Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

emka28

czy spotkałyście się że dziecko robi kupki z domieszką krwi??

Polecane posty

Mój synek 2 miesięczny robi kupki (od miesiąca tak co około 4 dni) z domieszką krwi. Tzn nie jest tego dużo taki jakby "włosek" śluzu. Przy tym normalnie rozwija się jest pogodny. Robiliśmy już posiew kału na obecność bakterii i wirusów wyszło ok. Teraz idziemy na usg brzuszka. Prawdopodobnie jest to niedobór wit K ale trzeba wyeliminować poważniejsze przyczyny. Czy spotkałyście się może z takim przypadkiem? Jeśli tak to napiszcie krótko coś w tym temacie. Z góry dziękuję. PS Jesteśmy z lekarzem w kontakcie ale chciałam usłyszeć coś od mamuś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze dodam, że jest karmiony wyłącznie piersią i waży 5500

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hello
zajrzyj na ten adres-wpisz w wyszukiwarke napewno coś znajdziesz.Pozdrawiam i życze żeby maluszek był zdrowy:-)) http://forum.gazeta.pl/forum/71,1.html?f=572

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki Hello Byliśmy w międzyczasie na usg i wszystko ok. Prawdopodobnie to niedobór wit. K Jutro idziemy do pediatry i będzie coś wiadomo. Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hello
To fajnie :-)) ,w każdym razie polecam to forum -podobno jest fajne.Siostra ma 3miesięcznego synka - bardzo często korzysta jak mam jakieś wątpliwośći i bardzo sobie chwali.Oczywiście lekarz najważniejszy,ale siostra jako świeża mama zawsze ma jakieś pytania:-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja córeczka też kiedys zrobiła kupke z domieszką krwi. Było jej jednak sporo- okolo pół łyżeczki. Była w szpitalu ,gdzie powiedziano że najpawdopodobniej pękła jej mała żyłka w odbycie. Ale nie miała zatwardzenia. Przeciwnie- do 5 miesiąca życia walczyłam z jej biegunkami. To było raz i więcej sie nie powtórzyło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja córeczka też kiedys zrobiła kupke z domieszką krwi. Było jej jednak sporo- okolo pół łyżeczki. Była w szpitalu ,gdzie powiedziano że najpawdopodobniej pękła jej mała żyłka w odbycie. Ale nie miała zatwardzenia. Przeciwnie- do 5 miesiąca życia walczyłam z jej biegunkami. To było raz i więcej sie nie powtórzyło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adrenalinka
idz z dzieckiem do lekarza a nie pisz na forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adrenalinka
to moze byc cos powaznego , zycze powrotu do zdrowia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
adrenalinka z moim dzieckiem jest wszystko w porządku. miał zrobione wszystkie badania i w końcu dostał wit.k w zastrzyku. ja chciałam sie tylko dowiedzieć czy zdarzają sie takie rzeczy częściej Z lekarzem jestem w stałym kontakcie, mam 2 dzieci i wiem jakie to ważne [kwiatek}

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×