ale utrzymac to co mam czyli 53 kg przy wzroscie 162 cm, i sredniej budowie ciala... nie mam czasu teraz czyrtac poprzednich wpisow ale kilka przeczytalam i fajnie ze sie wspieracie...dla mnie teraz jest dosc ciezko sie zmobilizowac do tego zeby jesc wiecej niz jadlam ...dziennie to 800 -900 kcla i nie chce mi sie wiecej...boje sie o swoj metabolizm, moze wy mi cos poradzicie...bo mam problemy z chodzeniem do ubikacji dosc czesto...jak nie pije kefirow i maslanek?? moze powinnam sie zamiast musli na otreby zamienic??

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Jamka Jak mia艂am problemy ”brzuszkowe” to lekarz mi zaleci艂 otr臋by +艣liwki zamiennie z morelami, zalecane te偶 jest spo偶ywanie zielonej sa艂aty.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
witam wszystkie panie, nowe szczeg贸艂nie serdecznie :D Dzi艣 mam ma艂o czasu. Tylko czytam. U mnie OK. Waga taka sama. Odchudza膰 mi si臋 nie chce. Mam troszk臋 tego do艣膰 , ze ju偶 od tak dawna wci膮偶 musz臋 sobie czego艣 odmawia膰. :( Zajrz臋 jutro Pozdrawiam 鉂わ笍

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach

×