Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Patti

jak odstawić od piersi??

Polecane posty

Gość Patti

karmię synka juz ponad dwa lata. Mały uparciuch nie chce przestać ssać. Może jakieś doświadczone mamuski mają swoje sposoby na odstawienie od cycka takiego dużego dziecka?? Poradźcie!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuza1234
mojego synka karmiłam 2 lata, postanowiłam go odstawić od piersi ponieważ byłam w 7 miesiącu ciąży, ale udało mi się to przeprowadzić prawie bezboleśnie, przez dwie (chyba 2 może 3) noce było fatalnie, w dzień zamiast karmienia było przytulanie i dużo rozmów o dużych dzieciach, jakie to ne są mądre, kochane itp. Jednak najważniejsza jest konsekwencja, jak już to zaczniesz robić to do końca, bo z każdą następną próbą będzie gorzej, wiem to z doświadczeń moich kolezanek. Pozdrawiam i życzę wytrwałości i dużo dobrego spokoju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patti
dzięki za rady - szczerze przyznam, ze do tej pory nie podejmowałam prób odstawiania, bo bałam się własnej niekonsekwencji i jej skutków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama 2 latki
hej ja musialam odstawic mala jak miala poltora roczku bo zaczelam przyjmowac hormony silne (leczenie powazne) no i nie mialam wyjscia, po prostu zrobilam to z dnai na dzien - 2 noce byly niepzrespane bo trzeba ja bylo tulac i spiewac ale pozniej wszstko bylo ok. Teraz mimo ze minal juz prawie rok ona dalej cycusiowi daje buzi na dobranoc i usypia z raczka na piersi ale tego nei chcialam jej odbierac. Aha i wazna sprawa rpzez kilka nocy spij w biustonoszu zeby maly sie nie mial zbyt latwo jak do ciebie dobrac :) Najlepszym sposobem na odstawienie jest zrobienie tego szybko i przestrzeganie zasady "nie dam sie nie dam sie nie dam sie" lepiej zacznij odstawiac teraz bo pozniej moze byc problem. teraz jest cieplo wiec zamiast cyca daj picie i bedzie wysztsko ok. moja bratowa nie odstawila malej na czas i byl problem dopoki ta nie skonczyla 3,5 roku nie obylo sie bez krzykow spazmow etc... powodzenia zycze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×