Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość vs

Czy są wśród Was kobiety, które nigdy nie chcą zostać mamami?

Polecane posty

Gość nigdy nie mów nigdy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sąąąą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vs
Bo już myślałam, że sama jestem....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emiik
Ja też nie chcę być mamą. Mam 28 lat, wspaniałego faceta, dobrą pracę i nie marzy się nam rodzicielstwo, ale pozdrawiam wszystkich tych z dziećmi, bez dzieci, pragnących i nie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anka39
Nigdy nie chciałam, denerwują mnie małe dzieci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuza1234
każdy ma prawo sam decydować o swoim życiu z dziećmi lub bez, ja mam 2 dzieci i jestem szczęśliwa, ale jestem w stanie zrozumieć kobiety które z wyboru nie mają dzieci. Pozdrawiam wszyskie te z dziećmi i te bez nich. 🌼❤️🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja też nie chcę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uuuuuuuuuuup

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama nie mama czyli kto
ja chce byc matka, ale wiem, ze nie bede sie spelniac w tej roli. Wiem, ze bylabym wyrodna. Lubie dzieci, ale tylko do czasu. Kiedy sa u mnie dluzej niz kilka dni dostaje jasnej cholery. Kiedys myslalam, ze to kwestia przyzwyczajenia, jednak z biegiem lat widze, ze nie o to tu chodzi. ja poprosru - lepiej zebym dzieci nie miala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martaaaaaa
Ja nie chcę mieć dzieci. Nie cierpię dzieci, denerwują mnie nie moge na nie patrzeć. Poza tym bałabym się ciąży i porodu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nataliola
ja tez nie chcę , raczej na pewno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Trzydziecha
Czy to znaczy że jakbyście zaszły to byście się wyskrobały??? Ja też nie chciałam i niestety - w przerwie między tebletami - wpadka. Nie wyskrobię się bez przesady - jedno jakoś przetrzymam...może. Mój mąż za to wniebowzięty...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rakas
Nie mam ochoty zostać mamą, nie lubię dzieci i trudno mi sobie wyobrazić, że mogłabym kiedyś je polubić, czy zapragnąć mieć własne. Z drugiej strony nie zarzekam się, że nigdy przenigdy, bo różne rzeczy mogą się zmienić... Na przykład za rok, czy dwa obudzi się mój instynkt macierzyński i posiadanie własnego dziecka stanie sie dla mnie najważnejszą rzeczą na świecie :) Ale dziś na pytanie: czy chcę mieć dziecko, odpowiadam NIE.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Markiza
Ja nie chcę! Nigdy nie chciałam! Zawsze mi tłumaczyli, że z wiekiem mi minie. Nie minęło! I dobrze. Dzieci zmieniają ludzi w zgredów!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Menago
A podobno najlepiej jest urodzić pierwsze dziecko przed 30-tka Mam 26 latek, chciałabym mieć dzieci, ale jak sobie pomyśle o ciąży o porodzie, o tych nieprzespanych nocach i nerwach, o brakuy czasu dla siebie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trzydziestolatka
też nie chcę mieć dziecka. Zyję pod nieustanną presją ze strony otoczenia i przez to jestem jeszcze bardziej sfrustrowana,że w tym wieku nie czuję w ogóle instynktu macierzyńskiego:( Lubię dzieci ale nie czuję się na tyle silna,żeby je mieć. Nie martwię się o pieniadze, zbędne kilogramy po ciąży, nieprzespane noce itp , po prostu boję się ,że macierzyństwo mnie "przerośnie" . Nie potrafię tego wytłumaczyć, po prostu czuję ogromny lęk przed byciem matką :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uff, jestem jedna z nich i naprawde po zobaczeniu tytulu tego topiku jakos lzej mi sie zrobilo, dobrze wiedziec,ze nie ejstem jedyna :-) Mam juz dosc zachwyacania sie kolezanek malymi dziecmi, komentarzy typu \"ale slodki dzidzius tez juz takiego chceeee\", spekulacji rodziny na temat tego kiedy bede miala dzieci... ech...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja też nie chcę
:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×