Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

4madzia4

Bielizna MIRIALE

Polecane posty

Gość roma7-89
i ogolnie to chcialabym prosic o adres meila do miriale i numer telefonu tak na w razie W z gory wielkie dzieki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Benatka
To proste, ze miriale robi takie promocje w celu zachecenia jak najwiekszej liczby klientow. Zgadzasz sie na jedna przesylke to zgadzasz sie na ich warunki. Ja takze sie skusilam (jakies poltora roku temu)... Mieli super okazje na meskie bokserki w bardzo dobrej cenie. Zamowilam, przyszly, a potem zaczely sie problemy. Nie chcialam wiecej przesylek, a one przychodzily i trzeba bylo placic. Za jedna zaplacilam. Potem zaczelam dzwonic na nr obslugi klienta. Ciezko bylo ale sie dodzwonilam. Powiedzialam kobiecie ze nie chce wiecej z nimi wspolpracowac bo nie stac mnie na produkty w ich "normalnych" cenach. Babka dlugo mnie probowala przekonac (proponowala nawet rabaty) ale na koniec powiedziala ze wiecej przeylek od nich nie dostane i faktycznie nie dostalam :) Bielizne faktycznie maja w porzadku, ale z klientami sie nie licza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Charisma
TO LINK DO ICH STRONKI http://www.provea.com/Provea/ProveaFinal/Miriale/International/MirialeInternationalHome.aspx Niestety już złożyłam zamówienie na promocyjny komplet. Mam nadzieje ,ze tak się to nie skończy jak w opisywanych przez Was przypadkach. Kiedys dostałam w prezencie bielizne od nich i bardzo mi odpowiadała wiec...skusiłam się, mam nadzieje,ze nie bedzie takich problemów jak będę chciała zrezygnoać, np. ze względu na cenę, bo dopiero potem sie pojawiła za te następne promocyjne figi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwka
U mnie sytuacja jest identyczna.Nie bede sie rozpisywac bo dokladnie slowo w slowo tak jak u reszty zadnej paczki nie otrzymalam, tylko dopiero po roku jakies wezwania do zaplaty, ignorowalam. Wrzucalam do zwrotow. Pozniej pismo z firmy windykacyjnej. Zadzwonilam do nich, mila Pani powiedziala zebym zadzwonila za 2 tyg a w tym czasie wszysrko zostanie wyjasnione. W miedzy czasie przyszlo kolejne pismo z firmy windykacyjnej. Znowu zadzwonilam, zostalam poinformowana ze dalej wyjasniaja. Olalam ich bo nie chce sobie psuc nerwow na naciagaczy. Dzisiaj znowu przyszlo pismo z firmy windykacyjnej. Nawet go nie otwieralam, wrzucilam do zwrotow. Nie chce mi sie tam znowu dzwonic zeby mi oczy mydlili Mam tylko takie pytanie: jaki jest kolejny etap przygod z ta Provea? jak nie bede odpowiadac na pisma windykacyjne to dadza sobie spokoj? czy to tak do usranej smierci bede sie z nimi szarpac? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martusia466
Ja kupilam pierwsza przesylke w promocyjnej cenie.T ERAZ PRZED KARZDA KOLEJNA PRZYSYLAJA MI PISEMKO ,ZE SZYKUJA NOWA PACZKE I JAK JEJ NIECHCE TO MAM ICH POWIADOMIC PRZEZ INTERNET.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mlasta
Nikt do mnie nie dzwonił, nic nie zamawiałam, po czym dostałam maila o treści "Droga Klientko, Drogi Kliencie,nDziekujemy za zlozone zamówienie paczki powitalnej bielizny MIRIALE. Oferta ta jest zarezerwowana wylacznie dla naszych nowych klientek i zawiera komplet- biustonosz i figi lub stringi, zgodnie ze zlozonym zamówieniem, które otrzymasz za jedyne 19,90 zl plus koszt przesylki 9,90 zl." Troszkę się boję, nie wiem czy znają mój adres (oby nie!) ale często biorąc udział w konkursach wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych. 3majcie proszę kciuki, żeby na tym mailu mój kontakt z nimi się skończył!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lupe
widzę, że ta złodziejska firma działa po staremu - ludzie!!! Nigdy tego gówna nie bierzcie!!!! bo od tych parszywych dziadów nie można się potem uwolnić!!! Zagroziłam pozwem sądowym o uporczywe nękanie i dopiero wtedy przestali mi wysyłać monity za towar KTÓREGO NIE ODEBRAŁAM (wysłany ZWYKŁYM listem) zresztą te ich majty są g... warte.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alcia0106
witam,ja dzisiaj zamowilam tez ta bielizne za 19,90.przeczytalam wzystkie wypowiedzi odnosnie tej firmy..boje sie co bedzie dalej..ale mam nadzieje ze bedzie dobrze;)wgl nie ma podanego nr tel do nich w razie czego ani w jakim terminie przyjdzie paczka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dario1234567890-=
Zadzwonili do mnie ze bielizne moge zamowic za 19.99. POwiedzialem ze jasne za taka cene po czym poczytalem informacje o tej firmie w necie i tego samego dnia tj 28.12.2010 wyslalem mejlowo rezygnacje z ich usług oraz zeby nie przesylali mi zadnego gowno, zadnych ulotek itp. Dostalem mejla ze usunieto moje dane i nie beda uzywane w ich bazie. Dzisiaj czyli dnia 19 stycznia. Wyciagam list ze skrzynki patrze list od Miriale. Paczka gotowa do wyslania zebym do dnia 18 dal im znac. Codziennie wyciagam listy i nic nie bylo. A w liscie napisane ze z nimi rozmawialem 3.01.2011. Postraszylem ich prawnikiem oraz UOKIKiem ze bezprawnie wykorzystuja moje dane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grażka5_5
Witam, Łączy nas ten sam problem firma Miriale. Zgodziłam się na telefon na otrzymanie pierwszej paczki, ale na dalsze nie wyraziłam zgody. Paczki jeszcze nie otrzymałam, miała być dostarczona w ciągu 6 dni. Przeczytałam Wasze cenne wypowiedzi i chciałabym zakończyć współprace z tą firmą, zanim otrzymam paczkę. Niestety nie wiem jak się z nimi skontaktować , przedstawicielka dzwoniła do mnie z zastrzeżonego numeru, a e-maila też nie znam. Proszę o pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurde, jak zwykle madra po szkodzie ;D Zamowilam te nieszczesne majtki, ale poczekam na przesylke. Zaplace i potem zrezygnuje z tego cyrku. Prosze o adres e-mail do tej firmy. Dobrze, ze niektore dziewcznyny wkleily tresc swoich maili, zawsze bedzie latwiej ;) Dopisze, zeby kontaktowali sie z moim prawnikiem. Cos mi sie wydaje, ze zadnych konsekwencji nie bedzie, no bo niby jakie? Nawet jak przesla jakies rachunki do uregulowania, czy wezwania do zaplaty to jak udowodnia, ze cos wyslali? Skoro piszecie, ze to idzie zwyklym listem... Nie wiem sama co z tym robic, pierwsza paczke rzeczywiscie chcialabym przyjac, nastepne raczej nie, tylko jak skutecznie zakonczyc wspolprace w razie gdyby wysylali mi kolejne paczki i wezwania do zaplaty? Przeciez odsylac musialabym na wlasny koszt co mi sie nie oplaca...\ Hmmm, moze jakies rady? Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monia158
Witam wszystkie Panie które jak ja dały się naciągnąc. Ja też jakiś czas temu dałam się namówic na te nieszczęsne majtki. Jescze co prawda przesyłka do mnie nie dotarła ale juz sie boję co bedzie dalej :/ jeśli ktoś skutecznie "uwolnił" się od tej firmy to proszę od razu o radę. Przezorny zawsze ubezpieczony ;) Ja przesyłam dla innych Pań dane kontaktowe do tej firmy : ul. Sengera Cichego 1 02-790 Warszawa tel. 22-205 52 50 fax 22-205 52 51 czynne: pon.-piąt.w godz.9.00-17.00 E-mail: serwis.klientow@provea.pl Automatyczny serwis czynny 24h: 22 205 20 04

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ojejku!!! właśnie czytam te wasze komentarze i jestem przerażona, ponieważ oczywiście zamówiłam i ja tą bieliznę i jakiś już czas czekam na paczkę.Właśnie poszukuję jakiegoś kontaktu do nich, i napotkałam te rewelacje na ich temat. Dzięki serdeczne za te opinie osób doświadczonych i za kontakt do nich. Już mam obawy co mnie czeka. Pozdrawiam wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość avonu szukam
Zamówiłam raz, odebrałam, zapłaciłam, a że nie chciałam dalszych przesyłek (majtki nawet niezłe, ale mam sporo i jak będę potrzebować to kupię w sklepie) to zadzwoniłam i powiedziałam, że rezygnuję. Nic więcej nie przysłali. A było to jakoś w czerwcu zeszłego roku. Problemem było tylko dodzwonienie się do firmy- udało mi się trzeciego dnia intensywnych prób...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lilu1234
W ten poniedziałek zadzwonił do mnie sympatyczny pan z oferta firmy Miriale. Niestety się zgodziłam na przesłanie paczki. Zaraz potem szukałam jakiś informacji na temat tej firmy i weszłam na te forum. Jakie było moje przerażenie, że wpakowałam sie w niezłe kłopoty. Zaraz zadzwoniłam do firmy pod numer 22-205-52-50. Okazało się, że tą promocja zajmuje sie inna firma i moje dane będą dopiero w czwartek i wtedy będę mogła bez problemu zrezygnować z zamówienia i usług tej firmy. Po przejrzeniu wszystkich stron forum znalazłam meila jakiego wysłała jedna z użytkowniczek(niestety nie zapamiętałam pseudonimu:( ). Postanowiłam napisać takiego samego zaraz po telefonie w czwartek. Kiedy dziś zadzwoniłam do firmy (nie było naprawdę żadnego problemu w dodzwonieniu się, pani odebrała po pierwszym sygnale) zrezygnowałam z paczki i jakichkolwiek usług firmy Provea. Pani poinformowała mnie, że zostałam wykreślona z listy klientów i paczka do mnie nie przyjdzie. Ja poinformowałam ją, że wyśle jeszcze meila (serwis.klientow@provea.pl) z potwierdzeniem tej rozmowy. Także dziewczyny NIE DAJCIE SIĘ! Musicie po prostu szybko załatwić sprawę! Załączam jeszcze raz tego meila w razie gdyby któraś nie umiała go znaleźć. Mam nadzieje, że nie będę miała więcej kontaktów z tą firmą a wam uda się od niej uwolnić. Szanowni Państwo, Zwracam się do Państwa w celu poinformowania o rezygnacji z zamówienia, które dokonałam dziś tj 10.02.2011r podczas rozmowy telefonicznej z Panią z Biura Obsługi Klienta. Rozmowa dotyczyła rezygnacji z złożonego zamówienia z dnia 7.02.2011r i prośby wykreślenia moich danych osobowych z bazy danych Provea (każde dalsze kierowanie korespondencji na mój adres zamieszkania lub e-mail (za wyjątkiem potwierdzenia zamknięcia konta) będzie traktowane jako przestępstwo określone w art. 49 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z dnia 29 października 1997 r. z późniejszymi zmianami) tj. nieuprawnione przetwarzanie danych osobowych zagrożone pozbawieniem wolności do lat 2. Składam rezygnację z udziału w jakichkolwiek akcjach czy promocjach firmy Provea i wnoszę o zamknięcie mojego konta. Jednocześnie informuję, że jeżeli otrzymam po mimo dzisiejszej rezygnacji jakąś przesyłkę od Państwa zgłoszę sprawę do Rzecznika Praw Konsumenta i na policje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xksara
ja też dałam się zlapać. w sobotę zadzwoniła do mnie miła pani i zaproponowała figi bądź stringi (do wyboru) w promocyjnej cenie. I ja głupia się zgodziłam po czym w niedzielę odkryłam to forum, włosy stanęły mi dęba i szybko wysmarowałam maila z rezygnacją. W poniedziałek zadzwoniłam ale że niby nie maja moich danych to kazali dzwonić w czwartek. tak też zrobiłam i o dziwo udało się zrezygnować. Dziewczyny mówcie że chcecie zrezygnowac nie tylko z danego zamówienia ale w ogóle z ich oferty, towarów, żeby was wykreślili ze swojej bazy danych,że nie wyrażacie zgody na przetwarzanie swoich danych przez ich firmę. Na maila nie odpowiedzieli ale podczas rozmowy pani z obk wykasowala moje dane. Zobaczymy czy mówiła prawdę. Mam nadzieje że się udalo czego życzę kolejnym "ofiarom" firmy Provea.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia 79
Drogie Panie, Nie rozumiem waszych obaw. Przeczytałyście coś na forum i od razu wielka panika. Większość z was nawet nie spróbowała otrzymać bielizny od tej firmy. To tak jakby ktoś napisał, że czekolada truje i wybuchła by panika - skoro ktoś napisał, że truje to nie kupujemy. Doskonale wiemy, że nie truje, a obawy innych nie są naszymi obawami, a mimo wszystko stawiamy je ponad swoje wątpliwości. Piszę to wszystko dlatego, że zamówiłam ze strony piękny komplecik Violette razem z topem. Przesyłka przyszła po kilku tygodniach. Bez problemu zapłaciłam dopiero po zapoznaniu się z bielizną - bo głupia nie jestem. Zadzwoniłam do ich biura i zrezygnowałam. Po kilku dniach zadzwoniłam raz jeszcze dla pewności i poprosiłam o potwierdzenie złożenia rezygnacji na piśmie. Rozmowa z konsultantem była miła. Ja nie mam problemu a i bielizną mogę się cieszyć... Tak więc, jak nie spróbujecie to się nie przekonacie. Gdybym słuchała plotek teraz mogła bym podziwiać bieliznę tylko na stronie... Pozdrawiam Kasia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość woda25
hej jak morzecie to podajcie mi kontakt do nich bo dzisiaj zamowilam ale po waszych tekstach wlasnie chce zrezygnowac a nie moge znalezc zadnego numeru telefonu bede bardzo wdzieczna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie co przyszła mi paczka niedawno, zapłaciłam za nią i napisałam po prostu maila do nich ,że paczka została zapłacona i że rezygnuję z dalszych ofert i tyle.Od razu mi odpisali że informacje zostały już potwierdzone,bo zanim mi paczka przyszła też napisałam rezygnację.Także nie panikujcie bo,ja też się bałam ale zobaczymy niby ma być ok.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kachaho
Witam, chyba też dałam się nabrać, z tym że czekam na przesyłkę już trzeci tydzień i nic... kilka dni temu dostałam maila o takiej oto treści: Szanowni Państwo, W zamówieniu na bieliznę Miriale nie otrzymaliśmy Państwa pełnych danych adresowych. W celu realizacji zamówienia prosimy o podanie pełnych danych adresowych. Pozdrawiamy Biuro Obsługi Klienta Provea I zastanawiam się tylko nad tym co takiego mam im jeszcze podać w moim adresie jak przy zamówieniu wypełniałam ich ankietę adresową i nic więcej już nie mogę dopisać do mojego adresu..... Chyba mam szczęście, bo po przeczytaniu wszystkich wypowiedzi na tym forum (oczywiście po fakcie) odechciało mi się współpracy z tą firmą. Na razie poprostu nie będę im odpisywać i zobaczę co się stanie. Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylpro
"Kasia 79", normalnie pracownik miesiąca firmy Provea, już ich tak nie zachwalaj, bo niezły burdel mają w tej swojej strukturze orgaznizacyjnej. Poza tym, to oczywiste, że to naciągacze... Oczywistym jest też fakt, że ludzie na tym forum panikują bez powodu. Bez sensu. Przecież paczka, która do was przychodzi jest wpychana na siłe do skrzynki, jakby w formie reklamowej, nikt nie prosi Was o kwitowanie odbioru. TO DO NICZEGO WAS NIE UPOWAŻNIA! To już ich problem, że rozsyłają je na prawo i lewo i w kocu może jakiś naiwniak zapłaci, tak dla świętego spokoju. I niech teraz wielcy obrońcy się nie rzucają, że to niby przez głupotę klientek. Bo kiedy dzwoni się do normalnej firmy i prosi o nie przysyłanie, żadnych badziewnych majtek to ta firma zastosuje sie do prośby. A jeśli trafi się na takich naciągaczy jak Provea to telefony z prośbami nieczego nie dają, nadal wysyłają ponaglenia i pani konsultanka słdziutkim głosikiem zapewnia, że wszystko jest wyjaśnione i niczym się martwić nie trzeba. Ale nadal wysyłają, bo a może nuż widelec, wystraszę się i zapłacę... LUDZIE!!! Nie przejmujcie się nimi!! Nawet nie odsyłajcie tych majtek bo się tylko wpędzacie w koszta, a po co? To problem tej firm a nie wasz!! wrzućcie je do zwrotów i niech się Pani na poczcie martwi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylpro
"kachaho" nic im nie dopisuja, oni tylko wyludzaja Twoje dane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylpro
aaaa i jeszcze jedno, co do samych majtek: takiego badziewia to ja jeszcze nie widziałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość frezja40
oczywiście, moja naiwność górą, ja dałam się również złapać, tylko ,że przez internet. po kilku godzinach próbowałam zrezygnować telefonicznie w Biurze Obsługi Klienta , jednak Pani poinformowala,że mogę dowiadywać się za tydzień!. Uważam to za absurd!.Bardzo proszę o pomoc , potrzebuję pilnie adres , na który mogę wysłać PILNIE rezygnację.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylpro
na wczesniejszej stronie podane sa dane kontaktowe ale kobieto!! chyba docieraja do Ciebie tylko wybiórcze informacje. Nie przejmuj się tak!! to oszusci i naciagacze! co byś nie zrobiła to zapewne będą się Ciebie czepiać ale ignoruj ich! powtarzam! IGNORUJ! nic Ci nie zrobią, co najwyżej Ty możesz zrobic im, nawet Rzecznik Praw Konsumenta tak twierdzi, przestanice się nii przejmowąc a tym bardziej za cokolowiek im płacić, oni właśnie tak zarabiają! Czekają aż jakiś naiwniak im w końcu zapłaci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NAIWNAAA :P
witam wszystkich, ja też zamówiłam tą bieliznę za 19,90 i koszt przesyłki 9,90. dostałam ten komplet po paru tygodniach, w pon to zapłace i już wysłałam im 2 maile że nie chce tych kolejnych kompletów ! wogóle ten komplet jest tak brzydko uszyty, aż jestem wściekła na siebie że dałam się na to nabrać!! naciągacze i tyle!!!!!!! obym nie musiała już płacić za KOLEJNY BADZIEWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWW!! pozdrawiam wszystkie kobietki z podobnym problemem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia 79
Sylpro naprawdę żal mi Ciebie malutka kobietko z dużymi kompleksami... Cóż takie są cwaniutkie polaczki, dużo krzyczą i podjudzają, szkoda tylko że na forach mogą się wykazać i psuć ludziom humory... Poużalaj się jeszcze nad sobą i swoim losem jaka Ty biedna jesteś ojojoj tylko nie pisz tego na forum bo szkoda tego czytać.... Ja tam jestem zadowolona ze swojego zakupu, top się nosi bardzo fajnie, a mój facet jeszcze fajniej zdejmuje go ze mnie :-D Dane kontaktowe znalazłam na ich stronie chyba w warunkach sprzedaży - pozycja na samym dole strony. Pozdrawiam wszystkie klientki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylpro
KAsiu 79, nie użalam się nad sobą, nie jestem wcale biedna i nie mam problemu ze sobą :) piszę, żeby przestrzec innych a nie żeby sobie humor poprawić, chociaż właściwie trochę mi się poprawia jak moge wypowiedzieć swoje zdanie. I może i jestem "cwanym polaczkiem" ale ja bym to określiła jako "cwany Polak" bo nie wstydze sie swojej narodowości i swoich rodaków. Ale Ty chyba masz coś do nich nie tak? Jeśli chodzi o wypowiadanie sie na forach, firmie Provea już powiedziałam co o nioch myślę, i piszę serio "powiedziałam" bo przed monitorm to każdy jest mądry ale jak się wypowiedziec na głos to nie ma komu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylpro
No i masz rację, że jestem malutką kobietką, mam tylko 152 cm wzrotu :) tylko po czym wnosisz, że mam kompleksy? rozwiń to proszę bo jestem bardzo ciekawa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×