Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość fileas

ciąża

Polecane posty

Gość fileas

czy podczas ciąży jak si ę robi kupę może lecieć krew?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mondra
absolutnie nie może, jak leci to znaczy, że jest źle z jelitami bądź samym odbytem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytankooo
to ja sie od razu spytam co zrobic jak podczas ciazy sa zaparcia? i to straszne. boje sie ze to moze miec jakis wplyw na przebieg ciazy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asior
Ja też ostatnio mam zaparcia ale mysle ze to kwestia odzywiania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asior
Ja też ostatnio mam zaparcia ale mysle ze to kwestia odzywiania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny zaparcia podczas ciąży oprócz złych nawyków żywieniowych są spowodowane m.in. też przez hormony i to że organizm kobiety zaczyna zupełnie inaczej pracować i inaczej funkcjonuje. Dbajcie o to ze wszystkich sił żeby nie mieć zaparć w ciąży bo może to być w późniejszym okresie ciąży przyczyną hemoroidów (żylaków odbytu), na które cierpi podobno ok 50 % ciężarnych. Dodatkowo wystąpi ok 7 miesiąca ucisk płodu, przekrwienie okolicy miednicy, no i poród który może doprowadzić do ich powstania. To nie jest straszenie. Wiem to z autopsji. Gdyby mnie wcześniej ktoś uprzedził na temat zaparć i innych rzeczy które spowodują hemoroidy na pewno w I ciąży bym uniknęła tych nieprzyjemności. W II już byłam mądrzejsza. Pocieszeniem jest fakt, że większość zmian (nawet wszystkie) mijają ok 4 tygodni po porodzie. Powiedzcie o waszych obawach gine i dbajcie o siebie. Wiem że tego tematu nie porusza się ż koleżankami bezpośrednio. Poruszcie go na forum żebyście Wy przyszłe mamusie uniknęły cierpienia i dyskomforty z powodu hemoroidów pod koniec ciąży i po porodzie. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hhhhaaaaaa
2004??? To to forum już istniało ???? Heheee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×