Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pluszaq

Jak robicie kotlety mielone?

Polecane posty

Gość kielanka
Wczoraj zrobiłam kotleciki mielone które okazały sie prawdziwym hitem. Do mięska mielonego dodałam namoczony i odciśnięty chlebek (bo nie miałam akurat bułeczki), obsmażoną i przyprawioną wegetą i pieprzem cebulkę, jajko dużo słodkiej papryki w proszku i ząbek czosnku. Kotleciki obtoczyłam w bułce tartej i na patelnię. Z poprzedniego dnia z wywaru od zupki została mi marchew pietruszka i seler. Pokroiłam to w kosteczkę i na tłuszczyk, a potem do rondelka. Do tego wszystkiego dorzuciłam podsmażomą i przyprawioną wegetą i pieprzem cebulkę. Podlałam wodą i dusiła. Pod koniec duszenia dołożyłam 2 łyżeczki koncentratu pomidorowego, doprawiłam bazylią, oregano i tymiankiem. Kotleciki przykryte kołderką z warzyw podałam z ziemniaczkami i surówka. Pyszne było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Delicja , faktycznie są pyszne , sama sprawdziłam , dziękuję. Pozdrawiam. 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość u mnie tak
1 przepis; 1 kg mieso mielone wieprzowe, namoczona bułeczka (może być 1/2 szkl. bułki tartej i 1/2 szklanki wody). 2-3 jaja, starte 2 cebulki, 1 surowy straty ziemniak żeby były pulchniejsze, pieprz, sól do smaku, bułeczka tarta do panierowania 2 przepis; miesko wołowe, ser żółty starty na tarce, 2 ząbki czosnku, sól pieprz do smaku - formuje w kształcie placuszków bez panierki Obydwa przepisy są bardzo dobre wyśmienicie smakują

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×