Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Analka

sex analny

Polecane posty

Gość Analka

czy sex analny moze doprowadzic do zaplodnienia?....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teoretycznie nie, ale... Musisz uważać, żeby ewentualnie sperma nie spłynęła w niebezpieczne okolice. ;) Ponadto występuje pewna bardzo rzadka anomalia w budowie ludzkiem, tzn. normalnie odbyt i macica nie mają żadnego połączenia ze sobą, natomiast w przypadku tej anomalii połAczenie jest. Podkreślam, że jest to tak rzadki przypadek, że rpzeczytałam o nim tylko raz, w więksdzości artykułó itp. o tym nawet nie psizą. Raczej nie masz się czego bać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Analka
hmm....z jednej strony mnie uspokoilas ale z drugiej...boje sie...nie chce zajsc w ciaze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napisałam to, co czytałam. Ale,myśle, że to musi byc naprawdę cholernie rzadki rpzypadek, nie powinnaś się bać. Tak szczerze mówiąc to i tak najlepiej, zeby facet kończył na zewnątrz, bo jak się sperma z odbytu wylewa, to mało przyjemne. Może zaproponuj, że może ci się spuścić na plecy? :> Niom i uważajcie, żeby nie spłynęła, mój facecik juz dostał ode mnie raz za to zjebke. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Analka
:) oki oki...bedziemy uwazac...ale nadal sie boje...czekam na miesiaczke...mam nadzieje ze bedzie gut...dziekuje Ci bardzo i zycze powodzenia Wam!!! buziaki gorace!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powinien kopulować w gumie analnie, bo se fiutka ubrudzi kałem. Wychodzi z annusa przed wytryskiem, zdejmuje gumkę i kończy w pochwie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×