Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 12 tydzień

bezpłatny szpital

Polecane posty

Gość 12 tydzień

jestem teraz w 12 tygodniu ciązy ale juz się zastanawiam w jakim szpitalu bym chciała rodzić. z tego co wyczytałam na internecie to za poród rodzinny sie płaci (innego zdania jest moja mama, ktora mówi ze obecnosc ojca jest bezpłatne) Są tez ograniczenia zwiazane z przebywaniem ojca przy radzacej do 2 godzin czy toprawda?? chcialabym sie dowiedziec czy sa szpitale w ktoreych calkowity koszt porodu pokryje NFZ przy czy chce aby ojciec dziecka byl przy porodzie Czekam na odpowiedzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pewna mamusia
ja placilam 5 lat temu 500 zlotych w Krakowie w Narutowiczu. Moze potanialo. Ponoc gdzies na Slasku jest bezplatnie. Ale radze ci zawezic obszar poszukiwan do twojego miejsca zamieszkania, przeciez nie bedziesz jechac przez cala Polske jak ci sie akcja porodowa zacznie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 12 tydzień
zapomniałam dodać ze mieszkam w Warszawie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pewna mamusia
tak, tak, mozna sie bylo spodziewac. Warszawiacy na ogol mysla, ze Warszawa to cala Polska :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to źle myślisz
:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 12 tydzień
A co sądzicie o szpitalu śródmiejskim na solcu??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 12 tydzień
podobno tam za porób rodzinny nic sie nie płaci a dziećmi i mamami dobrze sie opiekują :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 12 tydzień
Halo!! Czy ktoś tam wogóle jest?? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze chwilkę mogę być bo chłopcy śpią, obiad juz się gotuje.... Życie... A miałabym ochotę opalać się od rana do wieczora na plaży...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co do bezpłatnego szpitala to: Ja akurat mieszkam w miejscowości ok. 30 tys. w Wlkp i do szpitala prywatnego mam za daleko (gdyby było bliżej to może zdecydowałabym się). Rodziłam 2 razy w naszym powiatowym szpitalu. Różne na ten temat słyszałam historie... Ja miałam \"swoją\" położną. I naprawde nie było źle. NO pewnie że trochę musi poboleć jeśli decydujesz się bez znieczulenia. Zrobiłam to bez znieczulenia z pełną świadomością. Tzn. miałam w razie czego obgadane znieczulenie bo nie wiedziałam ile wytrzymam. Bez znieczulenia po prostu chyba szybciej przychodzi się \"do siebie\" 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co do tatusia przy porodzie. Jest to też indywidualne. Mój mąż nie był tego pewny czy chce byc, a ja nie byłam pewna czy ja chcę. Być może gdyby nalegał... Ale cały czas był za drzwiami, i słyszałam go jak telefonuje do rodziny. To mi dodawało otuchy. A zaraz po był ze mną i dzieckiem, zarówno za I i za II razem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 12 tydzien
Dzięki za stronke szpitala :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 12 tydzień
A może skurka wiesz ile kosztuje szkoła rodzenia na solcu bo na stronce tego nie ma :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 13 tydzień
Musialam zmienić pseudonim bo teraz jestem w 13 tygodniu hihihi :) Ide jeść po zgłodniałam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skurka
"13 tydzień" - Jeśli chodzi o szkołę rodzenia - musisz dzwonić, podaję linka do położnych, które prowadzą szkoły rodzenia przy szpitalu na Solcu. Ja nie korzystam ze szkoły rodzenia i raczej nie będę (wydaje mi się, że to takie bardziej kółko różańcowe aniżeli jakaś nauka...), nie jestem pewna, ale ktoś mi mówił, ze chyba kosztuje ok. 150 zł, ale lepiej zadzwoń i zapytaj: http://www.cmsolec.host.sk/szkoly_rodzenia.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 13 tydzień
Dzięki, podzwonię :) znalazłam na necie telefony do szkoły rodzenia na Solcu tylko teraz musze zgadnac który to prawdziwy bo mam 2 hihi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 13 tydzień
A może któraś zna adres bezpłatnej szkoły rodzenia ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×