Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość martwie sie

pomozcie.... blagam!!!

Polecane posty

Gość martwie sie

dzisiaj w nocy kochalam sie z moim facetem. Mial prezerwatywe. Usnelismy, no i znow doszlo do sexu, ale tym razem nie mial kondoma. To byl stosunek przeywany, wiec zdaryl "wyjsc z mnie" przed ytsryskiem. Nie o to sie martwie. Zastanawiam sie czy moge zajsc w ciaze, bo przeciez jego penis byl "ubrudzony" od spermy (bo wczesniej sie kochalismy i mial nalozona gumke). P.S. Powtarzam pytanie- nie hodzi o to czy mozna zajsc w ciaze przez stosunek przerywany (bo wiem ze mozna), chodzi mi o to "ubrudzenie" Prosze, pomocy !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ubrudzony powiadasz......
a co za roznica sperma ktora wydobyla sie wczesniej czy sperma w plynie ejakulacyjnym, zreszta tamta wczesniejsza pewnie sucha juz byla heheheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mozna zajsc w ciaze w takim wypadku.. cyt. \"Poza organizmem plemnik żyje do 18 godzin w temperaturze 37 stopni Celsjusza, a w temperaturze 20 stopni jego żywotność wzrasta do 70 godzin.\" (sama sie wystraszylam.. myslalam ze stanowczo krocej.. bo w pochwie tylko 2 godziny przezywa.. )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martwie sie
po jakim czasie obumieraja plemniki ktore wydostana sie na zewnatrz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asdasd
Moim zdaniem można....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martwie sie
po jakim czasie obumieraja plemniki ktore wydostana sie na zewnatrz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martwie sie
po jakim czasie obumieraja plemniki ktore wydostana sie na zewnatrz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martwie sie
jak duze jest prawdopodobienstwo? strasznie sie martwie.... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powiem Ci ze czesto jest tak ze jak myslisz ze cos sie stalo to nie stalo sie nic.. :) teraz musisz tylko czekac.. albo isc do ginekologa po postinor.. jesli myslisz ze potrzeba.. na wziecie pierwszej tabletki masz 72 godziny od ewentualnego zaplodnienia..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martwie sie
asiks- > minely juz 72 godz:( dzieki za rady, i cieplutkie slowa. strasznie sie boje i nie wiem co moge zobic innego jak czekac. 4sierpnia mam dostac okres- to jest troszq dlugo zeby czekac.... nie wytrzymam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
minely 72 godziny.. ? napisalas \'dzisiaj w nocy\' czyli 72 godziny minal dopiero jutro.. albo ja jestem jakas niekumata.. bo jak dla mnie to nie minely nawet 24 godziny.. nie czekaj na okres.. test mozesz wykonac juz po kilku dniach od stosunku.. najlepiej 6-7 dnia..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra.. juz wiem czemu minely 72 godziny.. najlepiej jak pojdziesz do apteki i kupisz test.. zrob go sobie w ten likend.. masz 90% pewnosc ze da poprawny wynik i bedziesz juz wtedy wiedziala.. potem mozesz powtorzyc test po kolejnych 7 dniach.. albo inny ktory robi sie pierwszego dnia po terminie spodziewanego okresu..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hmmmmm
To ja chyba jestem niekumata hahaa jak obliczylas ze juz minely 72 godzinyyy????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\'martwie sie\' napisala taki sam post dwa dni temu.. tylko skopiowala jego tresc - dlatego wyszlo ze kochala sie dzisiaj.. a tak naprawde to wiadomosc sprzed dwoch dni..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martwie sie
asiks- jestes kochana - dzieki :) N forum ogolnym spotkalam sie z baaaardzo "zyczliwymi" poradami :( nie rozumiem dlaczego ludzie sa tacy podli :( ja tylko chcialam porady, bo nie potrafilam logicznie myslec- chyba domyslasz sie, ze tak wlasnie na czlowieka dzialaja nerwy. bylam wczoraj u gina. przypisal mi postinor. miejmy nadzieje, ze rzeczywiscie pomoze. Gin powiedzial "musi pomoc...." mam nadzieje, ze sie nie pomyli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anutka
wiesz, na pewno postinor ci pomoze, mysle, ze 72 godziny sa ustalane z pewnym zapasem, takze jak minelo np. 80 godzin to tez bedzie dobrze... dobrze, ze poszlas do gina. staraj sie jakos przezyc te dni i nie zadreczac sie. moj znajomy biolog mowil mi, ze wcale nie jest tak latwo zajsc w ciaze, tzn, nawet w fazie plodnej. Glowa do gory :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anutka
aha, jeszcze jedno - czesto prezerwatywy powlekane sa od srodka substancjami plemnikobojczymi, wiec moze te plemniki juz mialy malo zycia w sobie, jak kochaliscie sie drugi raz? no i byly pare godzin na zewnatrz, mogly normalnie wyschnac. mysle, ze szansa ciazy w takich warunkach nie jest taka duza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martwie sie
anutka- dziekuje za rade, ale wiesz- mimo ze szanse byly niewielkie to wolalam jakos zapobiec :) czy istnieja jakies leki dzialaniem podobne do postinoru, ktre maja dluzszy czas dzialania. tzn czy moge jakos zapobiec ciazy jesli minal tydzien od stosunku? slyszalam o jakis zastrzykach. znacie cos takiego ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
az sie zarumienilam ;) hehe :) takim \'zyczliwym\' zachowaniem nie nalezy sie przejmowac.. sa ludzie i.. parapety.. niektorym sie wydaje ze pozjadali wszystkie rozumy.. niestety jest odwrotnie.. sami chyba nie pamietaja jak to jest czegos nie wiedziec albo dopiero sie o tym przekonaja i zobacza co to znaczy.. ja tam wiem co znaczy nie wiedziec czegos.. sama zaprowadzalam znajome do ginekologow.. tlumaczylam wszystko co zwiazane z tabletkami.. itp.. znajomemu musialam wytlumaczyc sprawe dni plodnych i dzialanie postinoru - chcial juz samochod sprzedawac zeby miec na dziecko bo nie wierzyl ze to cos pomoze ;) takie to fajne towarzystwo mam :) a moze dobrze byloby przestawic sie na tabletki ? wtedy nie ma klopotow z pekajacymi czy zapomnianymi prezerwatywami..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek_22
Nie martw sie dzieci to skarb

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek_22
Nie martw sie dzieci to skarb

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie martw się
ja z moim chłopakiem kochaliśmy się prawie 2 lata - tylko stosunek przerywany i nie mamy dziecka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez slyszalam cos o zastrzykach.. ale nic na ten temat nie wiem procz tego ze po takim czasie i z taka iloscia hormonow to mozna zrobic \'mala\' burze w organizmie.. wiec nie polecam.. zreszta postinor tez nie jest lepszy.. u niektorych naprawde potrafi strasznie rozregulowac okres.. ja wychodze z zalozenia ze lepiej jednak jest sie dobrze zabezpieczyc przed niz martwic sie po.. :) mozna kombinowac zawsze - prezerwatywa+globulki.. tabletki+prezerwatywa.. tabletki.. jest troszke tego :) teraz pojawily sie tez plastry, zastrzyki itp.. srodki o dzialaniu antykoncepcyjnym..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja z mim chlopakiem tylko raz zastosowalam stosunek przerywany dzien pozniej pobieglam po postinor i on nic nie pomogl! jestem w ciazgy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do MARTWIE SIE.... i jak??? wszystko ok?? Kurcze ja kiedys tez bardzo sie bałam bo byłam w podobnej sytuacji i wiem jaki to koszmar czekac na okres... teraz biore tabletki Jesli trafisz jeszcze tutaj to napisz czy dostałaś..pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do asiks
kobieto dobrze sie czujesz? plemnik nie zyje dlugo na zewnatrz i napewno nie dluzej niz w organiźmie.Gdzies ty takie glupoty wyczytala?A juz napewno nie 18 godzin.To sa jakies bajki...pozdrawiam pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość studentka akademi medycznej
plemniki moga sobie zyc do 18 godzin ale niestety maja zdolnosć do poruszania sie tylko w płynie który pochodzi z gruczołu krokowego na suchym penisie nie zyją plemniki tylko w odpowiednich warunkach !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×